Mja was ook een Germaanse naam hè, dus zullen wel de Germaanse goden mee bedoeld zijn vroeger Bewaren
Offtopic: jij hebt ook zo'n bewaren tekst onder het berichtje staan.. Wat gek, ik had dat eerder alleen bij bosi gezien.
Jannat kan ook worden gebruikt in het Arabisch maar dat heeft met de zinsopbouw te maken, beetje lastig uit te leggen. Het eindigt dan op een ه .
Ik zou m'n zoon ook zo Pi noemen. Is in mijn ogen toch een van de meest geinspireerde karakters in de wereldliteratuur van de laatste decennia.
Hier heb ik ook eens een discussie gehad over de naam Jizz. Google daar maar eens op! 😂 Er waren hier serieus vrouwen die hun dochter zo zouden noemen, ongelovelijk haha.
Heb nog even het desbetreffende topic opgezocht, voor de dames die willen lachen, het was een vermakelijk topic haha. http://www.zwangerschapspagina.nl/babynamen/399846-denken-mensen-echt-niet-na.html
Hahaha, nooit naar een Engelstalig land gaan als je kind Pi het. Die gaan raar kijken als ze zijn naam horen...
Hilarisch!! Maar serieus, ik verbaas me echt hoe veel mensen een naam niet van te voren even googlen. Daar heb je (als het goed is) 9 maanden de tijd voor! Ik zag een paar jaar geleden een meme op Facebook over Lana del Ray, iets met haar voornaam achterstevoren. Kort daarna kregen vrienden een dochter Lana. Tot de dag van vandaag vraag ik me nog steeds af of ze dat beseffen. En dat vind ik al vreemd, en voor mij een reden om een naam niet te geven, ik ben echt een pietlut: de naam moet ondersteboven en binnenstebuiten icm met initialen en achternaam normaal zijn, dus Jizz kan ik echt niet begrijpen.. Serieus, Jizz?!
Lana is anal achterstevoren... ik zie het probleem niet? Anal is in Nederland toch geen raar woord. Dan kun je bij alles wel door gaan denken....
Ouch, Lana zou t voor mij ook echt niet zijn. Ik heb dat topic even geopend. Nog maar 2 pagina's gelezen overigens, maar sta echt perplex dat er zo weinig mensen de namen Googlen. Ik kijk zelfs via Google translate waar het naar vertaald kan worden in de meest gangbare talen. (En bij de naam heb ik zelfs alle talen gecheckt!) Met een steeds internationalere maatschappij en steeds wereldser leven zou ik het m'n kind niet aan willen doen.
Heerlijk topic dit... Vooral alle verschillende meningen. M'n nichtje had vroeger meisjes in haar balletklasje 2 zusjes Chardonnay en Merlot. OMG why? En laatst vrienden van m'n ouders hebben hun zoontje Vos genoemd. Tergelijkertijd kregen vrienden van ons een puppy.. Vos. Tja smaken verschillen en ik zou m'n kind nooit een top 10 naam geven bijvoorbeeld. Ik hou erg van Gin & Tonic dus misschien moet ik maar eens een voorbeeld nemen aan Chardonnay en Merlot😂😂😂😂🙈
Iemand vroeg op een namenpagina op FB ooit om een naam die paste bij Kyrjentha en Xiliyano. Hoe kun je in vredesnaam als buitenstaander een naam verzinnen die daarbij past? Dat zijn niet eens bestaande namen. Ik denk dat ik qua ideeën misschien dichtbij kom als ik mijn ogen dichtdoe en willekeurig op mijn toetsenbord ga slaan.
Ik heb dat met Pepijn. Best een leuke naam maar een klein beetje husselen met de letters en je hebt pijpen. Nou dat kunnen ze vanaf een jaar of 8 prima. Ik ga mijn kind dat niet aan doen. Voor mij valt die naam af.