Heb net weer even getest! Nou als dit geen enorm verschil is 🙈😂 zometeen zijn t er twee! Bovenste 8 dpo (opgedroogd) Onderste 9 dpo (net gedaan)
Dat is een mooie test maani van harte gefeliciteerd Ik weet niet zo goed wanneer ik zal testen. April gestopt met de pil. Toen een cyclus van 25 dagen en toen was ik zwanger. Miskraam gehad en toen 25 juli weer menstruatie gehad. Als ik uitga van 25 dagen, zou ik donderdag weer mogen testen.
Hier nog steeds negatieve test. Morgen nod... Buikkrampen zijn nu ook anders dan de afgelopen dagen, dus ik verwacht mijn ongesteldheid. Helaas.
Hier ook negatief. Alhoewel, als ik hem 10 x draai, tegen het raam hou, mijn gsm zaklamp ertegen houd en mijn ogen dichtknijp, lijk ik steeds wel een mega enorm vage tuurstreep te zien. Negatief dus haha. Maar ben ook nog maar 9dpo. In vlagen ongiekrmp dus vrees er een beetje voor.
@Maani Gefeliciteerd!! Voor de dames die ongesteld zijn geworden, balen en op naar een volgende ronde.
Ashleyrachel wat vreselijk balen... Hopelijk kun je straks vlot de volgende ronde in en met goed resultaat! Maani, je zou idd bijna zeggen dat je 2 innestelingen hebt 😉 Mooi dat hij zo goed oploopt! Vanmorgen in bed twijfels ik of ik zou testen. Maar uiteindelijk gewoon naar de wc gegaan. Ik merk wel dat m'n borsten voller zijn. Maar dit is de eerste cyclus na de spiraal dus het kan ook gewoon hormonaal kloppen samen met een aankomende menstruatie.. M'n bbm ligt wel weer iets hoger dan laatst toen hij zo bijna voor de ingang zat.
Hier net getest en omowit.. zit ook nog maar op 8 DPO als ik tel vanaf de dag na mijn ovulatiepijn, dus misschien nog te vroeg. Heb wel steeds de drang om naar de wc te gaan omdat het voelt alsof ik moet plassen steeds. @Maani die is dik positief meid!! Geniet ervan! 💋
hey dames, ik heb onder de douche eens bij mijn bmm gevoeld en deze ligt heel hoog en is hard. Ook is het heel nauw daar onder. Dit heb ik andere cyclussen nooit zo gemerkt, bmm was vaak tegen ongesteldheid aan weer zachter en lager. Herkenbaar?
Heb ik ook meestal bij het naderen van de nod dat hij zakt en zachter wordt. Nu is die bij mij ook hard en hoger dan normaal. Maar misschien zakt hij nog wel de komende dagen bij me.. Hoeveel dpo ben je nu? Ik vandaag 11dpo
morgen heb ik mijn nod, dus zit nu op 14 dpo. had wrs maandagavond 1 aug mijn eisprong. meestal merkte ik ook dat hij weer zakte, maar deze maand nog niet gevoeld.