16 t/m 31 december 2016 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Vlindertje81, Apr 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mooi hoor Honey! Veel plezier met je echo!

    Hier gaat het even wat minder.. Heb erg last van kiespijn dus heb net gelukkig een tandarts kunnen vinden met plek.. Maarja wel zelf betalen natuurlijk. Ik hoop vurig op "gewoon" een gaatje 😅
    Doordat ik er slecht van slaap nu ook weer misselijk en zwak, gaat lekker zo!
     
  2. Feem

    Feem Fanatiek lid

    Aug 13, 2015
    1,784
    899
    113
    Female

    Vervelend Luca, hopelijk is het gewoon een gaatje. Ik ga woensdag ook naar de tandarts, was al een tijdje niet geweest (langer dan halfjaar geleden) en is wel belangrijk om je tanden goed te verzorgen tijdens zwangerschap dus toch maar controleafspraak gemaakt.

    Ik heb trouwens sinds een paar dagen elke keer pijn in mijn rug tijdens/na het slapen. Ik probeer sinds begin zwangerschap vooral op linkerzij te slapen maar af en toe slaap ik ook nog half op mijn buik en vast ook nog wel op mijn rug.. Ik heb geen idee waar het zo ineens vandaan komt.
     
  3. Fame

    Fame Niet meer actief

    Mooi Honey! En veel plezier zo!

    @lijst: mag ik nog een 💙? En ik ben 35 (ipv 28)
    En 4/8 GUO
     
  4. Inmiddels terug van de tandarts, ze heeft m'n verstandskies eruit getrokken. Bleek er heel slecht aan toe te zijn 😅 Maargoed hopelijk ben ik dan nu van de pijn af. Zoniet mag ik terug komen :)

    Rugpijn kan van je bekken komen. Ik slaap met Voedingskussen tussen mijn benen, maar zelfs nu heb ik er last van. Valt niet zoveel aan te doen behalve een goede houding vinden 😅
     
  5. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Ik heb ook veel last van m'n rug en slaap er slecht door waardoor ik ook weer misselijk ben 's morgens. Ik heb volgende week controle bij de VK en ga daar navragen of ze misschien bepaalde oefeningen weet voor m'n rug/bekken zodat ik minder last ervan heb. :)
     
  6. Vervelend zeg! Je kunt als het goed is ook een doorverwijzing krijgen naar een fysiotherapeut, had ik bij m'n eerste ook, die oefeningen hielpen wel wat.
     
  7. D83

    D83 VIP lid

    Jun 17, 2012
    7,948
    2
    36
    Aan Zee
    Hier ook last vanmorgen van m'n onderrug
    Na t opstaan wel weer over

    Ah vervelend Luca hopelijk hou er Nie veel pijn aan over
    Rot zo in je vakantie! Beterschap!

    Mooie kamer honey! Plz met de echo!

    Balen pippins, ben je verzekerd?

    Vanmorgen voor t eerst naar de vlos geweest gelukkig was alles goed
    Over 5 wk weer terug
    Verder al paar wk ontiegelijk veel last van hoofdpijn n migraine dus heb even gebeld met m'n neuroloog n wordt terug gebeld
    Niet meer te doen zo vaak.. Zit egt over de max dosering hopelijk kan t nog iets omhoog of is er n alternatief
     
  8. Feem

    Feem Fanatiek lid

    Aug 13, 2015
    1,784
    899
    113
    Female

    Is rugpijn na het slapen dan een typische zwangerschapskwaal ofzo? Er valt best mee te leven maar het is wel een beetje irritant. Na het opstaan verdwijnt het ook wel weer. De pijn zit net onder de helft van mijn rug. Merk dat ik het ook beetje aan de voorkant voel alsof er een steen in mijn maag ligt of iets dergelijks.
     
  9. D83

    D83 VIP lid

    Jun 17, 2012
    7,948
    2
    36
    Aan Zee
  10. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hoe gaat het met je kies Luca? wel balen zeg zo in je vakantie... Hopelijk is de pijn nu over.

    Net terug van de echo. Alles was goed en we hebben een kleine beeb die niet stil kan liggen.
    Mijn bloeddruk begint wat te zakken maar dat schijnt te horen.
    Ik las al meer dames met dezelfde klachten maar ook hier een pijnlijke onderrug en stuitje. De vk vreest voor mijn bekken. Ik moet echt rustig aan gaan doen en goed naar mijn lijf luisteren. Ook adviseerde ze fysio of oefentherapie. Misschien ook een goede tip voor de andere dames met deze klachten.

    Oh je en ze denk dat we een jongetje krijgen maar misschien willen jullie een meekijken naar de echo foto? Ik zet die weer even apart vanaf mijn telefoon. De vk was toch niet helemaal zeker omdat ze dit niet veel doet.
     
  11. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Wie durft er iets zinnigs over te zeggen?
     

    Attached Files:

  12. Feem

    Feem Fanatiek lid

    Aug 13, 2015
    1,784
    899
    113
    Female
    Het lijkt alsof ik een balzakje+piemeltje zie maar misschien lees ik de echo ook helemaal verkeerd?
     
  13. Pippins

    Pippins Actief lid

    Mar 6, 2016
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat oogt als een mini piemel Honey, hihihi.

    We zijn wa verzekerd voor hem maar dat geldt denk ik niet als hij jouw spullen sloopt toch? Had al bedacht om de naam en gegevens van een vriendinnetje die erbij was op te geven. Doen we alsof het haar tel is. Zie je iig nog eens iets terug van je geld ;)

    Lastig die rugklachten meiden. Zou dan zeker langs de fysio gaan. Alles om bekkeninstabiliteit te voorkomen!
     
  14. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL

    Is van onderaf het kontje met de twee beentjes. Ik dacht ook dat deze best duidelijk is toch?
     
  15. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Haha dan zetten wij de blauwe hartjes voort denk ik.
     
  16. Feem

    Feem Fanatiek lid

    Aug 13, 2015
    1,784
    899
    113
    Female
    Ja dat dacht ik ook te zien.
    Maar omdat je zei dat de echoscopiste het moeilijk vond om te zien: terwijl ik gewoon duidelijk een piemeltje zie, dacht ik misschien zie ik lees ik hem verkeerd haha.
     
  17. Lijkt mij vrij duidelijk! Maar misschien dat de kans er zit dat het de navelstreng is? Ik lijk namelijk tussen de beentjes ook het "hamburgertje" te kunnen onderscheiden.. Misschien dat daar haar twijfel vandaan kwam?
     
  18. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Haha nee hoor. je had het helemaal goed.
    Toch wel fijn dat jullie het ook bevestigen, ik weet niet of ik nu al blauw durf te gaan shoppen
     
  19. Honey1985

    Honey1985 Lid

    Apr 22, 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL

    De navelstreng zat hoger en zagen we de hartslag in kloppen. en dit was echt lager tussen de beentjes.
     
  20. imp

    imp Bekend lid

    Nov 16, 2012
    712
    22
    18
    Nou volgens mij zie ik ook een piemel hoor, maar doordat je vk het niet zag ga ik wel twijfelen. Je zou toch zeggen dat dit haar ook wel opgevallen moest zijn. ;)
     

Share This Page