Welkom Jadie! Wat heftig zo zeg,, dat je snel weer zwanger mag zijn en die goed blijft zitten 💋💋
Ik had mijn kwaaltjes in het kwaaltjes hoek gegooid! Maar dit zijn ze Maar de meeste heb ik meestal voordat ik ongesteld wordt ook! Maar bij mij gaf echt de rug- en stuitjespijn toch wel echt de doorslag. En wel het emotionele gedrag. Gewoon ineens huilen om iets onbenulligs!
Heb ik ook wat last van, geen idee waarom maar echt zin om te huilen lijkt wel maar kan ook gewoon nog soort 'ontpillen' zijn bij mij? Maar goed. Ik ga pas na het weekend wel weer testen denk ik en ik kan mijn arts tot 5 september niet bellen omdat hun met vakantie zijn mijn langste cyclus is 32 dagen dus daar kan ik dan ook nog van uit gaan.
Hoi dames, spannend allemaal voor iedereen! Ik heb eergisteren een positieve ovulatietest gehad. Alleen was mijn donor op vakantie. Vanavond kan hij komen. Denken jullie dat het dan nog zin heeft om te insemineren?
Yasemin19, mag ik vragen waarvoor je een donor hebt?😳 Je hoeft geen antwoord te geven als je niet wilt💋
@Livoli: dankjewel 😊 Superspannend voor jou! @KleinMeisje93: mag je vragen hoor 😊 Ik ben 27 en heb al zolang ik me kan herinneren een enorme kinderwens. Maar ondanks al het daten etc kom ik gewoon de ware niet tegen. En na 3 jaar daten heb ik er wel genoeg van haha. Dus heb het besluit genomen om het alleen te doen dus vandaar een donor 😊 Ik heb alles ook wat uitgebreider uitgelegd in het voorstel topic.
Hee,. Ooow oke, ja is dan ook wel te begrijpen! Lijkt me ook wel zwaar in het begin, wilt jou donor er wel betrokken bij zijn of dat niet zozeer?
Nee hij wil verder geen actieve rol. Hij zou het alleen leuk vinden om soms te horen hoe het met de kleine gaat. Maar dat laat ie aan mij over. En dat vind ik prima zo 😊
Oke, zo kan het dus ook☺️ Ben benieuwd hoe snel het raak is voor je en dan hopen dat het blijft zitten! 💋
@KleinMeisje93: ik hoop snel en dat het dan idd goed blijft gaan... Hopelijk is het bij jou nu ook snel raak!
@yasemin, wat super stoer dat je het zo doet! Waarschijnlijk hoor je wel eens reacties van mensen die niet erg positief zijn? Maar wat goed dat je voor jezelf en je kinderwens kiest. Heel veel succes! @Livoli, spannend joh! Hier nog een kleine update, vandaag de 12 weken echo en alles was goed! Ik ben dus helemaal in de wolken en super blij 💕