Dat kan dus betekenen dat je nog voor nod zit...als je ei 48 uur na positieve test gesprongen is. ( wat soms gebeurd...dan zou je dus 12 dpo zitten) Probeer eens een ander merk, wie weet is dat duidelijker. ik heb goede hoop voor je!!!
Meid, je eisprong is waarschijnlijk nog niet eens geweest! Drink lekker dat wijntje of biertje en totdat je die posi zwtest hebt, gewoon leven zoals je altijd deed. Als je nu al met alles gaat denken.... wat als.... dan maak je je gek hoor
Ja, dat vind ikzelf ook! Daarom heb ik een heerlijke fles wijn koud staan, ga ik morgen lekker uiteten en blijf ik lekker sporten zoals ik normaal ook altijd doe totdat ik idd een positieve zwangerschapstest heb
Dames, kunnen jullie mij misschien helpen.. Weet niet goed wat ik hiermee moet.. Gister avond hebben mijn man en ik het gezellig gemaakt, vanmiddag in een keer bloedverlies :x Net een ovulatietest gedaan en dit is het resultaat. Volgens mij niet positief maar ik kan mijn piek toch niet gemist hebben ik test al sinds eergisteren en die waren lichter.. Het is onze 2de ronde maar dit is voor mij totaal onbekend terrein. Is er een bloedvaatje geknapt of moet ik me zorgen gaan maken? Alvast bedankt!
Hij is inderdaad niet positief. Lh waardes schommelen dus de duidelijkheid van de streepjes kan erg wisselend zijn. Een ovulatie test hoeft niet op te lopen per se en het streepje hoeft ook niet per se te verdwijnen na je piek. Waar zit je in je cyclus? Wat betreft het bloeden, misschien resultaat van het contact tijdens de seks? Ik ben daar zelf in ieder geval wel gevoelig voor. Maar als jij er niet bekend mee bent, het doorzet, of je zorgen maakt, gewoon even de arts bellen
Je kan prima dat wijntje of biertje nemen hoor! Hoeveel mensen raken wel niet zwanger na een dronken nacht (zegt natuurlijk niet dat dit bij jou zo werkt maar bij wijze van.... )
Deze test is inderdaad negatief. Bloedverlies zou kunnen komen doordat je seks hebt gehad. Zat je aan de pil? Dan kan 't ook zijn dat je ongesteld bent geworden en je lichaam nog wat in de war is door het ontpillen.
Uiteten ook vooral blijven doen! En sporten kan ook gewoon maar minder intensief zodra je zwanger bent.. En dat drinken betreft dat gewoon doen tot de positieve test.. Maar voor nu.. Gewoon genieten.. Want anders kun je jezelf gewoon opsluiten..
Bedankt voor jullie reacties het is onze 2de officiële ronde 😊 Bloeden is gister gestopt en moest van de ha het weekend even afwachten. Maar dit kwam hoogstwaarschijnlijk door de sexy 😉 Fijn weekend allemaal!
Zo dames hij draait uit zich eigen maar heb hier een tuur foto voor jullie haha links is negatief Zowiezo want dat was 3 dagen na de eisprong... Rechts is van vandaag zit pas op 8 dpo dit zijn vroege testen 6 dagen voor nod kan gebruiken.. Zien jullie iets
Goedemorgen dames, Daar ben ik weer met mijn onzekerheid. Toch door getest met de ovulatietesten ondanks het bloedverlies. Vanmorgen weer een beetje bruin verlies en slijm : Wat is jullie mening over deze test? Alvast bedankt weer en sorry dat ik jullie last val 🙈