gierige acties deel 2 :D :D

Discussion in 'De lounge' started by kleinegup, Jul 25, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Het is zeker belachelijk dat je pas achteraf te horen krijgt dat je mee moet betalen. Wel zo netjes als dat van tevoren wordt vermeld.

    Alhoewel ik het gieriger vind dat je als je het van tevoren had geweten een overweging gaat maken of je zo'n bbq je geld waard vind of niet. Maar als je denkt dat het gratis is wél gaat ;)
     
  2. Alf

    Alf Niet meer actief

    Als ik zou denken dat het gratis is, ofwel dat de gastvrouw de gasten trakteert, dan zou ik op z'n minst een attentie hebben meegebracht
     
  3. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Euh ja met zoveel mensen ga je toch geen 10 euro pp inleggen? Als er met 0,50 pp een cadeau van €60,- gekocht kan worden, zit je met 10 euro pp op €1200,- euro aan cadeaus. Dat lijkt me absurd. En een loopauto is toch gewoon een leuk cadeau?

    Hier kregen we een bloemstuk, kaart en cadeaubon van het werk. En naaste collega's kwamen zelf op kraamvisite met een cadeautje (soms gezamelijk). Maar echt geen cadeaus a la een tripp trapp of iets van €1200,- :D
     
  4. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    oh ja..
    Zo had ik ik mn mn studententijd een vriendin. Was ze jarig.
    Ga je mee uit eten met nog 5 andere meiden bij Sumo, maar je moet wel Zelf betalen. Oke goed (had niet veel geld in die tijd) maar was een van mn beste vriendinnen dus dan ga je gewoon. Nog een leuk cadeau gekocht. Bleek daar ter plekke bij het afrekenen dat ze zelf niet van plan was te betalen dus dat wij met 3 (want er waren er al een paar afgehaakt) man ook haar eten en extra dure verjaardagsdrankjes moesten afrekenen. Ze had ook zelf niet eens geld meegenomen.

    Was voor die avond al met al bijna 100 euro kwijt. Dat vond mijn studentenbudhet niet leuk.
     
  5. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,155
    8,129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Tuurlijk, ik ook zeker. Maar nu wordt het je opgedrongen. Gaat mij erom dat er niet pp gerekend wordt. We hebben een oom en die betaald nu net zoveel als een gezin van 9 personen die ook komen. Dat vind ik niet eerlijk.

    Plus dat ik het raar vind dat de gastvrouw het organiseerd en dit allemaal zelf wilt doen en het grote gezin dan ineens voorstelt om iedereen 25 per gezin mee te laten betalen en de gastvrouw dan nadenkt en achteraf zegt dat dat wel een goed idee is.
     
  6. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    Jul 29, 2008
    11,656
    230
    63



    Goeie! 😜
     
  7. Roanchie

    Roanchie Actief lid

    Apr 24, 2016
    495
    5
    18
    NULL
    NULL
    Me zoontje is ook zo gierig.
    Heeft die chipies zegd hij mama ook. Wilt me een hele geven, maar daar komt hij dan toxh op terug en dan haalt hij er een kruimel vanaf, zo voor mama!
    Nou eet dan maar zelf op hoor:(
     
  8. Alf

    Alf Niet meer actief

    Ja, dat bedoel ik ook ;)

    Lekker dat ik dan wat meeneem en daarna nog de rekening krijg gepresenteerd ook
     
  9. oumYahya

    oumYahya Niet meer actief

    Dit vertel je toch maar voor te lachen ? Of..
     
  10. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Waarom is dat gierig? Misschien heeft die persoon wel minder geld te besteden, en kan hij dat geld echt niet missen voor een gezellige barbecue.
     
  11. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik heb een tijd geen werk gehad en in die tijd had dat mijn keuze zeker beïnvloed. Je kunt een ander niet ik de portemonnee kijken :)
     
  12. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Dit is ook gewoon onbeschoft :$ Dat je als student vraagt om met een groepje uiteten te gaan en aangeeft dat ieder dan voor zich dient te betalen, oké. Maar het lef hebben om zonder het aangeboden te krijgen op iemand anders kosten te eten gaat wel echt te ver. Ik had het ook niet betaald voor haar op deze manier.
     
  13. gitta

    gitta Fanatiek lid

    Oct 22, 2013
    2,625
    427
    83
    Doet me hieraan denken: dumpert.nl - DumpertTV gaat ijsje halen bij Bob's IJs :D
     
  14. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Dat mensen iets verwachten dat ze iets krijgen, vind ik eigenlijk nog veel gieriger.
     
  15. Roanchie

    Roanchie Actief lid

    Apr 24, 2016
    495
    5
    18
    NULL
    NULL
    Haha jaa tuurlijk, kind van 2.5 jaar kan je toch niet kwalijk nemen dat die graag ze chipies wil.
    Maar moest er best om lachen en moest meteen denken aan deze topic!
     
  16. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Haha dat vind ik altijd zulke leuke acties van kinderen!
     
  17. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Hihi wat een boefje :D

    Mijn kleine man heeft mn spaarpot ontdekt. Dus elke keer trekt hij mn hele portemonnee leeg. Sta ik bij de kassa is ineens weer al mn kleingeld foetsie. Gelukkig stopt hij het in de spaarpot dus we kunnen binnenkort weer op vakantie :D:D
     
  18. jessiejz

    jessiejz Actief lid

    Apr 19, 2013
    294
    70
    28
    Female
    verzorgende ig
    Gelderland
    Een vriendin was net in de winter op zichzelf gaan wonen jaren geleden en vroeg die zomer of ik mee ging lunchen op het terras. De eerste keer was ze haar portemonnee vergeten. Prima, dus betaal ik wel even met de afspraak, de volgend keer betaald zij.
    Gaan we weer lunchen, zegt ze doodleuk, jij betaald wel hè, want jullie zijn 2 verdieners en ik ben alleen en moet alles dus ook alleen betalenen en zowiezo verdiende ik in mijn eentje al meer dan haar. Nou prima, ik heb mijn deel betaald en ben weggegaan.
     
  19. Amare

    Amare Niet meer actief

    Dat mag jij vinden, hier is het een gewoonte.
    Bij verjaardagen, bruiloften ed, krijgen mensen gewoon een kado.
    Wij kregen niet eens een kaartje.
    Overigens zijn die mensen zelf pas getrouwd en verwachten uiteraard een kado, welke wij netjes hebben gegeven.
     
  20. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Heerlijk topic. :D
     

Share This Page