Nee hoor geen tokkie. Ik vind hm leuk. Wel " geweest" maar ik vind hm den stuk klassieker dan bv jeroen. Voor gaan wat mij betreft!
Ik ook niet.. Daarom mijn vraag.. Ik Heb hele andere associaties met tokkie namen, maar schijnen nog veel mensen te zijn die het een 'tokkie' naam vinden
Ja joh, niets van aantrekken. Dat zijn meestal mensen die kun kind alleen uberdegelijke hollandse namen willen geven en alles wat anders is is tokkie in hun ogen.
Al vaker gezegd, maar inderdaad niet tokkie. Wat ouderwets misschien maar dat bedoel ik niet verkeerd. Leuk dat de naam nog gebruikt wordt. Had ook een nick in de klas, nu hoor je het nauwelijks meer. Ken wel een Nicky (man) dat vind ik dan weer wat minder
Ik heb die associatie niet. Ik vind het een naam waar je veel kanten mee op kunt. Hij is niet ongebruikelijk, klinkt vertrouwd in oren en heeft een duidelijk mannelijke klank. Niks mis mee. Als het nou Nickelson was, vond ik het een heel ander verhaal
Ik vind 'm ook wat volks. Nick valt voor mij in de categorie Michael, Mikey, Samantha en Pricscilla. Dan wel de minst erge van het rijtje wat ik opnoem.
Tokkie zou ik het niet noemen, maar het zijn wel vaak de kleine pestkoppies die Nick heten (nou ja, dat was hier zo). Sorry, die associatie heb ik er bij
Ik vind Nick echt iets heel anders dan Mikey, Priscilla en Samantha... Wat grappig dat iedereen zulke andere associaties heeft.