Ik snap het niet zo goed! Waarschijnlijk omdat ik net een paar dagen in de wereld van zwangerschappen enzo kom kijken (d.w.z.: ik ben vorige week met de pil gestopt), maar je hebt toch duidelijk een streepje? Dat betekent toch gewoon dat je zwanger bent? Of kan er ook een streepje zijn terwijl er niets is? Wanneer zou je ongesteld moeten worden dan?
Ik vind die van testpoint (etos 2v5) fijn want die kleuren supersnel. Dus geen half uur wachten.. Ook nooit valse streepjes gehad. En action was bij mij duidelijker dan kv vorige keer..
Zwangerschapshormonen horen altijd toe te nemen, als dat niet gebeurt, is er wat misgegaan met de innesteling of het vruchtje. Sharts testen worden niet donkerder en daarom is er twijfel of het goed zit.
Het ziet er niet hoopvol meer uit ik duim voor een wonder en anders maar dat het snel doorzet zodat jullie verder kunnen. Sterkte!
Even teruggelezen en wat rottig die onzekerheid zeg Ik vind ook wel dat de test 4 dagen na je eerste positieve test wat donkerder hadden kunnen zijn. Misschien dat een bloedtest in jouw geval meer helderheid kan geven? Ik hoop op een wonder voor je en in ieder geval een hele fijne dag vandaag!
He gets.. Balen zeg Om terug te komen op je vragen over testen: ik zweer bij dipsticks van sensitest. Goed en goedkoop.
Dat heet dan een chemische zwangerschap. Er vindt een bevruchting plaats die niet doorzet, of niet goed is. Vroeger wisten vrouwen dat helemaal niet omdat je gewoon redelijk op tijd ongesteld werd en testen pas iets aangaven bij aanmaak van heel veel HCG. Maar omdat tegenwoordig testen al kunnen reageren bij de minste of geringste bevruchtingsactiviteit, en we allemaal eerder testen dan onze NOD sporen we elke poging tot het begin van een baby op. Dat maakt het overigens niet minder vervelend en verdrietig als zoiets gebeurt want je wordt toch stiekem hartstikke blij van een streepje. Ontopic: Shart ik hoop dat je ons zondag allemaal verrast!! Ik duim stiekem nog even door.
Die test in het badkamer kastje riep heel hard mijn naam hahaha, dus heb ik m maar gedaan, ondanks mijn geweldige voornemen om het af te wachten. Hij is volgens mij gewoon beetje hetzelfde als dinsdag.
Deze is toch hartstikke mooi? Ik doe mee met de reactie boven mij en heb ook hoop op een mooie verrassing! Hoe voel je je?
Ik zou niet iedere dag testen dan maak je jezelf gek. Laat er eens 2 dagen tussen en dan met ochtendurine testen en dan de kv. Ik vind het er nog niet negatief uitzien hoor, niet bij iedereen loopt het hcg evensnel op... hoop op goed nieuws in ieder geval!
Hier zou links een + te zien moeten zijn.. Dus een heeeel vaag streepje is er nu te zien. Ik duim nog door! Ondanks dat ik hetzelfde heb meegemaakt met slechte afloop..
Nou ik had er dinsdag al geen vertrouwen meer in, en dit blijkt terecht eerste bruinverlies gespot en heb kramp. Zal vandaag wel doorzetten. Jammer! Hopelijk volgende ronde meer geluk bedankt allemaal voor het meekijken- en leven lief!
Thanks! Ben eigenlijk wel opgelucht dat m'n gevoel klopte en dat het niet super lang heeft geduurd voor het doorzette. Anders zit je daar steeds op te wachten.