Hallo allemaal, mijn jongste van 5,5 -kwam vorige week ineens met 'mama, ik wil ook een bh' -nou dát doen we nog maar even niet, maar met een topje neemt ze ook genoegen. Mijn oudste heeft die ook. Maar die draagt dus mt 146 . Waar vind ik topjes (Set van 2 korte tops | Zwart | Kids | H&M NL ) in een kleine maat? Ze heeft nu mt 122 ongeveer . Met kleding 122/128 - maar dat is aan de ruime kant. Zeeman heeft ze soms schijnbaar- maar op dit moment niet. Iemand een tip? Wel enigszins betaalbaar, online mag ook. Wibra had ze ook niet nu.
Bij ons staat er iedere week op de markt een kraam die ondergoed verkoopt. Maar op deze site kun je altijd makkelijk zoeken binnen een aantal winkels: https://www.kleding.nl/meisjes/kleding/lingerie-ondermode/bhs-bustiers/?mt=122
Ik heb die uit je link voor mijn dochtertje, maar die vind ik wel klein vallen. Verder heb ik ze gezien bij zara en nextdirect.
bedankt voor de tips! Hema en zeeman hebben ze hier (nu) niet en volgens mij had ik bij de action ook al gekeken. Morgen dus eerst naar de markt en anders nog eens de action checken. C en A zit wat verder, maar anders ga ik zéker daarheen! Bedankt voor de reacties!
Ik had ze laatst online bij Zalando gekocht, omdat ik ze ook nergens meer kon vinden in de winkels (maar dan maat 110-116). Wel een enkel setje bij Zeeman gekocht iets daarvoor, maar verder hield het op hier.
Wat voor functie heeft zo'n topje eigenlijk??? Vraag het me oprecht af. Hier ook een dochter die erg geintresseerd is in mijn beha's maar zolang ze geen borsten heeft krijgt ze geen beha of topje aan? Een hemd is toch ook voor de warmte en/of transpiratie? Of trek je dan nog een hemdje ove het topje aan?
Mijn dochter heeft een hekel aan hemden, veel te warm. Met dit weer draagt ze ook geen topjes hoor, ze heeft het snel warm. Een topje vindt ze veel fijner, niet zo warm en niet zo bloot als ze in de klas moet omkleden.
Geen functie. Ze vind het leuk. Dus ik zie het omgekeerd, niet: waarom wel? Maar: waarom niet . Ik ben vandaag trouwens geslaagd - bij de 3e Zeeman hadden ze leuke met aardbeitjes. Mt 110/116 - maar dat past nog precies. ZEEMAN Webshop - Webshop - Meisjes ondergoed - Geen - Meisjes ondergoedset overigens nog maar 1 , de rest was kleiner. Er lagen nog andere setjes, maar ook deze tot hooguit 98.. en verder pas weer in mt 134/140. (big bazaar niet, ter stal niet, hema 2 niet)
Of even geduld.. zeeman koopy steeds een stapeltje, wacht tot het op is en besteld dan pas nieuw lijkt het. Hier liggen ze ook met vlagen..
Ik denk wat druif zegt dat dat wel de reden is dat die dingen amper in die maat te vinden zijn. Hier een hemd of niks.
Nee hoor zijn wel te vinden, geen probleem. En waarom zou ik haar verplichten om een hemd te dragen? Uiteindelijk gaan ze dan vrijwel ongedragen weg, omdat dochter ze niet/zelden aantrekt. Deze topjes draagt ze tenminste wel.