Panter, jullie hadden donorzaad toch? Of zit ik nu helemaal abuis? Was dat iemand anders? Ik zie dat jullie ook al bijna 10 jaar bezig zijn, jee meis.. Respect hoor. Ik had dat nooit volgehouden plus al die miskramen. Leef zo met jullie mee, krijg het niet uit m'n hoofd. Vandaag hebben wij de nekplooimeting en na zo'n bericht wordt je weer met beide benen op de grond gekwakt. Het is zo'n wonder en ik gun het jullie zo! Ergens moet je misschien een grens stellen, maar dat lijkt me verdomde moeilijk. Hoop dat jullie een weg vinden naar het ouderschap. Zoals gezegd, je hebt ook nog adoptie. Wij maken van heel dichtbij mee dat bloedverwantschap géén vereiste is om een gezinnetje te hebben en het familiegevoel te krijgen. Mijn vrouw is net zoveel mama als ik. Onze dochter hangt zelfs meer aan haar dan aan mij. Een bloedband zegt niks. Je maakt zélf je familie. Dikke knuf!
Een bloedband zegt zeker wel wat en is uniek, maar ik ben het eens dat het geen vereisten voor een familiegevoel! ❤️ @vliegje, succes met de combinatietest!
Bedankt meiden. Adoptie gaan we niet doen...pleegzorg zijn we op afgeknapt en zelf zwanger worden is geen optie meer. Ben er helemaal klaar mee. Maar zeg nooit nooit, mss gooi ik nu de kont tegen de krib zoals eerder en trekt dat wel weer bij. Maar hoeveel pech kan een mens hebben...dit is zo oneerlijk. Ben er helemaal stuk van...dit hadden we na 2 goede echo's niet meer verwacht. Ook de gyn niet...die moest ook gewoon bijna huilen...had de tranen in de ogen. Het is gewoon niet eerlijk...maar ja zo is het leven.
Panter, heel veel sterkte meis. Geniet nog wel van elkaar. Jullie houden van elkaar en dat zal (hopelijk) nooit stuk gaan. Geniet nog van de kleine dingen in het leven die je hebt. Er zijn er vast genoeg. Xxx
Echt afschuwelijk panter! Heb er geen woorden voor. Ik kan me niet eens voorstellen hoe vreselijk jullie je nu moeten voelen... Het blijft in mijn gedachten. Zo breekbaar is een zwangerschap dus.. Het maakt de onzekerheid groter, maar ook de dankbaarheid die je moet ervaren als alles goed gaat.
Toch weer naar de orde van de dag. Hoe vervelend het kan zijn voor een ander, hoe blij wij zijn vandaag. We hadden een goeie echo vandaag, incl. nekplooimeting. We hebben wel een half uur naar de kleine kunnen kijken. Van de nekplooi tot de 4 kamers van het hartje, de longen, vingertjes en teentjes. Alles is vandaag goed bekeken. Na 2 miskramen beseffen we dat het écht een wondertje is. Voor iedereen die nog een afspraak heeft staan: veel succes en kijkplezier. X
Mooie duidelijke echo Kimmy! Gefeliciteerd ! Ik ben bezig met het regelen van kraamzorg. Nu vroeg ze of ik thuis of in een kraamhotel wil bevallen. Ik twijfel nog.. Beide heeft wel voordelen. Wat doen jullie? En waarom?
Ik durfde het hier nog niet te zetten vanwege Panter, maar ook wij hebben een goede uitslag nekplooi gehad en echo. Onze baby werkte niet mee, zo druk aan het hupsen dat het meten even duurde. Maar zo op het eerste gezicht ook alles goed! Wij bevallen in het zkh. Wilde ik sowieso. Maar nu moet het ivm vorige keizersnee.
Dank je Beeb, en ook jij gefeliciteerd Vliegje. Ja lastig he.. @kraamzorg: ook geregeld, al heb ik nog niets terug gehoord.. Omdat ik diabetes heb moet ik in het ziekenhuis bevallen. Maar als ik de keuze zou mogen hebben zou ik het thuis willen denk ik. In je eigen omgeving, je weet alles te staan. Je kan meteen onder de douche met je eigen verzorgingsproducten ipv onwennig in een hotel. Het enige nadeel: bij complicaties zit je wel thuis... in een zorghotel heb je (denk ik?) meer hulp mocht je die nodig hebben.
Ja, dat is ook mijn overweging...kraamhotel zit direct naast het ziekenhuis.. Thuis inderdaad vertrouwde omgeving. Hoe denken jullie over de ruggenprik? Ik vind het best lastig.. Totaal geen ervaring met bevallen en dus ook lastig om te bedenken of ik dit wel of niet nodig denk te hebben...
Hier vandaag bij de vk geweest en hartje weer gehoord !! Bloeddruk was laag dus meer zout eten lekker aan de dropjes dus !! Fijn dames dat jullie testen goed waren !! Kraamzorg nog steeds niet maar ga er deze week eens rustig voor zitten. Ik wil graag thuis bevallen , mn man wil naar t ziekenhuis mocht er iets zijn is alles daar. Ik ben met mn 1e blij dat ik in t ziekenhuis beviel, moest ingeleid worden met 42 wkn achteraf super blij dat ik daar was . Weeen duurde 2 dagen heftig maar geen ontsluiting, Kreeg toen na zeuren een ruggeprik en daar was ik ook erg blij mee toen . Mn zoon was 4550 gram en lang ook. Is met een vacuumpomp gekomen. Dus blij dat ik in t ziekenhuis was. Bij mn 2e zoontje ruim 41wkn ging t super snel van 3 cm ( al thuis , in t zk huis vliezen gebroken en binnen een uur had ik m in mn handjes . T was die dag erg druk dus weinig personeel, t duurde uren voordat ik kon douchen ( mocht niet alleen ). Voelde me super goed eigenlijk. Toen dacht ik was ik maar thuis bevallen. Helaas weten we nooit hoe t loopt , maar ik denk dat t zk huis word bij ons mn man vind dat gewoon super geruststellend.
Ik heb na 18 uur weeenstorm toch gekozen voor ruggeprik. Wilde pertinent geen pijnbestrijding maar ik kon niet meer. Dacht dat het m'n dood zou worden. Had alleen maar pijn. Geen rust tussendoor en continu kotsen ook nog. Die ruggeprik was hemels! Ik zou me mezelf de vlg keer niet zo lang pijnigen en al snel voor een ruggeprik gaan. Puur omdat ik dan misschien veel meer ontspan een natuurlijk kan bevallen ipv weer een keizersnee.
Bedankt voor jullie reacties! Goed om jullie ervaringen te horen.. Jammer dat ze een ruggenprik niet thuis mogen geven
Ik ben ook bij de vk geweest vandaag. (Wilde uit respect ook even wachten met posten) we kwamen voor het hartje luisteren, maar ze ging eerst even snel kijken met een echo (zou minder stress geven mochten ze het hartje nog niet kunnen vinden) zag heel snel even een bewegend poppetje. (Uitgezoomed) het ging zo snel, zelf niet het hartje kunnen zien, maar de vk zag het zei ze. Hartje dus inderdaad niet kunnen vinden. Volgende week woensdag mogen wij naar een andere praktijk van deze organisatie waar ze een echo apparaat hebben met mogelijkheid tot luisteren hartje. (Geen straf dus om voor de 5e keer de kleine te mogen zien) we hebben er zin in! Maar voor nu weten we dat het goed zit...
Mama 2be 3, wat erg zeg, dat je aan de dropjes moet! Kraamzorg, oh ja, moet ook nog he haha. Ben met hele andere dingen bezig dan de zwangerschap Dacht altijd dat ik bij de tweede er net zoveel mee bezig ben, maar, ik ''weet'' alles al haha. Ik ga trouwens sowieso in het ziekenhuis bevallen. Bij mn eerste ben ik ingeleid in het ziekenhuis en na de bevalling 3 liter bloed verloren, plus er zaten nog restjes placenta in waardoor ik gelijk naar het OK moest , gelukkig alles verder goed gegaan, en nog 2 dagen in zkh gelegen, en een week geen zorg kunnen geven aan Emma, dat heb ik allemaal moeten inhalen. Dus deze keer moet ik er sowieso heen van verloskundige, en dat vind ik helemaal niet erg. Ik heb trouwens ook geen pijn bestrijdingen gehad, vond ik niet nodig, wilde alles voelen haha. En meiden met de goede uitslagen van de nekplooi metingen, gefeliciteerd
Wij gaan in sept of nov naar een info avond van het ziekenhuis over het bevallen daar. Ik denk dat ik ook daar ga bevallen. Lijkt me zo fijn dat je gelijk op de juiste plek bent als er zorg nodig is. Nog nooit eerder in het ziekenhuis gelegen
Hier ook kraamzorg aangevraagd en al insvhrijving teruggekregen. Hopelijk kan ik er nu gebruik van maken, haha, vorige keer 2,5u in totaal, dus niks. Eerst hopelik maar 3 dagen ziekenhuis na keizersnede, eigen kraamsuite, dus zo erg is t niet. Dan lekker naar huis. Bij de meiden bleef ik 2 wk in het ziekenhuis, dan komen de muren een beetje op je af.
Hier net een afspraak gemaakt met het kdv in de buurt. Wil een niet al te grote en bij mij om de hoek zit een leuke met ook boerderij dieren, dus beter nu dan dat ik straks te laat ben als er natuurlijk ook een klik is. Fijn dat nekplooimetingen en andere echo's van de afgelopen dagen goed waren. Ik mag maandagavond, morgen maar even bloed laten prikken. Kraamzorg ga ik dan ook volgende week regelen
Ik ga pas over een week weer naar de vk naar het hartje luisteren. Wilde het eerst dit weekend aan iedereen vertellen dat ik zwanger ben.. Maar denk dat ik toch nog maar even wacht tot ik het hartje weer heb gehoord. Blijf het spannend vinden of alles wel goed is. Wil zo graag genieten, maar na het nieuws van Panter deze week toch wat onzeker..
Ha meiden, uitslag van de nipt is binnen. Alles is goed en we krijgen een MEISJE♡♡♡