Wat fijn dat het allemaal goed gaat met de groep!.. nog 13 dagen en dan heb ik de termijn echo. Heb er even over nagedacht o'm voor die 13 dagen nog een echo te doen, maar besefte mij toen dat het altijd mis kan gaan. Ook een dag na de echo en dat je dus niet veel hebt aan die bevestiging die dag. Pas na de 12 weken kan ik echt geloven dat het goed zit en genieten denk ik. Nog 4 weekjes!!
Dat drinken is bij mij de reden van m'n hoofdpijn. Ik drink veel te weinig. Dronk al niet veel, maar moet het nu echt wel doen anders krijg ik hoofdpijn pff.
Maandag 25 juli hebben we de 9 weken echo in het UMC Utrecht. Omdat ik via eiceldonatie zwanger ben geworden, moet ik de gehele zwangerschap bij de gynaecoloog blijven lopen. Dus net de gyno gebeld uit mijn plaats, ik mocht volgende week al komen, maar we zijn dan net een midweek weg. Ik mocht ook 26 juli komen, maar dacht, weet je, ik moet ook een 12 weken echo in het UMC doen, dus als ik dan hier in mijn woonplaats precies een echo er tussen in laat maken, dan dood dat de tijd . Dus dinsdag 2 augustus in laten plannen
Yes Bebe is goed gegroeid! Iets meer dan een week tov van vorige woensdag hahaha grappig dus houd het maar gewoon op 8 weken nu. 28ste de termijn echo! Hier drink nu juist veel te weinig omdat als ik meer dan 5 slokken achter elkaar drink alles er weer gewoon weer uitkomt! Ff uitkijken voor blaasontsteking dus 😏
Marina, bijzonder die eiceldonatie. Is het van een bekende donor?\ Hier hebben we het zaad gedoneerd gekregen, net een beetje anders maar toch ook bijzonder dat iemand zo'n gift wil geven. The gift of live. Ik ben ook steeds meer misselijk...brrr daar vind ik toch echt niks aan hoor. Hoef nog niet over te geven maar het is wel zo erg dat ik tot bijna niks in staat ben.
Onze donor is geregistreerd, maar ons niet bekend. Het kindje kan later wel gegevens opvragen en een afspraak maken als hij/zij dat wil.
Bijzonder Marina! Hoe zijn jullie 'afspraken' hierover, aangezien het vrij dichtbij is bij jullie. Wij hebben een Deense donor. De kindjes kunnen wel contact zoeken met hun donor als ze 18 zijn.
Rian, gefeliciteerd met je eerste goede echo! Ik was gisteravond weer zo ziek. Kon amper gaan, moest eigenlijk steeds overgeven maar heb daar zo'n fobie van dat ik het steeds maar weg probeer te slikken. Lag om 19.45 al op bed, net na Reva. Tot vanochtend 8.00. En nog doodop.
Wij hebben geen afspraken. Bij ons wordt alles open kaart gespeeld. We willen voorkomen dat iemand anders zijn mond voorbij praat en het ons kind verteld. Hebben jullie een zaad- of eiceldonor ? En hoe zijn jullie 'afspraken'? Fijn voor jullie kindje in de toekomst ! Mijn nicht (andere dan die gedoneerd heeft) wist het niet. Is er via een tv programma achter gekomen
Die misselijkheid is echt killing. Nog niet echt moeten spugen, maar wel veel kokhalzen. Zo irritant, loop je in de winkel voorbij t koekjesschap en moet je gewoon kokhalzen. Die man die in die gang stond, zal wel gedacht hebben. Haha. T blijft vandaag al vanaf opstaan hangen. Slikt ook veel weg, mar moet daardor weer heel veel boeren. Bij de tweeling tot einde toe vlagen van misselijkheid en spugen gehad, hopelijk nu niet.
Oh das erg.... Wij voeden ons kindje van jongs af aan op met de wetenschap dat het door een donor is ontstaan. Er zijn leuke boekjes over KID-kindjes die op kinderlijke wijze vertellen hoe zoiets werkt. Dat gaan we gewoon voorlezen vanaf een jaar of 2/3. Naar onze omgeving zijn we van het begin af aan ook heel open geweest, iedereen weet dat we via een donor zwanger zijn geworden en inmiddels na 6 jaar behandelen is het voor een ieder de normaalste zaak van de wereld.
Vreselijk die misselijkheid. Bij mij gaat het weg als ik wat eet. Melba toastjes zijn mijn beste vriend de afgelopen dagen. Kauwgom helpt ook nog wel...zolang daar smaak aan zit.
Het maakt eigenlijk niet veel uit of ik wel of niet eet. Het gaat nog t beste als ik langzaam start met een nectarine, daarna glas water met al mn vitaminepillen. Stuk of 15, haha. En daarna iets met koolhydraten, cracker of croissantje ofzo. Drinken is ook lastig. Drinkyoghurt geprobeerd, valt niet lekker. Drinkontbijt ook niet. Karnemelk gaat eigenlijk nog wel t beste. Ik kon met mijn maagverkleining 2 boterhammen eten tussen de middag, maar als ik dat nu doe, krijg ik last. Dus snij nu de korstjes eraf en dan gaat t wel. Of moet enkele boterham pakken met dubbel beleg.
Wij zijn 2 mama's dus we spelen natuurlijk gelijk open kaart. Als Reva vragen krijgt, kunnen we wellicht al wat beantwoorden omdat we een uitgebreid profiel hebben van de donor met daarin hobby's, interesses, en hij vertelt wat over zichzelf enzo. We hebben ook zo'n leuk kid boekje voor 2 mama's. En als Reva echt haar donor wil ontmoeten man dan vanaf haar 18e. Nu krijgt ze natuurlijk een broertje of zusje dus is ze niet meer alleen. Daarnaast hebben we goede vrienden die ook een dochtertje hebben van Reva's leeftijd. Ook een lesbisch stel dus heel leuk voor ons en de kindjes dat ze samen opgroeien. Bijzondere verhalen hier. Mooi dat het allemaal kan!
Af en toe wel duizelig...vooral op mijn werk na bukken/omhoog komen en kracht zetten. Maar mijn bloeddruk is wat laag normaal, en nu dus vast nog lager doordat ik zwanger ben.
Hier idd ook door de bloeddruk kreeg ik vandaag te horen....snap nu ook waarom ik om onverklaarbare reden van de trap kletterde van de week!