Oma geeft mijn kind eerste ijsje???

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door 1981Mama, 17 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pantoffelheldin

    Pantoffelheldin Niet meer actief

    Serieus ?? Om een ijsje ??
    Is inderdaad wel wat overdreven.
    Er zullen nog wel meer eerste dingen zijn waar je niet bij bent.
     
  2. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Dit ja.

    Vind het heel overdreven. Als je alle 'eerste' keren wilt hebben moet je hem nooit met iemand anders meegeven en moet je zelf 24/7 met je neus er bovenop zitten.
    Geniet ervan dat zijn oma leuke dingen met hem doet. Zijn er genoeg die het niet kunnen/willen.
     
  3. Lena1982

    Lena1982 Niet meer actief

    Ik ben ook zo tuttebel die me daar druk om kan maken (want ja ik vind dat t tuttebellerig is).
    KON maken moet ik zeggen. Ik heb t snel los gelaten en gun t opa en oma van harte!
    Laat jij t ook los?
     
  4. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Bij de eerste vond ik ook dat ik alle eerste keren moest doen, maar bij elk volgend kind werd ik makkelijker en dacht ik " wat doe ik moeilijk "

    Wel hebben wij een paar regels waar iedereen zich aan moet houden, wij geven pas hapjes NA de 6 maanden en niet eerder, ons zoontje van 11 maand mag nog steeds geen hapjes die moet zo goed als vloeibaar

    En als de kinderen bij opa of oma zijn mogen ze snoepen en chipsen maar niet als ze bijv om half 5 thuis komen om te eten en net 2 zakken chips achter de kiezen hebben, dan liever na het eten zodat ze hun avond eten iig nog eten. Wanneer ze bij oma slapen is het aan oma en als oma het niet erg vind dat ze het avond eten dan slechter eten dan vind ik het ook prima.


    Wij zijn wat dat betreft redelijk makkelijk (geworden)


    Alleen toen ons zoontje te vechten lag voor zijn leven in Nijmegen en ik er dus niet was omdat ik in Nijmegen bleef heeft mijn schoonmoeder haar kans schoon gezien ... Ze klaagde al een paar weken over de haren van onze dochter die moest geknipt worden, ik zei haar dat ik dat over een paar weken wou doen wanneer het wat langer was zodat ik er een bobje van kon maken tot die tijd zou ze staartjes krijgen, kreeg ik foto's toe gestuurd van een compleet mislukte knipbeurt door mijn schoonzus !

    Toen was ik wel even razend en vol hormonen die er meteen allemaal uitkwamen :p
     
  5. SweetPrincess

    SweetPrincess Bekend lid

    17 feb 2015
    601
    43
    28
    NULL
    NULL
    ik snap je wel hoor. snap ook dat een hoop iets hebben van stel je niet aan. En zelf zou ik ook deels in 2 strijd zitten ik zou weten dat het niet goed is om mij daarom druk te maken, maar je doet het dan toch en kan er niets tegen doen. Loslaten is vaak makkelijker gezegd dan gedaan.
    Ik vind het nog steeds moeilijk om dr uit handen te geven. Schijnt dat je met een 2e uiteindelijk makkelijker kan worden.
     
  6. HooyoShimbir

    HooyoShimbir Fanatiek lid

    20 aug 2009
    4.390
    1.667
    113
    Vrouw
    Randstad
    Ik vind t overdreven. Zou gezegt hebben "en hoe vond ze t?" En verder gegaan zijn met de dag. Pffff
     
  7. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Ik vind het ook overdreven. Sorry hoor maar moet oma dan met alles van tevoren bellen of het wel mag omdat het misschien de eerste keer is? Oma wou gewoon een leuke dag en zag er waarschijnlijk helemaal geen kwaad in.
    Je kan nu eenmaal niet met alles de eerste zijn want waar trek je dan de grens?
     
  8. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Ik snap je gevoel wel. Ik had dat met het eerste fietstochtje 😉
    Maar jullie eerste keer ijsje eten komt nog, en het zal er echt niet minder leuk om zijn!
     
  9. tuc

    tuc Niet meer actief

    hoewel ik veel topics over eerste keren die oma's doen heel goed snap vind ik dit echt totaal overdreven. Zeker gezien het feit dat hij al hapjes van jullie op heeft.
     
  10. podiki25

    podiki25 Fanatiek lid

    18 mei 2012
    3.897
    124
    63
    Tandheelkunde
    Barcelona
    Ik vind ook dat je van een mug een olifant maakt. Een ijsje is toch niet belangrijk. Oma dacht er wss nog eens niet aan dat jij dit belangrijk vond. En trouwens, sommige eerste keren mogen ook aan de grootouders overgelaten worden vind ik.
     
  11. Aries

    Aries Niet meer actief

    Ik zou het niet zo'n punt vinden, al zou ik het wel prettig vinden als de opa's of oma's even checken of het goed is als er een ijsje wordt gegeten. Maar geen drama.
     
  12. amy2015

    amy2015 Bekend lid

    23 feb 2015
    528
    234
    43
    Ergens snap ik je wel. Ik was laatst bij mijn ouders samen naar het strand. Ik sta alle spullen netjes te zetten schaduw creëren etc. Ik dacht dat mijn vader met mijn zoontje naast ons stond maar nee hij had hem al in het water. Vond dat ook heel jammer. Wel besproken met mn ouders het is vaak ook enthousiastme en beter te veel enthousiasme dan zoals mijn schoonfamilie die vinden klaverjassen belangrijker dan mijn zoon tje.
     
  13. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.289
    16.693
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Je stelt je aan.
    Ik mag hopen dat je niet boos op oma ben geworden.
    Kom op zeg.
     
  14. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    6 aug 2014
    1.580
    2
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Oosterland
    +1.
    Naast het feit dat m'n kind geen ijs mag hebben (allergieen) zou ik het heerlijk vinden om hem te zien genieten bij opa en oma.

    Eerste keer lopen, eerste keer omrollen, dat soort dingen zijn nu de èchte belangrijkste eerste keren. Eerste keer een ijsje en dan moeilijk doen, kom op, sorry.. Maar dat is echt belachelijk.
     
  15. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Bedankt voor de positieve berichtjes. Ik vond het leuk voor oma en zoontje, ik vond het ook typisch iets voor oma's :). Let it go, ik weet het, maar moest het even van jullie horen (de positieve berichtjes dan). Ons zoontje kan idd niet alles verdragen, maar ijs moet wel goed gaan.

    en idd ons eerste ijsje volgt over een aantal weken :)
     
  16. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    24 mrt 2013
    1.915
    388
    83
    Ik vind het ook overdreven maar ik had me er bij mijn eerste misschien ook wel druk om kunnen maken. Gelukkig voor mezelf kan ik dst nu helemaal loslaten
     
  17. demie

    demie Bekend lid

    17 mei 2014
    931
    0
    16
    O ik zou hier ook heel erg van balen hoor!
    en ik zou het ook wel uitspreken naar mijn moeder. Ik snap best dat ze zoiets leuk vind om te doen maar zou het ook wel fijn vinden als ze dit even overlegd.
    ( ik vind het sowieso niet prettig dat ze ergens anders zijn dan afgesproken. Maar daar ben ik wel erg in.)
     
  18. yaro

    yaro Niet meer actief

    Waarom vraag je of je overdrijft als je alleen wilt horen dat men het met je eens is?
     
  19. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Ik snap hier niks van.
    Maar goed ik ben er dus zo een die niet per definitie onze kinderen alleen "van ons" vindt.

    Ik kan intens genieten als anderen uit de familie aandacht geven aan onze kinderen. En als het dan ook nog eens een mijlpaal betreft dan kan ik daar trots op zijn. Hebben zij ook iets speciaals.
    Onze dochter zette haar eerste stapjes bij oma. Zaten beide voor het eerst op de fiets bij opa. Prachtig vind ik dat. En helemaal als ik die trotse blikken zie, dan kan ik toch niet denken of zeggen grrrrrrrr ik wil dat doen. Nee dan doe ik het de tweede keer of de ontelbaar keren die erna komen.

    Ik vind het altijd een beetje jaloersig overkomen ofzo. Dus ja, sorry, ik vind ook dat je overdrijft.
     
  20. Aries

    Aries Niet meer actief

    Volgens mij bedoelt ze met "positieve berichtjes" niet de berichten van mensen die het met haar eens zijn, maar de berichtjes die haar op een positieve manier helpen relativeren. Zo lees ik het tenminste. :)
     

Deel Deze Pagina