Club: We gaan voor een eerste kindje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mom2be88, 1 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LadySophie

    30 jun 2016
    11
    0
    1
    NULL
    NULL
    Mijn huisarts gaf aan dat je een half jaar je lichaam moest laten ontpillen. Als je cyclus dan nog niet goed is mag je worden doorverwezen. Ik ben na iets meer dan 6 maanden doorverwezen en heb volgende week afspraak.
     
  2. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.701
    3.153
    113
    Vrouw
    Brabant
    Oké! Maar ook als je helemaal geen cyclus hebt?
    Aan de ene kant vind ik het niet zo erg ;) Niet ongesteld worden, want ik was altijd flink ziek erdoor. Maar het is niet zo handig als je een kindje wil :p
     
  3. mom2be88

    mom2be88 Bekend lid

    14 mrt 2016
    652
    165
    43
    Als je helemaal geen cyclus hebt zou ik wel ff langs de huisarts gaan die je dan hoogst waarschijnlijk gaat doorverwijzen naar de gynaecoloog om te kijken wat er aan de hand is;)
     
  4. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Hoe gaat het met jou mom2be? Wanneer heb je je eerste echo?

    Ik zit nu op 9dpo en vorige ronde had ik op 9dpo wat bruinverlies en dag later brak het door. Maar nu nog niks te zien!
     
  5. mom2be88

    mom2be88 Bekend lid

    14 mrt 2016
    652
    165
    43
    Heel veel misselijk en me niet lekker voelen dus dat is minder fijn. Maar de eerste echo hebben we 12 juli gehad! Het was ongeveer 6 weken en het hartje klopt! Dus dat was wel goed nieuws! Over twee weken moet ik weer een echo.

    Ben heel benieuwd of je zwanger bent!! Ik voelde het direct maar dat was omdat ik me heel ziek voelde
     
  6. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Fijn dat het een goede echo was! :D Lijkt me echt zo heerlijk! Ja en dat misselijk zijn, dat nemen we maar voor lief he :p

    Vandaag dus 11dpo.. nog geen bloed te zien! Ik heb ook geen idee of het raak zal zijn deze ronde. Had vanmorgen wel getest en had een hele lichte tuurstreep.. dus weet nog niet of ik morgen vroeg ga testen, of dat ik zondag pas ga testen!
     
  7. catseye

    catseye Actief lid

    4 nov 2015
    256
    22
    18
    NULL
    NULL
    Fijn dat je in ieder geval een goede echo hebt gehad mom2be!

    Ik duim voor je livoli!
     
  8. mom2be88

    mom2be88 Bekend lid

    14 mrt 2016
    652
    165
    43
    Ja zeker fijn :) al kan er nog zo veel mis gaan en nog steeds besef ik het niet echt. Voel me echt ziek maar ondanks dat geen echt besef dat we een kindje krijgen als alles goed verloopt.

    @livoli dat is super spannend!! Met welke test heb je getest? Kruidvat zijn goeie (die 2 voor 5 euro) die geven het al vrij snel aan! Ik had ook eerst redelijk licht streepje en een aantal dagen later was dat een knaller.
     
  9. Juulx

    Juulx Actief lid

    3 jan 2016
    120
    0
    0
    Wat spannend livoli! Ik duim heel hard voor je.

    Hoe is het met jou catseye? Ook nog aan het wachten?

    @mom2be, wat fijn dat jullie het hartje gehoord hebben! Bijzonder hoor. Hopelijk ga je je snel beter voelen..

    Welkom alateriel! Hopelijk gaat het snel deze keer.

    Hier aan het wachten.. de ene keer een heel goed gevoel en de andere keer vind ik dat ik er weer niet teveel mee bezig moet zijn, want het zal vast niet gelukt zijn.
    Mijn nod zit middenin mn vakantie dus twijfel of ik een test mee ga nemen of dat ik het wel zie of ik ongesteld word. Waarschijnlijk het laatste denk ik. Niet teveel hoop hebben!
     
  10. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Oordeel maar.. 12 dpo!
     
  11. mom2be88

    mom2be88 Bekend lid

    14 mrt 2016
    652
    165
    43
    Haha ik had in t andere ding ook al even gereageerd maar ik zie hem wel zou alleen over een paar dagen nog eens testen! In de hoop dat het geen indroogstreep is! Is deze van gisteren of vandaag?
     
  12. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Van vandaag! Die van gisteren was zo licht dat ik hem niet op de foto kreeg..
     
  13. Juulx

    Juulx Actief lid

    3 jan 2016
    120
    0
    0
    Ik zie hem ook heel licht livoli! Ahhh wat spannend!!
     
  14. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Vind het ook spannend! :D Hoop zo dat ie gaat oplopen en blijft plakken! :p

    Heb wel menstruatie pijn, ben gewoon bang om naar de wc te gaan..haha
     
  15. Juulx

    Juulx Actief lid

    3 jan 2016
    120
    0
    0
    Ik hoop met je mee! Ik snap je angst om naar de wc te gaan. Wanneer ga je weer testen?
    Nu vind ik het ineens nog spannender.. over 4 dagen mag ik testen maar dan ben ik op vakantie. Maar wachten op de menstruatie denk ik bij mij.
     
  16. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Ik heb nog 8 testen en 1 cb. Dus ga morgen vroeg gewoon testen. Weet dat ik mezelf toch niet kan inhouden 😂

    Op de wc nog niks te zien, dus heb nog steeds goede hoop!

    Spannend juulx! Duim voor je!
     
  17. catseye

    catseye Actief lid

    4 nov 2015
    256
    22
    18
    NULL
    NULL
    was die van gisteren?
     
  18. catseye

    catseye Actief lid

    4 nov 2015
    256
    22
    18
    NULL
    NULL
    ah van vandaag zie ik nu. Morgen weer testen zou ik ook doen :) spannend hoor!
    Ik ga past testen als ik echt over tijd ben. volgende zondag ofzo. NOD zou donderdag moeten zijn. Maar ik denk dat het niet raak is deze ronde. Geen idee waarom :)
     
  19. Wonderland13

    Wonderland13 Nieuw lid

    26 jul 2015
    4
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedeavond alle mommy's to be,

    Ik moet nog 4 dagen tot me NOD en heb heel erge lage rugpijn en lage buikpijn en krampen. Opgezetten buik. Heel moe. Voel me al 8 dagen beroerd. Maar als ik wist dat het raak was maak me het helemaal niet uit hihi, maar nog 4 dagen wachten.. heb geen innesteling bloeding gehad? ik duim met iedereen mee.

    Liefs
     
  20. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.185
    67
    48
    Niet iedereen heeft innestelingbloeding! ;)
    Ga je wachten met testen tot na je NOD?
     

Deel Deze Pagina