Dit dus! Dat gezeik altijd op dunne mensen. Hoe vaak ik al niet ergens heb moeten horen /lezen dat dat 'geen echte vrouwen ' zijn. Word er kotsmisselijk van. Ik ben dus zo'n vrouw die kan eten wat ze wil zonder aan te komen ( afgezien van m'n buikje die na m'n zwangerschap gebleven is) Waar ik in mijn leven al niet voor uitgemaakt ben, maar blijkbaar kan en mag dat gewoon. Nee, moet je een opmerking over dikke(re) vrouwen maken, dan zijn de rapen gaar. Kan me er zo pissig over maken!
Nou echt he. Zie hier het commentaar voorbij komen: Lelijk, wandelende skelet, mannelijk, etc. Als je dan zegt dat je vindt dat een bikini echt niet vind staan bij een maat boven de 44...maak je borst dan maar nat. Halve forum over je heen. Ik vind de modellen niet per se mooi, maar nog altijd mooier dan wanneer je maat 46+ hebt.
Ik vind inderdaad veel modellen heel mannelijk en hoekig. Harde gezichten, weinig vormen. Had er nooit over nagedacht dat dat misschien samenhangt met de vele homo's in de mode scène. Lijkt me niet echt wenselijk qua indeaalbeeld van de vrouw toch? Ik zou liever wat meer liefde voor de vrouw als vrouw zien. Het vieren van die mooie rondingen. De schoonheid van het vrouwelijk lichaam.
Of iemand mooi is of niet, kijk ik niet naar. Ik vind iemand die dik is niet per definitie lelijk, ook niet als iemand ontzettend dun is. Ik verbaas me ook echt enorm over de reacties hier, bizar. Waar ik me wel aan stoor is het feit dat de kleding op deze manier totaal niet representatief zijn. Ik zag meiden zeggen "daar kijk ik doorheen", dat vind ik knap! Ik kan dat echt niet!! En ik denk dat als webshops meer verschillende (doorsnee) modellen zou aanbieden om de kleding te showen, de kleding ook veel meer verkocht zou worden. Bij h&m zie ik wel eens meiden met mt 36/38, dan word ik blij want dan kan ik ook écht zien hoe het valt.
Ot: vind die foto's ook niet echt uitnodigen om iets te kopen, maar vooral het gezicht en de saaie, fletse bedoening spreekt me tegen. Beetje fleuriger mag wel, beetje voller ook wel, maar vind het in de OP nog meevallen. Foto's verderop in dit topic van die catwalk modellen zijn echt schrikbarend. Eng gewoon...
Ik vind dun helemaal niet lelijk - sterker nog: ik zou graag dun willen zijn. Vind het mooier dan mijn huidige formaat. Maar je moet toch toegeven dat de fotomodellen die in dit topic voorbij komen niet gewoon 'dun' zijn, maar schrikbarend mager. Er zullen best dames zijn die van nature zo zijn, maar het gevaar schuilt hem in het feit dat dit wordt geportretteerd als 'de norm', terwijl het voor de doorsnee meisje/vrouw niet haalbaar is, met eetstoornissen e.d. als gevolg.
Ik vind het ook mannelijk, maar boven de 44 net zo goed niet mooi hoor. 36 vind ik mooi, dat heb ik zelf ook, of 38. Andere maten passen wel bij sommige vrouwen maar bij mezelf vind ik het lelijk
Komt omdat heel veel vrouwen op ZP overgewicht hebben. Als je het over vrouwen met maat 42+ heb dan voelen ze zich allemaal aangesproken en gaan ze in de aanval. Het is nog altijd makkelijker om iemand anders te beledigen dan eens goed naar jezelf te kijken he... Echt heel jammer inderdaad! Want stiekem willen ze ook gewoon slank zijn, kijk maar naar de honderden dieet topics op ZP
Ik heb maat 36-38 maar heb verre van een mooi figuur... Tot maat 40 kan het heel mooi zijn maar het moet mooi in proportie zijn!
Het gaat in mijn optiek niet om de maat die eraan gehangen word, maar vooral om uitstraling en laten zien hoe kleding in wt dagelijks leven zit/ valt . De kleding verkopen lijkt mij het doel en dan is het handig als je kan zien hoe het valt .
Sterker nog: het is niet alleen onhaalbaar, het is vanuit gezondheidsoogpunt ook onwenselijk! De meeste van die modellen die zo graatmager zijn voor hun werk zijn echt niet gezond! Dat is echt niet hoe de meeste er van nature uitzien, omdat het "nu eenmaal hun bouw is".
Dus als je overgewicht hebt mag je de absurde eisen die de mode-industrie hanteert niet aan de kaak stellen? Grappig dat er gelijk het woord jaloezie bij wordt gegaald.
Meer modellen met maat 36 of 38, of in ieder geval met wat rondingen, zou wel fijn zijn. Ik heb zelf maat 38/40 en met die dunne dames kan ik online nooit inschatten of de kleren mij wel staan. Tegenwoordig vind ik shirtjes en hemdjes sowieso flodderig en wijd dus ziet het er met rondingen al snel uit als een tent. 😏 Over de houdingen en gezichtsuitdrukkingen: dat snap ik echt niet. Op de website van esprit ziet iedereen er ook al zo "vrolijk" uit. Die slome houdingen en vreemde gezichtsuitdrukkingen zorgen er niet voor dat ik meer wil kopen. Open monden, verbaasde blikken en weggedraaide ogen. Nee, niet bevordelijk. Modellen hoeven niet superknap te zijn maar fris en open is wel zo leuk om naar te kijken.
Ik vind het ook niet mooi. Zowel de lichaamsbouw niet (zo dun) als hoe de kleding valt. Totaal vormloos. Doet een vrouw geen recht aan, vind ik. Maar iemand in modeland heeft schijnbaar besloten dat vormloos en een 'I don't give a shit' attitude in zijn. En met die attitude bedoel ik niet: "Kan me niet schelen wat de rest vindt", maar "ik ben totaal ongeïnteresseerd". En dat stralen zowel die kleding als de houdingen en gezichtsuitdrukkingen van de modellen uit. Ik denk dat dat nog beter tot zijn recht komt bij zeer dunne 'vormloze') modellen. Mja, ik hou daar niet van. Ik klik dan verder. Maar goed... ik ben erg veel afgevallen. Ik had ook maat 44/46 en vond dat ook lelijk. Dus iets aan gedaan. Maar ook toen droeg ik geen vormloze kleding, maar kleding die de positieve punten van mijn lichaam accentueerden. Dat doe ik nu nog, maar dan in maat 38. De kleding die TS als voorbeeld geeft, verhult alles. Niet mijn ding dus. Ook toen niet. Maar dan nog... ook al zou het wel jouw ding zijn.... doordat die modellen zo dun zijn, krijg je geen goed beeld van hoe het jou zou staan, als jij wèl rondingen hebt.
Ze zijn inderdaad wel erg mager! . Bij zalando kan ik altijd beter slagen, daar staat dan welke maat t model heeft en daar kan ik aan bepalen welke maat ik zelf moet hebben, t model is daar wel voller dan deze. Ik vind de modellen bij Only webshop nog het beste, die hebben tenminste een normaal figuur.
Natuurlijk mag dat wel maar ik lees dat er zelfs scheldwoorden als skelet etc word gezegd. Sorry maar dat ik gewoon kinderachtig. Als ik bij een foto van een dikkere mevrouw schrijf wat een zeekoe dan word heel ZP boos. Erg oneerlijk want er zullen nu slanke vrouwen zich ook aangesproken voelen door woorden als skelet. Daar gaat het om. En ik heb overigens nergens jaloezie gezegd dus het is maar wat je lezen wilt
Oh jawel. Maar het is frappant om iets ongezond te noemen als je zelf overgewicht hebt. Alsof dat wel gezond is. Je schreef eerder dat je opmerkingen over je overgewicht krijgt van anderen en noemt verderop de modellen wandelende skeletten. ik begrijp dat dus echt niet. Mogen we jou dan ook wandelende aardappelzak noemen?