Sinds een jaar heb ik gedoe met mijn holtes. Vaak last van vocht in mijn oor. Naar ha geweest. Tsja moet gewoon spayen. Hielp echter niet. Sterke spray mocht niet ivbm bv. Sinds 4 maanden heb ik het gevoel dat er iets zit in mijn holte dat ik eruit wil krabben. Maar ja daar kan ik natuurlijk niet bij. Twee maanden terug begon het pijn te doen en kreeg ik het gevoel dat mijn holte geblokkeerd zat. Toen startte ook de pijn in mijn kaak. Maar toen was ik ook 4 maal in die maand naar de tandarts geweest. Dus ik dacht gaat wel over. Alles bij elkaar uiteindelijk symptomen van een holteontsteking. Ab gehad. Had uiteindelijk minimaal effect en het is daarna nog veel vervelender geworden. Ook al een geruime periode heel erg moe, word maar niet beter. Veel migraine. Eigenlijk veel symptomen van een depressie zonder dat ik mij down voel. Maar ja zoveel gebeurd de afgelopen jaren dat ik eigenlijk overal wel een verklaring voor had. Nu brand die plek als de neten en is alles gaan lopen (sorry ik weet niet hoe ik het minder onsmakelijk moet neerzetten). Lijkt wel alsof er iets geklapt is ofzo. Begin flink te hoesten. Koorts. Smerige smaak. Ik vind de drempel zo hoog om naar de ha te gaan omdat ik bang ben afgewimpeld te worden of mij druk te maken om 'niks'. Vroeger veel psychosomatische klachten gehad dus ik sta al niet al te lekker bekend. Klinkt dit normaal of zal ik toch maar mijzelf een schop onder mijn kont geven? Ik kom er maar niet uit en stel het telkens uit om een afspraak te maken.
Klinkt alsof er iig een flinke ontsteking zit, gezien je klachten. Gewoon mee naar de dokter hoor! Van zo'n druk vanuit je holtes kun je enorm moe worden ook. Mijn moeder heeft last gehad van een vrijwel chronische holteontsteking, bij de kno-arts heeft ze een kijkoperatie gehad en hebben ze geloof ik alles schoon gemaakt. Inmiddels gaat het veel beter, maar ze blijft gevoelig voor ontstekingen, daarom spoelt ze nu regelmatig met zo'n neus-bekertje (hoe heet zo'n ding ook alweer? neusdouche?) en dat houdt het goed schoon. Lijkt me voor jou in ieder geval tijd voor een doorverwijzing naar een kno-arts! Gewoon naar je huisarts gaan, je verhaal doen en aangeven dat je wil dat de kno-arts ernaar kijkt omdat je met sprays en antibiotica niet verder bent gekomen.
Idd geef jezelf die schop onder je kont. Ik begrijp dat het niet makkelijk is, maar dit klinkt wel alsof dit niet overgaat met een wattenstaafje en wat spray. En als de huisarts weer zegt dat er niets aan de hand is zou ik s'avonds of in het weekend de HAP bellen. Dan doe je maar alsof het echt niet meer te harden is.
Ik heb ook dergelijke klachten gehad, vorig jaar. Dit bleek een kaakholte-ontsteking te zijn die was doorgebroken naar mijn neusholte. Het was vreselijk smerig allemaal. Zal de details besparen. Zo'n ontsteking is heel goed te zien op een rontgenfoto. Ik zou snel actie ondernemen in ieder geval!
Naar de HA en een doorverwijzing vragen. Ik had vorig jaar een voorhoofdholtontsteking,continu druk in mijn hoofd. Antibiotica hielp helemaal niets. Uiteindelijk na een boel ellende bij de KNO arts gekomen. Scan gemaakt en bleek dat er een stuk kraakbeen vergroeid zat, waardoor de boel niet kon ventileren zeg maar en de ontsteking zo nooit weg kon gaan. Dat hebben ze operatief verwijderd en er ging echt een wereld voor me open daarna! wellicht niet helemaal hetzelfde, maar echt.. Ga naar de dokter en laat je noet weg sturen!
Als alles is gaan lopen dan ziet die ha dat ook. Koorts is te meten. Dus ze kunnen niet denken dat je iets verzint of je aanstelt. Vraag om een verwijzing naar de KNO arts. Willen ze je niet helpen dan bel je vandaag nog een andere ha voor een second opinion. Mag ik vragen wat voor spray je gebruikt? Zo'n spray voor in je oor? Dat kan ook een averechts effect hebben en het alleen maar erger maken. Mijn man dacht dat ook een keer handig te gaan gebruiken. Na een paar weken zat hij met een oorontsteking. Bellen en op je strepen gaan staan! Je hebt een ontsteking en dat moet zo snel mogelijk verholpen worden.
Tja, je hebt het niet over een splinter ofzo. Dus hup naar de HA en vragen om een verwijzing naar de kno-arts. Onzin om er zo lang mee door te lopen.
*geeft schop onder kont* 😊 Meis blijf hier niet mee rondlopen en zorg dat je VANDAAG nog bij de ha zit zodat h/zij je kan doorverwijzen. Heel veel beterschap!
Ik heb net een afspraak bij de HA gemaakt. De spray die ik gebruikte was gewoon zoutoplossing. En als de oorpijn vervelend werd wat oordruppels. Ben benieuwd of ik deze keer wat verder kom.
Ik bleek ineens een nieuwe huisarts te hebben gekregen. Doorverwijzing kno. AB en neusspray. Kom ik terug begint mijn kaak te vlammen. Wat raar is omdat ik in bijna elke kies daar een wortelkanaalbehandeling heb gehad. Als de zenuw dood is dan kan die toch niet als nog pijn gaan doen?
Jazeker kan dat wel. Helaas. Mijn ontsteking (zie eerdere post in dit topic) kwam door een ontstoken wortelpunt. Daar zijn dus alsnog bacterien blijven zitten na de wortelkanaalbehandeling. En dat openbaarde zich pas na een jaar ofzo. Binnen no time zaten mijn kaakholten en neusholten vol met pus (sorry, toch nog smerige details) Ik hoop dat je snel bij de kno terecht kan. Heeft je tandarts al eens een rontgenfoto gemaakt? Was hier iets op te zien?
Misschien straalt het door vanuit je holtes? Je zou bij de tandarts kunnen vragen of ze een foto kunnen maken om eventuele ontstekingen in je kaak uit te sluiten. Dat zou hier binnen 24u kunnen bij zo'n vermoeden, dus zou gewoon vandaag nog bellen!
Ik heb twee maanden terug een volledige APK gehad bij de tandarts. Foto's, vullingen, hervullen. Volledige vergoeding er gelijk doorheen. Toen had ik al problemen met mijn holtes. Maar sinds dien werd de irritatie in mijn kaak meer. Morgen middag staat nu een afspraak. Eens kijken of ze wat gaan vinden. Ik ga even bij lezen over die wortelpunt. Ik voel een pijnlijke porto in aantocht... Blij dat ik de vakantie nog niet geboekt heb.