Was een hele mooie dag! Echt genoten!! super mooie bruid en bruidegom! En natuurlijk de bruidsmeisjes meiden hebben het super gedaan tijdens de ceremonie vonden ze het allebei reuze interessant , daarna met de daggasten heerlijk op een terras gegeten aan een lange tafel en toen het feest was echt heel leuk!! Qua klachten weet ik bijna 100% zeker dat ik vandaag ongi word. Heb ook geen test meer gedaan toen ik wakker werd. Hoewel ik wel benieuwd ben of het streepje al weg is.
Streepje is nu echt goed te zien zo! Spannend!! En bedankt voor je tips. Ga het vanavond een proberen, hoop dat het lukt. Dat loslaten is zo moeilijk als je hoofd eenmaal niet wil meewerken..
Jaa hij is roze shart hihi ik ga er steeds meer in geloven nu! Hij loopt ook op van het ienemini tuurstreepje naar nu best duidelijk! (Hier thuis dan) Wat fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad!! Dus je zusje heeft de mooiste dag van haar leven gehad? Aah super leuk dat jullie meiden het zo goed deden hihi! Wat balen shart weetje het zeker dat je het vandaag word? Hoe laat word je het altijd ongeveer ?
Ohh wat goed!! ik duim dat ie blijft oplopen!! Nou meestal in de ochtend, maar ja nu met die hcg weet ik niet of dat nu ook zo is. Heb nog een kV test liggen ben wel benieuwd of dat het hcg weg is al. Mis dat ik die zo ff doe, alleen de schoonmaakster is er nu, dus niet zo handig haha
@ shart > Hey meid... Wat fijn dat jullie en natuurlijk het bruidspaar een super mooie dag hebben gehad. Ook leuk om te horen dat de meiden zo genoten hebben van hun taak. Mijn zusjes waren mijn bruidsmeisjes en vonden het toen ook leuk, maar ook een beetje spannend hahaha. En ik ben benieuwd wat je ongi doet... Ik weet nog wel dat toen ik net zwanger was ook steeds het gevoel had van ongi worden, maar er gebeurde toen niks. Dus ik ben ook benieuwd wat de test je straks laat zien. @ Roos... Sorry ik zie hem nu even niet. Maar ik geloof je dat ze in het echt er anders uit zien. Foto hier neerzetten maakt vaak de kwaliteit wel een stukje slechter. Duimen meid dat hij verder mooi mag oplopen. @ Mamavanlois ... Heel veel knuffels kan ik je geven. En ik snap je gevoel dat je teleurgesteld bent. Toch de moed niet opgeven en niet dwangmatig worden. Hoe moeilijk dit ook klinkt zeker nu je mag en de wens groot is. Maar het belangrijkste is genieten van elkaar en het dan laten gebeuren. Ik weet wel dat wanneer ik er druk op leg dat het dan allemaal geforceerd wordt en we er samen niet meer echt van genieten. Sterkte meid... @ hier > speirpijn van het sporten hahaha. En dan wil ik nog wel de tuin gaan doen straks...OEF Nou ja zo eerst boodschappen doen en dan kijken hoe het gaat. Vanavond gaan mijn man en ik lekker even samen uit eten. Tijd voor elkaar
@Roosie ik zie hem! @Shart wat fijn dat het zo'n geslaagde dag is geweest en wat een prachtig weer hadden jullie erbij! @mamavanlois ik snap je wel hoor... dan denken je ook van waarom dan nu die alcohol. Hoe moeilijk is het om daar even aan te denken. Kop op meid. @DEMADE leuk hoor dagje dierentuin. Wat heeft ie genoten. Ik zag de foto's op insta wat lief. @hier 10/11dpo geen enkele klacht en vanmorgen weer een witte test. Mijn gevoel zegt op naar de volgende ronde.
Mamavanlois, hier zijn het rond die dagen altijd wel moetjes.. Onze kans is echt uitermate klein maar wil hem toch benutte.. Ik geef het gewoon aan.. Vanavond is het weer feest he Dan kan hij er ook soort van rekening mee houden.. We weten het dat het niet prettig is maar wij weten ook dat we in okt/nov weer gaan starten.. Dat maakt het allemaal minder beladen denk.. Als de man ook voor een kindje wil gaan weet hij zelf ook dat er rond een bepaalde periode wat miet gebeuren..
Wij gaan naar een tapas restaurant ( het zusje ).... Je kunt daar heerlijk eten en veel keus... Nu nog even lekker genieten, zolang het kan. Hopelijk mag ik ht straks voor een goede reden laten staan hahah ( nou ja niet alles natuurlijk )
Oooh heerlijk. Ja wij zijn daar ook dol op allebei. Haha zo denk ik ook steeds. Gister heerlijke carpaccio gegeten
@ hier... ik moet even wat kwijt... even spuwen.... Ik kan nog eigenlijk niks voelen volgens mij en weet ook niet goed hoe het werkt met het hele DPO gebeuren hahaha... maar ik voel me nu al raar... Kan dat? Steekjes en krampjes onderin de buik ( baarmoeder ) en misselijk en steekjes in mijn borsten.... Wanneer begon het bij jullie? Zou het dan toch raak kunnen zijn met 1x seks? hahahaha
Klachten zoals misselijkheid, krampjes en gevoelige borsten etc kunnen heel goed komen van de eisprong die net is geweest. Na je eisprong gaat het niveau progesteron flink omhoog. Haha ja en 1 keer kan voldoende zijn hoor je hebt uiteindelijk maar 1 zaadje nodig
Heb nog een plusjes test gedaan van clear blue, maar deze is ongeveer gelijk aan die van dinsdag. Word er dus weer niks wijzer van.
Na je eisprong maak je ongeacht of je zwanger ben of niet het hormoon progesteron aan. Dit hormoon zorgt voor bijvoorbeeld pijnlijke borsten, rugklachten, slecht humeur, darm problemen etc. Pas vanaf de innesteling (tussen 5DPO-10DPO) komt er via het vruchtje HCG in het bloed van de moeder. Klachten door ee zwangerschap zelf (dus door de HCG) kunnen op zijn vroegst dus pas na de innesteling plaats vinden. Je kan dus al wel eerder last van bijv je borsten hebben maar dat komt door de progesteron (die aanwezig is ongeacht wel of geen zwangerschap)