Awh oké, logisch eigenlijk ja.. Was niet in mij opgekomen omdat ik dus geen hond heb, vuilnisbak voor me deur heb en nooit fiets 😅
Nee je kan naar iedere gym, en als je er op klikt, krijg je een korte presentatie van alle 3 de teams en kan je er een kiezen. Hier speel ik het ook op de fiets of tijdens mijn lunchwandeling. En in het weekend loop ik regelmatig naar de supermarkt oid, dan kan je het ook spelen. Het kost mij nauwelijks extra tijd (wel iets, want ik fiets er wel wat langer op omdat ik af en toe stil sta ). We gaan ook wel eens op een terrasje zitten, en toevallig zit er een pokestop bij het dorpscafé, lekker met een wijntje pokemons vangen
Productieve lunchpauze gehad van mijn werk. Een Drowkee (hopelijk schrijf ik dat goed) en een Seahorse gevangen. Die had ik nog niet. Verder nog 5 Pokemons gevangen. Allemaal binnen 10 minuten. Verder blijkt er hier bij de kerk een Gym te zijn. Ideaal. Je kunt daar buiten de kerk (buiten het terrein dus) op een bankje gaan zitten en het valt dan ook niet zo op. Kan ik lekker oefenen dus!
Drowzee volgens mij (vroeger keek ik de tekenfilm, ken ze bijna allemaal van naam... schaam ik me ook best voor hoor) Ik ga vanavond naar een gym denk ik... Kijken wat dat is. Wat is jullie hoogste cp?
Golbat van 733 en een upgrade van Evee (sparky, geen idee de pokemon naam, maar met de naam sparky werd het ene electric ) van 732! En m'n andere evee upgrade is een vaperon. (rainer ).
Hier ontsnappen de Pokemons de laatste tijd steeds. Iemand een idee hoe dat komt en hoe we dat kunnen voorkomen?
Raspberry's voeren van te voor.. of een grotere bal gebruiken (vanaf level 12 krijg je grotere, en vanaf level 20 nog grotere) Oh en het komt: Hoe hoger de CP hoe moeilijker hij blijft zitten
Raspberry's? Ik leer hier steeds meer . Wat zijn dat en hoe kom je er aan? Die kun je ze dus geven als je ze moet vangen? Vanaf elk level of moet je dan op een bepaald level zijn? Ik zit nu op level 7 en heb nog geen Pokemon met zo'n enorme score. Ik heb een Raticate met CP 224. Dat is mijn hoogste.
De sterkere kan je beter die besjes geven, die besjes vind je bij pokemon stops en als je level om hoog gaat krijg je ze ook.
Als je een Pokémon wil vangen, kun je aan het cirkeltje zien hoe moeilijk het is. Groen is makkelijk. Dan gaat het via oranje naar rood in gradaties. Als ie nou moeilijk is, dan kun je een besje geven. Je ziet dan meteen dat ie makkelijker wordt. Ook als je i.p.v. een gewonen Pokéball een Great Ball gebruikt om te vangen. Dat zijn blauwe ballen (hahaha), die je vanaf een bepaald level kunt krijgen.
Als ik op Items klik, zie ik bij mij staan: Potion 44x Revive 29x Incense 1x Pokeball 156x Camera Egg Incubator Egg Incubator Meer niet. Geen Razzberry's ofzo en ik heb ze ook nog bij geen enkele Pokemonstop ontvangen. Of moet je inderdaad een hoger level hebben voordat je ze ontvangt?