Wanneer voor een 2e gaan?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Meis28, 8 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    6 aug 2014
    1.580
    2
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Wij hadden in eerste instantie gezegd, na geboorte, nooit meer. Dit ivm een huilbaby, maar we kwamen er achter dat hij een allergie had.. dit is inmiddels onder controle (hij is nu net 1) en het begint bij mij voornamelijk te kriebelen.
    Toen het redelijk onder controle was, die allergie en de bezoekjes aan het ziekenhuis etc, zeiden we tegen elkaar; als hij 2 is gaan we 'evalueren', hoe het tot nu toe bevallen was en of we wel een tweede wilden.
    Inmiddels heb ik nu 6 maanden een spiraal en bleef nu m'n menstruatie uit, 1 valse positieve test deed alles omdraaien.
    Want het was toch ook wel gewenst als hij niet vals geweest was.
    Komende week afspraak maken tot verwijderen spiraal en eind augustus gaan we om de tafel zitten met de kinderarts ivm risico's.. en daarna gaan we er waarschijnlijk voor!

    Als het net zo snel ging als bij de eerste, zal er een leeftijdsverschil van 2 jaar tussen zitten, en zal dan rond de 2e verjaardag van m'n zoontje komen, maar dat is koffiedikkijken natuurlijk!
     
  2. Gember

    Gember Niet meer actief

    Herkenbaar dit! Ik dacht de afgelopen week ineens dat ik misschien wel weer zwanger was ondanks condoomgebruik, maar sinds vandaag echt zwaaaar ongesteld. Aan de ene kant opgelucht, maar aan de andere kant teleurgesteld. Want het was ergens ook wel gewenst geweest. Dubbel dus. Fijn dat jullie de knoop erover hebben kunnen doorhakken en er vol voor gaan straks! Succes, hoop dat het gauw raak is!
     

Deel Deze Pagina