Raadsel.. Ledikant..

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door tinkertje, 8 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chels89

    Chels89 Bekend lid

    22 apr 2014
    799
    128
    43
    Als je hem op marktplaats hebt gekocht dan moet je daar even inloggen en zie je de mails wel weer ook al heb je ze verwijderd in je normale mail inbox. Dan zou je de verkoper nog wel kunnen vragen waar het voor is.
     
  2. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38

    Is helaas niet via marktplaats gegaan :( maar thanks voor mee denken!
     
  3. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38
    Hmm jaa das zeker een idee ja! Met fotos naar de Ikea gaan!, gaan we binnenkort toch nog wat dingetjes shoppen!.. Had ik niet aangedacht haha.. Thanksss !!!
     
  4. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.211
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Maar dit is toch geen Ikea bedje? Of begreep ik dat verkeerde?
     
  5. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38
    Jawel komt bij ikea vandaan alleen die mensen hebben dat jaren terug gekocht daar. :)
     
  6. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.277
    3.239
    113
    Vrouw
    Weet je dat echt heel zeker? Ik twijfel of het niet een ander merk is. Vanmiddag flinke tijd op marktplaats gezocht voor je maar er is geen enkel ander ikea ledikant te vinden in nederland dat er hetzelfde uitziet. Toch vreemd voor een massaproduct.
     
  7. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38

    Echt zeker weet ik het natuurlijk nooit, want we hebben het 2e hands gekocht bij mensen die we niet kennen ( via een soort marktplaats maar dan bij ons in de regio) we hebben die mensen op het woord geloofd.
    Maar ook ik kan nergenst deze slaapkamer vinden ( of los bedje) wij kochten het met bij passende comode en kledingkast.

    Baal er gwn van dat ik dan mn nieuwschieirgheid laat overheersen he haha andere hadden misschien zoiets van ach extra gaatjes boeie.. Hij staat gwn stevig in elkaar en de gaten zoals hij nu in elkaar staat komen overeen, planken andersom of zijkanten andersom paste niet dus dit is de enige weg die kon.. Maar toch nieuwschierig blijven he haha
     
  8. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.277
    3.239
    113
    Vrouw
    Ik snap je nieuwsgierigheid haha en heb het zelf nu ook!

    Heb je een foto van het hele ledikantje en van kast en commode?
     
  9. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38
    Het raadsel is opgelost !!!!

    Ik kreeg ineens het geniale idee om mijn moeder eens te vragen of zei de fotos nog had van de advertentie toen, had ik haar toen doorgestuurd via de app om te laten zien wat we hadden gekocht!! En jahoorrrr ze had ze nog!!! Wat blijkt... We hebben indd de zijkanten op zn kop gedaan ( althans zo lijkt op die foto).. Maar vreemd genoeg met het in elkaar zetten leek het alleen op de manier te kunnen ( zoals wij dat nu hebben gedaan).. Dus dat wordt volgende week het bedje weer uit elkaar halen en even puzzelen om hem goed te krijgen dan.. Volgende week gaan we ook de kleding kast en de comode in elkaar zetten, deze moeten nog naar boven( kamertje) gebracht worden, zie mn vriend vandaag en morgen niet ivm avonddienst en hij dagdienst dus volgende week zal ik de foto van eind resultaat sturen!!! Hahahah

    Wat een gedoe stom pokke bedje!!...

    Ieder ontzettend bedankt voor het mee denken en kijken!!!!! Thanks!!
     
  10. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    Kijk je uit dat je de rest ook niet op z'n kop doet 😆😆
     
  11. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38
    Hahahah neee deze fout maken we nooooooit meer whHahah😂😂
     
  12. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38
    Jawelll het raadsel is dus inderdaad opgelost!, ik kwam
    Thuis van mn werl gisteren avond toen mn vriend zei : kom eens even snel kijken!!... Haha en jahoor het bedje stond ( goed!!) in elkaar we hadden indd de zijkanten onderste boven zoals ik al zei gisteren.

    Zie foto!.. Veeel beter!.. En weg zijn de gaten 😂

    Nogmaals iedereen bedankt voor het mee kijken en denken!!..

    Xx
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      23,4 KB
      Weergaven:
      8
  13. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    Zei ik toch al 😂😂 je hebt (bijna) hetzelfde bedje als ik. Die van mij is van de baby en tienerstore. Ik denk niet dat deze van Ikea is. Die bovenste gaatjes zijn (zoals ik al zei) voor deuveltjes 😄😄 leuk bedje!
     
  14. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38

    Whahah jaa maar die gaatjes kwamen zo raar overeen met elkaar, maar bleek toch echt dat we het verkeerd gedaan hebben whaha lekker dom!!!😂
    Hmm ja zou best kunnen geen idee, waren die mensen misschien mis zou kunnen hoor!, maak mij weinig uit waar het vandaan komt 😂 zijn fijne en leuke meubels!, comode lades ook lekker diep(lang) hoe je het wil noemen, en leuk design niet zo strak strak zeg maar.

    Jep happy with it!! Haha

    Xx
     
  15. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.211
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Idd geen Ikea bedje, maar wel veel leuker zo!
     
  16. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
  17. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38

    Dat is ook een prachtig kamertje zeg!, ziet er ook heel fijn uit!, en heeeerlijk die ruimte he!! (Houden wij ook zo van) 😂

    Ze hebben zoooveeel moois en leuks! Pfff haha
     
  18. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik wilde eigenlijk een nieuw kamertje kopen voor deze, mja toen dacht ik; ben eigenlijk gek ook 😂😂
     
  19. tinkertje

    tinkertje Fanatiek lid

    19 dec 2014
    1.089
    13
    38

    Hahahaaha ja als het nog goed is! Waarom niet toch!! Zou ook zelfde gebruikt hebben hoor! Alles kost al duur genoeg joh! :D
     

Deel Deze Pagina