Hoi Dames! Is het mogelijk om je baby te voelen met 10 weken? Nee toch? De eerste voelde ik met 16 weken voor het eerst. Zit op mijn werk en voel echt onder mijn schaambot twee keer een soort van botsing. Ik weet zeker dat dit niet mijn darmen zijn (die voel ik heel goed, PDS en dat voelt echt anders + die zitten niet daar). Maar dit kan toch niet het kindje al zijn, toch En toch voelt het zo..
Heb dit gevoel ook af en toe. Maar kan me echt niet voorstellen dat een kindje van een paar gram al zo kan bewegen dat je t voelt..
Ja hoor, hier de 3e zwangerschap en duidelijk vlinders gevoeld bij 10 wkn, kon makkelijk volgens de gyn.
Ja nee geen getrap of gebotst inderdaad, meer het gekriebel. Werd toen op de echo met 11 weken ook bevestigd dat ik dat voelde. Ach, de 1 kan het zich voorstellen en de ander niet, zo'n eeuwige discussie
Lijkt me wel heel erg vroeg..... Voelde het zelf met 13 week ongeveer. Vond ik al bizar vroeg. Wat wel niet kan he.... 😉
De eerste voelde ik met 16 weken, eigenlijk iets eerder maar dat geloofde ik niet. Tot ik op de echo zag gebeuren wat ik voelde. 2e voelde ik met 11 weken, hele zachte plopjes. Heb het toen met een beetje schaamte aan de vk verteld en zij g af aan dat het zeker kon. Was wel echt heel sporadisch, kon zo een dag of 4 niks voelen. Dat ritme werd steeds sneller. Ik gok de hele felle sprongen dat je die super zacht kunt voelen, de gewone bewegingen niet.
Ja hoor kan zeker! Vind het altijd gek dat anderen zeggen dat het niet kan alleen omdat ze het zelf later gevoeld hebben.
Ja hier weet ik zeker dat ik rond die tijd ook de kleine heb gevoeld. Maar meer echt gekriebel en dat heb ik nog steeds. Wordt steeds duidelijker! Kon volgens de verloskundige zeker!
Ik had het eergisteren plotseling 2x. Ook bij schaambot en totaal anders dan mijn darmen. Gisteren okk niet gevoeld dus denk ook stiekem dat het de kleine is geweest. Onze dochter voelde ik overigens bij 16 weken met voorliggende placenta.
Met tien weken zwangerschap is je baby ongeveer 4 gram en 2 cm... Sorry niet mogelijk dus om te voelen. Ik begrijp dat je het heel graag het gevoel aan je baby wil linken, maar zijn waarschijnlijk gewoon je darmen die je voelt. Hopelijk over een aantal weken een fladderende baby in je buik. Fijne zwangerschap
Waarom niet? Ik (slank van bouw) had ook geen gram vet op m'n buik. Dat gekriebel en gefladder was al zo herkenbaar van de andere 2 zwangerschappen. Een week later kreeg ik weer een echo en daar voelde ik precies hetzelfde terwijl ik 'm zag bewegen. Het kan echt. Dat heeft de gyn in het ziekenhuis toen ook bevestigd, zeker met een volgende zwangerschap omdat je het veel eerder herkend.
Kan zeker wel. Alleen omdat je het zelf niet voelt betekend het niet dat het niet kan. Er zijn zat mensen die het wel voelen. En er zitten geen darmen achter je schaambot 🙄. Bovendien zegt elke verloskundige dat het wel kan.
Ik ga niet in discussie. Dit is mijn mening en van mijn gynaecoloog. als jij het hebt gevoeld prima. Geniet ervan.