Wel fijn dat er in ieder geval toch wel een paar positieve reacties zijn. Als ik in Duitsland had gewoond, had ik hem 100% gegeven. Maar ja, wil ook niet dat mensen erg negatieve associaties met de naam zouden hebben. Of dat het in de klas dan altijd "de Duitser" is
Ik vind dit echt een toffe naam voor een jongen en absoluut niet voorbehouden aan kindjes met Duitse roots.
Ik weet niet waar je woont maar volgens mij is dat niet iets wat in de huidige laat staan de komende generaties nog echt 'iets' is? Hier in Rotterdam komt iedereen wel ergens vandaan en lijkt me Duitsland nog het minst 'gek'? Waarom er dan een negatieve associatie aan hangt snap ik niet echt. Maar als je dat soort ideeën hebt moet je voor een andere naam gaan. Persoonlijk vind ik het niet duits klinken en gewoon een leuke naam.
Ben er niet kapot van. Wist niet dat het een duitse naam was? Klinkt ook niet echt duits. Dus als je hem mooi vind gewoon doen dan toch?