Goedemorgen, hier een hopelijk snel aanstaande papa. mijn vriendin heeft dinsdagavond een eerste Predictor Early 6 dagen test gedaan, na een kleine 5 minuten kwam er een licht streepje. Gister (woensdag) om 18.00 nog een keer dezelfde test gedaan en wederom na 5 minuten een streepje erbij maar wel wat duidelijker al dan de dag ervoor. In de avond om 22.30 een Clearblue test Digital gedaan ( geen early ) en die gaf dan weer niet zwanger aan. Nu heb ik, hoe stom ook, op internet zitten lezen en zag ik dat Predictor al bij 12,5 hcg positief test en de Clearblue pas bij 25 hcg, klopt dat echt? De testen van Predictor gaven aan dat je de uitslag kon bewaren, daarom gisteravond bijgevoegde foto gemaakt, wat denken jullie? alvast bedankt voor het meedenken/reageren Gr, WM
Het klopt idd voor de CB heb je meer hcg nodig dus over 2 dagen moet ze even weer testen. Wil jullie voorzichtig feliciteren !
Ah, je hebt je eigen topic al. CB is inderdaad minder gevoelig! Ik zou op deze Predictor testen vertrouwen en die zijn duidelijk positief. Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd!! En wat awsome dat je als aanstaande papa hier een account hebt aangemaakt 😍. Veel geluk voor jou en je vriendin toegewenst.
die zijn duidelijk voorzichtige felicitatie die van cleare blue duurt altijd wat langer voor die positief testen
Gefeliciteerd!! De clearblue digitale zijn idd minder gevoelig. Die met weken indicator is wel gevoeliger. Ik verwacht dat die morgen ook wel positief zal aangeven. Geniet van de zwangerschap!
Mooie testen, van harte gefeliciteerd! +1 Haha Jouw vriendin is zwanger, maar jullie verwachten samen een kindje
Hahahaha, indd jullie gefeliciteerd met de zwangerschap van je vriendin. Samen zijn jullie in blijde verwachting CB heeft meer nodig, hoeveel DPO is ze nu (day past ovulation, de dagen na de eisprong) Want die CB moet je niet eerder doen dan je NOD (niet ongesteldheids dag, de dag dat ze zou gaan menstrueren) Off Topic: Een man wat fijn! Zou je hier kunnen blijven kletsen? We kunnen de nuchtere blik van een man zo nu en dan wel gebruiken, hahaha. Je merkt soms dat hier te veel vrouwen kletsen
Haha, ik wil hier best blijven praten hoor ik en mijn vriendin zijn een stuk positiever weer na al deze leuke/lieve reacties. En volgens mij kan het geen indrooglijntje zijn omdat er nog duidelijk urinesporen aan de test zitten. Of zie ik dat dan verkeerd? En die lijntjes komen toch pas later? Deze streepjes kwamen beide binnen 10 minuten en werden daarna wel helderder..... we hopen het zo!