Februari 2016 moeders

Discussie in 'De mama's' gestart door Punky16, 7 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Fiejoewww dames sorry dat het even geleden is maar ik ben flink ziek geweest sinds dit weekend. Zware keelontsteking, 39°, niet eten, keel potdicht... Wat was me dat zeg! Dankzij antibiotica (bv-proof) gelukkig al beter intussen. Ik lees ff bij!

    Wij hebben een Shiba Inu.
    Beagles kunnen ook pittig zijn, niet? Hoe oud is ie? Onze hond is geboren toen Willow verwekt is :) dus nu een dik jaar oud.

    Sabine hoe gaat het intussen met je? Hé en het is oké hoor om af en toe emo te zijn en es te zagen. Lucht je hart hier maar, wij begrijpen je!
    En hoe vlot het met het huisje?? Oh ik lees het net wat verder. WAT SPANNEND SABINE :$:D:D

    Hoe is het met de bultjes?

    #wereld goh oorlogen zijn van alle generaties. Zijn er altijd, ik hoop gewoon dat het niet terug wordt zoals WOI en WOII. Ik ben wel bewust voorzichtiger, maar ik zou er nooit expres kinderloos voor blijven. Er is nog zoveel moois ook in de wereld!

    #tattoo Sabine is het je eerste tattoo? Ik heb in mei mijn eerste laten zetten, voor onze dochter natuurlijk :D

    #hitte oh mijn god, 30 graden was het op onze slaapkamer! W sliep nog steeds heerlijk maar voor ons was het veel te veel ;)
     
  2. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Meisje, hoe was de bruiloft? Was het een mooie dag en hebben jullie nog mooie foto's met E kunnen maken?

    Fien, dankje! Het lucht ook wel even op om af en toe even te klagen :p Het gaat weer een stuk beter, zeker met het positieve vooruitzicht, hoop alleen zo dat het straks niet alsnog een enorme domper wordt omdat iemand met urgentie bijvoorbeeld voorrang krijgt :(
    Het is in ieder geval een hele spannende periode.
    Och wat vervelend dat je zo ziek bent geweest!! Gelukkig gaat het nu weer wat beter! Willow krijgt zo wel veel antistoffen van jou mee ;)
    De bultjes zijn al een heel stuk minder gelukkig, bijna weg :)
    Nee het wordt mijn derde tattoo, heb er 1 op mijn bovenarm, 1 op mijn onderrug en straks ook 1 boven mijn enkel. Oh gaaf! Zou je een foto willen delen? ;)

    #wereld, helemaal gelijk Fien!

    #warmte, hier nog steeds zo warm, bah voor dat die warmte eindelijk een keer uit huis is...
     
  3. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Zo, hieronder! Ik hoop dat de link naar onze dame duidelijk is :D. Op de foto was ie net gezet, intussen is de tattoo al ietsjes meer donkergrijs. Is op m'n onderarm

    Zou je de jouwe ook willen delen ;)?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  4. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Mooi!
    Die op mijn arm staat voor Draak, dat is mijn chinese sterrenbeeld en ik ben helemaal gek op die zwarte drakenbeelden. Die op mijn onderrug staat voor eeuwige liefde, mijn man heeft dezelfde telkens laten tatoeëren.
    Die van morgen zal ik een foto posten zodra die erop staat ;) allemaal zelf in elkaar gezet.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Sabine: Ja we gaan naar landal dit keer. Ben benieuwd.
    In oktober hopen we naar centerparcs te gaan.

    Werkt je man niet fulltime dan?

    Oeh spannend zeg van je huis! Hoop voor jullie dat het bevalt en dat jullie het krijgen.

    Fien: Whauw!!! Wat 'n mooie hond zeg. Die van ons is 5,5 jaar.
    Weet niet of ik hierna nog een hond wil. Vind het superleuk. Alleen die haren ben ik wel echt zat...
    Ja beagle's kunnen best pittig zijn, al luistert deze erg goed voor een beagle.
    Kunnen haar meestal zonder lijn uitlaten. Wel handig met 'n kinderwagen ;)
    Loopt ook niet weg.

    #bruiloft:
    Was erg leuk. Goed weer gehad, gelukkig stond er een lekker windje waardoor het niet al te heet was.
    Rond 0:30 waren we thuis, was helemaal op. :p
    Foto's maken was helaas niet gelukt. Ze was helemaal op toen we dat gingen maken. Ook was het allemaal uitgelopen, waardoor ze haar fles alweer moest. En naar bed.

    #hitte:
    Hier ook erg warm in huis. Op E haar kamer is het elke keer 27gr.
    Gelukkig slaapt ze goed in haar kamer. :)
     
  6. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Ja mijn man werkt fulltime, maar hij had vandaag een atv dag.
    Nou we hebben het huis geaccepteerd, alle papieren ingeleverd en nu is het afwachten of alles word goedgekeurd en we het huis definitief toegezegd krijgen.
    Was nog een gekloot met de papieren, ik heb natuurlijk geen loonstroken en ze zeiden dat ze een inkomensverklaring wilde hebben. Die had ik netjes aangevraagd en ingeleverd maar dat was niet voldoende. Bleek dus dat ze een kopie wilde van de administratie - jaarcijfers. Tsja zeg dat dan... pfff.
    Ben zo benieuwd, als het goedgekeurd wordt worden we gebeld om een afspraak te maken voor het ondertekenen van de papieren.
    Het is allemaal wel verschrikkelijk gedateerd. Die mensen woonde er al 50 jaar en hebben bijna niks aan het huis gedaan. Zal veel werk gaan worden maar we kunnen er zeker een paleisje van maken :D

    Hoe is het met het oppassen gegaan? Ook alles goed gegaan? Wel jammer dat ze al te moe was voor de foto's!
     
  7. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Ahh okee. ;)

    Super dat alle papieren ingevuld zijn. Ja wat n gedoe is dat dan heh.

    Oei. Word dus flink verbouwen. Ene kant wel leuk kan je het helemaal naar je zin maken.
    Hier was alles in 2007 vernieuwd. En wij kochten het in 2012. Tja dan ga je er niet veel aan doen helaas.

    Heel erg goed. Weer het voordeel van het vele slapen van dr.
    Ja echt heel jammer. Niets aan te doen helaas.
    Op de groepsfoto staat ze er wel op. ;)

    Vandaag 2 airco's gekocht. Heerlijk! 1 voor E haar kamer en 1 voor ons.
    Ze kon wel goed slapen ondanks de warmte. Maar toch is het lekkerder als het wat koeler is.
     
  8. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Enige wat we moeten doen is al het behang eraf halen maar dat hing al op veel plekken los.
    Vloerbedekking halen zij eruit. Badkamer wordt sowieso gerenoveerd door de woningbouw. Toilet hopelijk ook.
    Maar dat is nu allemaal nog maar gissen.

    Oh lekker hoor! Slurpt dat niet veel energie?

    Pff ik kan niet slapen, ben veel te druk in mijn hoofd en het is bloedheet.
     
  9. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    22 jan 2015
    1.694
    38
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Ohh jeej Fien, wat verveld! Helemaal opgeknapt nu? Lijkt me pittig voor je baby'tje te moeten zorgen terwijl je zo ziek bent :( heeft je partner goed kunnen helpen?
    Mooie tattoo's meiden!
    Ik heb een Chinees teken in mijn nek maar eigenlijk wil ik hier vanaf. 10 jaar geleden waren Chinese tekens wel hip maar nu vind ik het eigenlijk niet zo leuk meer haha. Zou eigenlijk ergens willen informeren of ze er wat anders van kunnen maken, maar dat lijkt me best lastig met deze..

    Fijn dat de bruiloft leuk was! Al een beetje bijgekomen? Nu lekker vakantie!!
    Airco scheelt een hoop hè? Hier probeerde ik gisteren een truucje uit wat ik gelezen had met een bevroren flesje water voor de ventilator dan komt er alleen koude lucht uit. Ik had alleen geen bevroren water dus gebruikte ik een koelelement. Wilde deze bevestigen aan de ventilator maar toen draaide ik hem verkeerd waardoor de waaier afbrak hihi oopsieeee die is stuk nu dus oenemeloen....

    Ohh Sabine wat leuk! Wanneer hoor je het definitief? Scheelt wel dat de badkamer door de woningbouw wordt gedaan. Binnen watvoor termijn?
    Ik kon gisteren ook moeizaam in slaap komen, was echt mega benauwd. Zo warm was het de afgelopen dagen volgens mij niet...

    Gisteren uiteten geweest met de schoonfamilie. Babyfoon bij de buren. Ging prima!
    I. wordt alleen weer opnieuw verkouden :(
     
  10. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Ik heb geen idee, ze zei dat we volgende week gebeld kunnen worden.
    Ik heb geen idee, je zit nu natuurlijk ook met de bouwvak, weet niet of dat nog invloed gaat hebben.

    Vemtilator met een bevroren fles ervoor werkt niet, hier al geprobeerd namelijk ;)

    Ach arme meid, hopelijk heeft ze er deze keer niet zoveel last van!
     
  11. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Fien: helemaal overheen gelezen...
    Hoe gaat het nu met je? Ben je al aan het opknappen?

    Sabine: fijn dat badkamer gedaan word. Wc ook hopelijk voor je. En de keuken. I
    Hoe is die?
    Heb je nog kunnen slapen?
    Ja slurpt wel energie. Maar zetten m maar uurtje voor het slapen gaan aan.

    ZaZaM: mm lastig van je tattoo.
    Ja wel weer aardig bijgekomen. :) ja scheelt echt n hoop.
    Temp zakt niet heel hard. Maar die benauwdheid is weg. We plakken nu niet meer in bed.
    Vandaag gaat er ook weer n dekentje op.
    Alleen laken werkt niet. Breekt er elke keer uit.en ze slaapt onrustiger.
    Oeii das niet handig. Had je wel n reserve waaier.

    Lekker hoor even uit eten. Ideaal zo met je buren.
    Ahh nee. :( wat balen zeg.
     
  12. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    De keuken is een standaard woningbouw keuken, toevallig wel met dezelfde soort deurtjes en handgrepen die wij toen ook voor onze keuken hebben uitgekozen. Alleen het blad is niet echt mijn smaak maar goed daar kunnen we later altijd nog eens naar kijken.
    Heb max 5uurtjes geslapen, duurde ontzettend lang voor ik in slaap viel en de meiden waren (zoals de rest van de week) weer aan het spoken en supervroeg wakker :( zal denk wel lekker slapen aankomende nacht, of juist niet.
    Ja dat scheelt dan wel, is het even koel voor je gaat slapen en slurpt die niet te veel energie.
     
  13. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Ooh dat scheelt. Ja wie weet kan je het blad zelf een beetje oppimpen. Of mag dat niet?

    Ai dat is niet lang. Maken de meiden elkaar ook wakker of dat niet?
    Hopelijk slaap je beter aankomende nacht. Anders ga je de week alweer onuitgerust beginnen.
    Nee inderdaad. Lekker hoor. Is het niet zo plakkerig
     
  14. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    22 jan 2015
    1.694
    38
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Poeh nu nog een dekentje Meisje?
    Hier al een hele tijd alleen een lakentje. Heb je al geprobeerd het lakentje dubbel te vouwen en dan strak in te stoppen met twee hydrofielluiers langs de zijkanten? (Zorgen dat het laken een heel stuk onder het matras zit). Bij ons zit het op die manier echt super strak. Soms helpt het ook om het randje van het laken nog eens om te vouwen (stukje naar het voeteneind toe). Dan zit het extra strak als je daarna de hydrofielluiers langs de zijkanten doet..

    Gelukkig lijkt I niet zoveel last te hebben van de warmte..

    Zojuist stond ik onder de douche met dr en toen dacht ik: ach toch even proberen of ze aan de borst wil (ze was namelijk driftig aan mijn schouder aan het sabbelen) en ja hoor ze pakte gewoon even de borst.. En er kwam zowaar nog melk uit! Het was alleen wat onhandig staand in de douche dus hield het niet te lang vol in die houding. Ben nu al een week gestopt met kolven maar blijf het zo jammer vinden dat ik haar niet aan de borst heb kunnen hebben.... Daarna probeerde ik het nog een keer op de stoel maar toen was ze al zo moe en geïrriteerd dat het niet lukte.. Misschien probeer ik het nog wel een keertje :)
     
  15. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Dat zal vast wel mogen, maar eerst de belangrijkere dingen doen, dat blad kan altijd nog aangepast of vervangen worden :)

    De ene keer wordt de ander er ook wakker van en de andere keer niet dus dat wisselt heel erg. M spookt voornamelijk begin van de avond en vroeg in de ochtend, Z spookt voornamelijk in de avond en nacht.

    M slaapt al een hele tijd nergens meer onder, ook geen lakentje. Veel te warm allemaal. Allebei de meiden trouwens niet, en soms zelfs ook in alleen een luier.
     
  16. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    ZaZaM: hihi ze slaapt net 3 dagen zonder dekentje.
    Ahh ga ik dat eens proberen. Ze ligt nu te slapen.

    Hihi je kan er dus nog geen afstand van doen. :p
    dat er nog wat uitkwam zeg.

    Sabine: hmm komt jouw nachtust ook niet ten goede zeg.
    Dat ze dat kan zeg. Hier rolt E dan alle kanten op. :p
    Net had mn man haar even in bed gelegd omdat hij even wat moest doen. Toen lag ze overdwars in bed op dr buik. En 1 been door de spijl heen. :p
    En ze was stil!! Moet er niet aan denken om haar snachts zo te vinden.
     
  17. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Haha nee M ligt echt voor pampes in bed met benen en armen wijd. Het enige wat draait is haar hoofd :p
    Nee snap ik, zou haar dan ook niet zo neerleggen. In een heel dun slaapzakje zou ik haar dan leggen.
     
  18. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    22 jan 2015
    1.694
    38
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Hier slaapt ze in een ergopouch (0,2 TOG dus heel erg dun). Daardoor kan ze met haar beentjes de dekens ook minder wegtrappen. Misschien dus wel een goed idee voor Emma ja
    Snap wel dat het niet fijn is als je je kindje 's nachts zo aantreft! Zou ik wel van schrikken..
     
  19. Sabine1305

    Sabine1305 Fanatiek lid

    17 feb 2015
    1.635
    0
    36
    Vrouw
    Nagelstyliste
    zuid-holland
    Hij moet nog genezen maar dit is ehm dan :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Sabine: oh dat is wel handig dat ze nog zo stil ligt
    Ja misschien toch maar n slaapzakje. Maar als ze strak ingepakt is blijft ze ook lekker stil liggen.
    Wauw. Wat n mooie tatoo!

    ZaZaM: even googlen wat dat is. :p
    Ja en zeker als ze gewoon stil is. Als ze dan gelijk ging huilen..

    Net heerlijk ge-bbqd.:)
    Even lekker genieten met mn man. E vermaakte zich ook goed in de tuin. Niet zo warm meer gelukkig.
     

Deel Deze Pagina