Wij gaan over een aantal weken naar Mallorca, met Ryanair. Nu zag ik dat er via Ryanair een shuttleservice aangeboden wordt naar verschillende plekken op Mallorca. Heeft iemand ervaring mee? Eerdere keren zijn wij met een taxi gegaan, opgehaald door een shuttleservice vanuit het hotel en een georganiseerde reis+transfer. Allemaal goed bevallen, maar nu zag ik de optie bij Ryanair en die was financieel best gunstig..
Geen idee maar ik lees even mee. Ik boek meestal dingen los - ticket, accommodatie etc. dus moet dan zelf ook een transfer regelen. In Mallorca zijn verschillende busmaatschappijen die zoiets aanbieden lijkt het maar de reviews zijn heel wisselend. Wist niet dat Ryan Air ook zo'n service aanbiedt! Hoop dat er hier mensen zijn met positieve ervaringen.
Is dat nou goedkoper ? Wij zoeken een vakantie naar Canarische eilanden en kijken ook naar los boeken .. Maar scheelt het veel ? De vliegtickets dan .. Wij hadden nu vliegtickets voor 650,-!6 tickets in de voorjaarvakantie
Bij ons scheelde het bijna 400 euro. Naar Mallorca, met zijn drietjes. Maar ik moet zeggen dat ik het ook echt leuk vindom de goedkoopste tickets te zoeken. Vraagje aan degene van de reactie ervoor: hoe benader je zo'n busmaatschappij in Mallorca dan? want dat is inderdaad ook een optie!
Offtopic Vaak is je annuleringsverzekering niet berekend op losse elementen boeken Dit houdt het volgende in In een standaard reis die je boekt waar alles in zit, is alles tov elkaar verzekerd. Als hotel overboekt is, hoef je ook de vlucht niet te nemem. Maar boek je een vlucht bij a en hotel bij b dan is dit niet tov elkaar verzekerd. Mocht a de vlucht annuleren ben je verplicht hotel af te nemen ea ook dus.