Clomid na langere periode helemaal niet te hebben gemenstrueerd

Discussion in 'Zwanger worden' started by Hope Logan, Jul 6, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hope Logan

    Hope Logan Niet meer actief

    Ik lees al erg lang mee maar heb me nu toch maar geregistreerd.
    I.v.m. een kinderwens, ben ik voor het eerst gestart met Clomid. Maar: ik heb langere periode al niet gemenstrueerd. En dan bedoel ik echt een jaar of 2! Mijn menstruatie is altijd zeer onregelmatig geweest en mede door stress is hij waarschijnlijk helemaal uitgebleven.

    Vorig jaar naar de gyn doorverwezen, en zij adviseerde me om eerst een beetje aan te komen omdat ik van mezelf redelijk tenger ben en daardoor mijn hormonen misschien vanzelf weer in balans zouden komen.
    Helaas zonder resultaat. Bloedtesten lieten wel een verbetering zien, maar helaas resulteerde dit niet in een eisprong of dikker bms. Nu, een klein jaartje later dus gestart met Clomid 50 mg. Ik vraag me héél erg af of dit wel gaat aanslaan omdat ik dus echt al jaren geen eisprong meer heb gehad (daarvoor had ik de Mirena namelijk). Maargoed, je weet maar nooit. Ik zit nu op cd 15 :)

    Zijn er meiden die iets vergelijkbaars hebben meegemaakt?
    Als jullie wat meer over me willen weten, please ask!
     
  2. nutts

    nutts Fanatiek lid

    Apr 13, 2014
    1,973
    590
    113
    Hier het zelfde na pil stop totaal geen cyclus. Clomid deed bij mij totaal niets. Daarna over gegaan op hormoon spuiten en heb nu een kleine van 14 maanden en vorige week helaas een miskraam gehad bij 9 weken. Maar geeft wel aan dat er bij mij zeker wat mogelijk is. Bij jou dus vast ook wel. Hier trouwens ook veel te tenger maar kom helaas niets aan
     
  3. Hope Logan

    Hope Logan Niet meer actief

    Ach wat naar, sterkte ermee!
    Fijn om te horen dat je met hormonen spuiten wel verandering zag.
    Gaan jullie nog steeds voor een tweede nu?

    Ik heb rond 12-en een ovulatietest gedaan en deze gaf wel een streepje, maar stuk lichter dan de controlestreep (ik heb een foto gepost: http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/626494-willen-jullie-eens-meekijken-ovulatietest.html)
    Ik ga vanavond nog een keer testen maar ik kán me gewoon niet voorstellen dat de Clomid gelijk aan zou slaan. Ik bedoel, ik heb zó lang gewacht tot alles weer op gang zou komen enzo en dat gebeurde dus niet. Maargoed, je weet maar nooit. Ik had me voorgenomen er niet zo mee bezig te zijn maar dat lukt niet echt..
     
  4. nutts

    nutts Fanatiek lid

    Apr 13, 2014
    1,973
    590
    113
    Ik ga 1 september weer starten met de hormoon spuiten voor nummer 2 nu even rust.

    Moeilijk hè om het los te laten
     
  5. Billie85

    Billie85 Bekend lid

    May 3, 2012
    715
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Voor mijn eerste zoontje heb ik ook bijna 2 jaar geen menstruatie gehad (reden was een prolactinoom, een goedaardige hypofyse tumor) en toen die waardes dmv medicijnen goed waren bleef alsnog de menstruatie uit. Toen ook aan de Clomid 50 gegaan, hier werd ik wel van ongesteld en na de 5e ronde clomid ben ik toen zwanger geraakt. Dus ook hier een succes verhaal dat je zeker van clomid een goede eisprong kan krijgen ook al heb je lang geen menstruatie gehad.
    Wanneer heb je je follikelmeting?
    Super veel succes
     
  6. Hope Logan

    Hope Logan Niet meer actief

    Dank.
    Heb geen follikelmeting. As maandag bloed prikken (dag 22 is dat dan) en dan telefonisch bespreken hoe nu verder a.d.h.v. de bloedtest.
    Moeilijk joh, om relaxed en geduldig te blijven.
    Ik wil gewoon een baby. En.wel.nu. :x;)
     
  7. merel80

    merel80 Bekend lid

    May 3, 2009
    812
    39
    28
    Ik heb er ervaring mee. Door ondergewicht had ik al jaren geen menstruatie gehad. Zelfs toen ik was aangekomen bleef het uit (terwijl bloedwaarden wel verbetering lieten zien). Met Clomid gestart en na 6 rondes clomid werd ik zwanger en is mijn eerste zoon geboren (in 2011). Dus het kan wel degelijk werken! Daarna overigens zoon 2 en zoon 3 gekregen zonder Clomid en ik had mijn menstruatiecyclus spontaan weer terug.
     
  8. Hope Logan

    Hope Logan Niet meer actief

    Ohh dit is echt precies mijn situatie haha!
    Ben benieuwd. Deed 50 mg iets voor je?
     
  9. Billie85

    Billie85 Bekend lid

    May 3, 2012
    715
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Tuurlijk ben je ongeduldig. Wanneer je merkt dat het langer duurt dan gehoopt en zeker in jouw situatie dat w niet eens kans maakt per maand is dat een vreselijk gevoel. Zoveel geduld zal niemand hebben als het gaat om iets wat je heel graag wil! Het is zo moeilijk om er niet mee bezig te zijn. Ik hoop dan ook dat je clomid goed aan slaat en je snel je wens in vervulling zal gaan!
     
  10. Bianca88

    Bianca88 Fanatiek lid

    Feb 17, 2011
    2,665
    8
    38
    Ik menstrueerde ook niet, omdat ik pco heb. Ik kreeg van de gynaecoloog provera om het op te wekken en erbij clomid. 50mg en 100mg clomid sloegen helaas niet aan bij mij. 150mg sloeg aan en was ik zwanger.
     
  11. myster

    myster Actief lid

    Apr 4, 2011
    263
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik bleek pcos te hebben en kon zonder hulp niet zwanger worden.

    Cool is sloeg niet aan, toen gaan spuiten, eerste ronde zwanger.
     

Share This Page