1 t/m 15 augustus 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tulpenbol, 23 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    @ijsbeer. Afgezien wat pijn voel ik me prima. De pijn is prima te doen met paracetemol gelukkig. Wel erg moe elke keer maar das logisch na een keizersnee en dan thuis 2 drukke kinderen hahaha
     
  2. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Klinkt inderdaad wat pittig zo chantal. Geef je bv of fv? Ben altijd nieuwsgierig hiernaar en beiden zijn prima dus ik zal je heus niet "aanvallen" als je fv geeft. De mijne zijn er groot op geworden omdat de bv niet echt lukte.

    Tebby; hoe gaat het met jou?
     
  3. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ben ik ook wel nieuwsgierig naar! ! Je bent de 40 werken nu voorbij toch Tebby?
     
  4. ijsbeer

    ijsbeer Actief lid

    14 feb 2014
    387
    0
    16
    Fijn om te horen Chantal!
     
  5. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    @lellebel. Bv maar zodra meneertje op zijn geboortegewicht weer zit stap ik over op fles.

    Hoe gaat het met de andere wachhtende meiden??
     
  6. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Heel hard aan het wachten:D En hé, de maand augustus is bereikt! De maand waar we allemaal zo lang op gewacht hebben. Ik heb betere en mindere dagen, maar over het algemeen gaat het best aardig. Vannacht goed geslapen en dat scheelt zo veel..
     
  7. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Slapen doe ik hier op zich ook nog ok op plassen elk 1,5/2 uur na, kan goed weer terug inslapen hoor. Maar elke nachtmis er wel 1-2 uur gerimmel waarvan de hoop groot is dat doorzet, maar helaas

    Vandaag 39 wkn en vanmiddag weer naar vk. Vorige week is strippen mislukt maar er was wel een ingang en redelijke verweking vd bmm. Dus wie weet wat al dar gerommel heeft gedaan....
     
  8. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    @chantal: nog steeds op het wachtbankje:( de planning was vandaag te bevallen maar het is zo rustig dus ik denk niet dat meneer het ermee eens is.
     
  9. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Misschien dat die kleine van mij toch een beetje luistert want heb wat krampen af en aan. Of hij neemt me in de maling, dat kan ook:)
     
  10. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooeee zou het jillzz?! Zou echt heel grappig zijn als hij idd vandaag komt. Nog even lekker wandelen Just to make sure dat het doorzet.
     
  11. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Haha ik hoop het. Maar zit bij familie thuis me nu een beetje groot te houden. Straks alarmeer ik iedereen en blijkt het alleen wat voorwerk te zijn:D
     
  12. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    20 sep 2015
    3.983
    1.639
    113
    O spannend jillz!! Vervelend dat je je nu in moet houden. Zou goed zijn om even helemaal relaxt te kunnen worden om het te laten doorzetten. Elke keer stiekem opvangen schiet ook niet op. Je zou eigenlijk lekker moeten kunnen douchen of in bad gaan.

    Mijn moeder kan zo vervelend me te lang aankijken als ik een keer moeilijk kijk. Net of elke harde buik of steekje een begin betekent. Word er een beetje moe van...
     
  13. mamiek

    mamiek Actief lid

    25 feb 2016
    448
    7
    18
    Deutschland
    oh spannend! heel veel succes!

    bekende van mij is vanmorgen wel bevallen op 1.8, ze was uitgerekend op 16 aug. alles goed gegaan :)

    ik hou het topic in de gaten!
     
  14. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Ben nu alleen thuis. Onder de douche net had ik wel een paar echte weeën, maar lig nu op bed en het is weer rustig..
     
  15. mamiek

    mamiek Actief lid

    25 feb 2016
    448
    7
    18
    Deutschland

    :$:$:$:$:$

    als je het niet vertrouwd wel iemand bellen he? er is toch wel iemand die je bij kan staan voor het geval dat?
     
  16. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Ja zoon is ondergebracht en man is nu onderweg van zn werk.. lijkt er toch wel op dat het begonnen is *raakt enigszins in paniek :D*
     
  17. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waauwww jillzz!!! Heel veel succes en zet em op he!!!

    *en daarna mag je mijn baby aanspreken dat hij er ook uit mag*
     
  18. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    Spannend jillz. Heel veel succes!!!
     
  19. summershine

    25 nov 2015
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend allemaal! Eindelijk is het augustus...a.s donderdag ben ik uitgerekend. Gisteren gestript, helaas behalve voor weeën en wat bloedverlies heeft het niets gedaan..

    Morgen voor de 3e keer naar de gynaecoloog, ziet er nu positiever uit, want gisteren had ik 2 cm ontsluiting en hopelijk kunnen ze nu wel inleiden!
     
  20. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    summershine: he wat jammer dat het strippen niet heeft geholpen. is er een reden dat ze je gaan inleiden? of op eigen verzoek?

    morgen mag ik ook weer naar de vkundige. heb er eigenlijk helemaal geen zin in...vorige week dacht ik nog: PFF NEEE volgende week zien jullie me niet want dan ben ik al bevallen. maar nee hoor..ik waggel nog rond. ik ga morgen gewoon heel brutaal vragen of ze willen/kunnen strippen. ik ben het zo spuugzat. mn gezicht staat op onweer en met moeite kan ik nog vriendelijk doen tegen andere mensen terwijl ik ondertussen denk houd je kl.p waar bemoei je je mee.. fijne dag??? pfff je moest es weten..jij hebt mischien een fijne dag..ik niet!
    slaat helemaal enrgens op maar ik kan er niks aan doen dat ik zo gemeen ben nu.
     

Deel Deze Pagina