Welkom nieuwe dames! Gefeliciteerd! Hier net 2 van die koffertjes gehaald die we gaan vullen met spulletjes voor de as opa's en oma's. Ben zo benieuwd hoe ze reageren.. mijn ouders worden helemaal gek denk ik. Is hun 1e kleinkind. Weet alleen nog niet zo goed wanneer.. ik wil het ze heel graag vertellen, maar ben zo bang dat ik dan met 10 weken een echo krijg en dat het dan mis is.. kennen jullie dat gevoel? En hoe doen jullie dit?
Leuk idee! Wij wachten de combitest en echo af. Daarna gaan we het vertellen. Er kan idd zoveel gebeuren nog de eerste 3 maanden, wij durven het niet aan het eerder te vertellen.
Wij vertellen wel ook. Mijn ouders, 1 vriendin en 2 vrienden weten het al. Je hebt ook steun nodig als het mis gaat, vind ik. De grote meute krijgt het na de eerste echo te weten. Schoonouders ook, zij kunnen niet zwijgen
Leuk is dat he! Mijn vader word ook voor het eerst opa en ik weet zeker dat hij echt heel erg blij zal zijn. Net als mijn broer en zusje. Die worden voor het eerst tante en oom. Wij gaan het vertellen als de 1e echo goedgekeurd is.
Ik begin er trouwens steeds meer vertrouwen in te krijgen. Vandaag was mijn NOD en niks noppes nada qua bloed of wat dan ook. Wel afscheiding maar gewoon wittig. Mijn tepels beginnen nu ook wat gevoelig te worden vanaf vandaag. Hiep hoi! hahaha.
Haha ik ben meer dan een week over tijd, heb grotere en enorm pijnlijke borsten, veel meer honger, bij vlagen al bandenpijn. En toch kan ik het nog steeds niet echt geloven.. denk dat dat pas komt als we de echo hebben gehad..
Hier vertellen rond de6 weken. Als het fout gaat kunnen ze ons steunen, idee vind ik fijner. Ik heb nog steeds geen klachten maar dat kwam bij de eerste pas rond de 8 weken. Morgen weer testje doen
Het echt geloven kan ik ook nog niet. Dat komt ook omdat we allemaal nog niet echt een dikke buik hebben en het nog zo pril is.
Haha hier belde ze vandaag ook al. Maandag komt ze langs ... En wat blijkt, het depot is weg en de bussen worden gewoon thuis opgehaald 😁! Jeuj 🎉.
Hoi meiden, ik lees alvast gezellig mee! Had gister op 10 dpo een positieve test en morgen mijn NOD dus is nog wel spannend! Dit zou ons 2e kindje worden, we hebben een dochter van 18 maanden. 4 maanden geleden gestopt met de pil en dit was de 3e ronde (erg lange cyclussen gehad). Vindt het wel spannend allemaal vanwege mijn PE/HELLP tijdens de 1e zwangerschap.
Ik zag bij mij een vraagteken bij de lijst staan ghihi. Ik ben35 jaar De reden dat ik een keizersnede krijg is omdat ik er een medische indicatie voor is. Ik heb de vorige keer een keizersnede gehad omdat men het niet verstandig vond om gewoon te bevallen met een hernia, Bekkeninstabiliteit en een stuitligging (met zijn kont lag hij ingedaald) Daarnaast heb ik mede dankzij mijn eerste bevalling en de hernia een extreme angst voor pijn en hebben ze door de combinatie van dat, plus complicaties van de wond de laatste keer besloten dat ik mag kiezen. Ik kies uiteraard weer voor een keizersnede.
Kimmy133, wat een leuk idee van die koffers! Wij hebben het de vorige zwangerschap meteen verteld aan mijn 2 beste vriendinnen, familie na de termijnecho (10 weken) en met 12 weken op fb. Deze zwangerschap doen we dat denk ik weer hetzelfde.
Haha ik ben meer dan een week over tijd, heb grotere en enorm pijnlijke borsten, veel meer honger, bij vlagen al bandenpijn. En toch kan ik het nog steeds niet echt geloven.. denk dat dat pas komt als we de echo hebben gehad..
Kimmy nee ik woon in de buurt van Rotterdam. . Hebben jullie trouwens tips? Dinsdag komt die vrouw dus.. De kinderen hebben vakantie en zullen dus wel rond het huis hangen.. Mijn zoontje roept al langere tijd dat ik een baby in mn buik heb (daarom ging Ik toen ook testen) en hij is pas 4 maar weet dondersgoed Hoe het zit.. Hij zei laatst al; mama anders moet je ff over zo'n stokje plassen en als er dan 2 streepjes komen heb jij een baby in je buik! We hebben de kinderen nog niets verteld maar als die vrouw van mvm er dinsdag is en hij ziet die 2 streepjes dan weet hij t natuurlijk meteen.. Wanneer vertelde jullie het de kinderen? Laat ik ze erbij dinsdag of proberen we ze naar opa en oma te sturen?
Wat grappig dat je zoontje dat al begrijpt Palomi! Ik zou de kids naar opa en oma sturen en wachten met het vertellen tot na de termijnecho, dan zijn de spannendste weken voorbij. Denk dat ik tegen mijn dochtertje pas na de 20 weken echo ga uitleggen (met boekjes) dat ik een baby in me buik heb en ze grote zus word, omdat ze te jong is om het nu al op te merken