Gaan voor een tweede of derde kindje!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Ashley Rose, 9 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Ja toen hij 15 jaar was en een paar nachten goed doorzakte en niet sliep heeft hij zn eerste aanval gehad. Hij heeft het voornamelijk na het ontwaken. Nu is het redelijk onder controle, maar wil weer terug naar de tijd dat hij 10 jaar aanvalsvrij was. Tis gewoon mega eng, en kan er niet aan wennen.

    Aah oke haha. Nou zolang je om de dag sex hebt, kun je je eitje niet missen :p
     
  2. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Snap ik! Ik vond 5 dagen wachten en witte testen (met naar afleestijd vage streepjes) al killing! Ik ben ook aan de teunis en tarwe hahaha. Hoop op een vroeg eitje deze ronde :p
     
  3. Julia88

    Julia88 Fanatiek lid

    22 mrt 2014
    1.556
    0
    36
    Lilo88 wat heftig van je vriend! Hopelijk blijkt maandag uit de test dat z'n zaadjes nog steeds goed zijn!

    Keef85 ben benieuwd of de tarwekiemolie en de teunisbloemolie wat voorbije cyclus doen. Lijkt me heel vervelend als je cyclus zo lang duurt!

    Maggie snap ik hoor, ik ben ook ongeduldig. Maar moet toch nog ff wachten..

    Eva heftig zeg.. Wat een rotziekte is het ook!

    Micchan fijn dat alles goed was! Maar voor zwanger worden is zo'n lange cyclus niet zo fijn :/

    Schuurpapier had je nog getest vanmorgen? Of wacht je nog een paar dagen?
     
  4. Julia88

    Julia88 Fanatiek lid

    22 mrt 2014
    1.556
    0
    36
    Ik heb uiterlijk gisteren m'n eisprong gehad denk ik.. Had dinsdag die knaller.Maar krijg m'n banner niet zoals ik wil. Irritant..

    Heb dus niets gemerkt van m'n eisprong. Maar we zullen zien over twee weken..
     
  5. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.540
    1.551
    113
    Spannend julia! En nu op het wachtbankje.

    @keef: ik woon er iets verder van af. Direct onder Rotterdam zuid.
     
  6. Claudy

    Claudy Actief lid

    1 apr 2016
    111
    0
    16
    Hoi meiden wat hebben jullie weer veel gekletst.

    Schuurpapier, wat spannend zeg. Hopelijk heb je morgen of zondag een positieve test.

    Eva, sterkte met je familielid.

    Ks2011, ah lief is dat dan he. Begrijpelijk dat het dan extra.gaat rammelen.

    Michan, wat balen dat door de borstvoeding je cyclus weg is. Wel een geruststelling dat ze niets geks gezien hebben.
    Gewoon lekker meeschrijven inderdaad. Wie weet is het toch een keer raak.

    Maggie, welkom hier.

    Lilo, lekker bijna vakantie, die van mij is helaas al weer voorbij haha.
    Wat heftig dat je vriend als kind leukemie heeft gehad. Goed om af en toe even zijn zaad te laten testen. Hopelijk maandag een goede uitslag.

    Spannend Julia.

    Ik heb de hele dag al erge last van mijn rug. Een beetje zo'n gevoel alsof ik ongesteld moet worden. Als het dan zo is hopen dat het snel doorbreekt. Want dit is niet fijn. Heb al een warme kruik en paracetemol gehad maar helpt vooralsnog niet.
     
  7. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Hallo dames!

    Ik ben een dame uit Noord-Holland en ook wij gaan voor de 2e.
    Zoontje is 4 jaar (bijna), dus word wel tijd :D ik ben niet meer samen met de bio papa van m'n zoontje maar hij heeft daarvoor in de plaats een super lieve bonus papa gekregen! We zijn nu meer dan een jaar bij elkaar en heb in hem echt m'n soulmate gevonden (L)

    Ben vandaag weer begonnen met m'n cyclus dus de 1e ronde was helaas niet raak.. Bij de 1e heeft het ook een jaar geduurd sinds ik stopte met de pil.

    Hopelijk dit keer sneller!
    Als er vragen zijn, stel ze gerust :)

    Liefs!
     
  8. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    lilo88: Jeetje wat een heftig verhaal van je vriend zeg! :$ Ik duim heeeel hard mee voor die goede uitslag! Heerlijk vakantie, fijn dat je ongesteldheid weer wat minder wordt. :) Ben benieuwd of de teunisbloemolie resultaten laat zien.

    Leuke plannen! Wij gaan even de stad in en waarschijnlijk ergens iets eten, verder geen idee. :D

    Eva3006: Ja precies haha! Ik zou nu ook vrijwel gelijk lopen met de zwangerschap van Misha, en aan de ene kant lijkt me dat heel bijzonder (en ik blijf april een mooie maand vinden), maar aan de andere kant heel eng, vooral omdat we rond dezelde data in het buitenland zitten/net terugreizen, brrr. :)
    Het is hier veel te gezellig om niet te blijven plakken! :D

    Bij jou ook heftig zeg, van je nichtje.. Jeetje. :(

    Keef85: Zal duimen dat ie nog een dagje licht blijft. :)

    Julia88: Spannend, nu op dat ellendige wachtbankje!

    Claudy: He gets wat rot dat je zo'n last van je rug hebt. :( Hopelijk is het gauw over! (en als het komt dat het dan maar snel komt inderdaad..)

    xxCriien: Welkom!
     
  9. Modra

    Modra Fanatiek lid

    24 jul 2014
    1.656
    445
    83
    Groningen
    Hi meiden!

    Florina: Ohh naar een schimmelinfectie! Hoop dat het gauw over is...

    Eva: Ohh wat fijn dat ze zich beter voelt! :) En wat naar iemand met kanker in de familie... Zo triest dan... Sterkte!
    Schuurpapier: Oh jij ook lang gevoed dus! Lijkt me mooi als het zo natuurlijk verloopt, dat ze er op een gegeven moment geen interesse meer in heeft... Ik lijk ook vaag iets te zien! Begrijp je testdrang heel goed! Maar wat superspannend! Ik duim voor je! Prachtige foto's!

    Mama04: Ja, snap dat het onzeker maakt die testen. Als er nu gewoon opstond. ''Je eisprong komt morgen'' en dan ''je eisprong is vandaag'', was een stuk gemakkelijker geweest! Maar nee, we moeten het met streepjes doen... Ik temperatuurde erbij, zo had ik een soort controle er nog bij.... Ik ben volgens mij de tweede ronde al begonnen met temperaturen en de 4e ronde met ovulatietesten. Ik wist door het temperaturen ook precies hoe lang mijn luteale fase was en hoeveel dpo mijn temperatuur zou zakken om opgevolgd te worden door menstruatie. Toen mijn temperatuur niet zakte op die dag was ik dan ook zwanger. :p

    Junyor: Vervelend dat je dan moet wachten op een menstruatie die nog niet helemaal doorkomt... Hoop ook voor jou dat je minder last hebt van de PCO! Je hoort dat wel eens na een kindje...

    Welkom Maggie 87! Spannend! Ik kom ook uit Friesland vandaan, maar woon nu in Groningen. ;)

    Ks2011: Kan me goed indenken dat het van een kraamvisite wel gaat kriebelen! :D Balen dat de eisprong laat is... :(

    Micchan: Gelukkig dat er niet iets aan de hand is! Jaaa... Komt tijd, komt raad! :) Leuk dat je blijft!!

    Lilo88: Ohhh nog even dus! Lekker, straks vakantie! :) Fijn weekend gewenst! Dat komt wel goed zo te lezen. ;) Begrijpelijk dat jullie alles even laten checken, is niet niks. Hoop dat het nog helemaal goed is. Wat voor aanvallen heeft jouw vriend? In mijn werk heb ik regelmatig te maken met epilepsie. Snap goed dat het eng is!

    XxCriien: Welkom hier! Wat fijn dat je je soulmate hebt gevonden en geweldig dat jullie voor een kindje gaan! :) Heel veel succes gewenst!

    Hier vandaag aan het werk geweest, weekend ook werken en daarna weer lekker een paar dagen vrij. :)

    Fijn weekend gewenst allemaal!!
     
  10. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    Keef hoe was je test??

    Lilo bah ja het blijft ook altijd een eng idee en een akelig gezicht die aanvallen.

    Julia spannend :) nu afwachten maar!

    Claudy vervelend pijn in je rug..
    Lastig he al die onzekere pijntjes..

    Criien welkom!
    Heb je nog wel contact met de biologische vader voor je zoontje of helemaal niet?
    En lees in je handtekening dat je zoontje klein was bij de geboorte. Was hij te vroeg geboren??
    Pure nieuwsgierigheid hoor.. als je het niet wilt vertellen, hoeft het natuurlijk niet. ;)

    Micchan ja begrijpelijk.. je denkt daar dan toch altijd aan en al helemaal als je dan gelijk op zou gaan qua zwangerschap.

    Modra werkse vast voor het weekend :)

    Ik had vanmiddag ineens een paar steken onder in mijn buik, zou dat nou al een eisprong geweest kunnen zijn? Volgens cyclus morgen, maar mijn gevoel zegt dat het nog langer duurt..
     
  11. Mama04

    Mama04 Niet meer actief

    Hoi hoi :)

    Eva3006: Zou best eisprong kunnen zijn! Ikzelf heb vaak een zeurderig gevoel aan 1 kant. Verschilt bij iedereen :)

    Modra: Haha ja zulke testen zouden ideaal zijn ja! Temperaturen is idd ook handig maar ik ken mezelf en zou er bloedje nerveus van worden. En nog onzekerder dan ik al ben. Van mijn gyn zijn ovu testen voldoende, dus dat doen we nu gewoon haha :) Als het deze maand alweer niet raak is ga ik misschien wel Clearblue erbij gebruiken, als ik denk mijn piek te hebben gevonden met de streepjes. Even ter controle. Maar ik heb dus de ene maand echt knaller en andere maand alleen gewoon positief.. Maargoed ik weet wel dat ik netjes een eisprong heb, is bevestigd door de gyn met echo 2 maanden terug :) Werkse nog dit weekend!

    xxCrien: Welkom!!

    Claudy wat vervelend die pijn! Sterkte!

    Welke vitamines slikken jullie eigenlijk? Ik foliumzuur met vitamine D van het kv. Heb nog een heel dicht potje maar lees ook wel goede dingen over Etos zwanger worden...

    Sorry als ik dingen gemist heb! Lees wel steeds mee maar kan niet alles bijhouden haha. Ik heb dus zeer waarschijnlijk gister of vandaag mijn ei gehad. Dus ik neem maar plaats op het wachtbankje. Hebben de afgelopen dagen geklust en vandaag ook. Had niet zo veel zin meer vandaag dus hadden er even een vluggertje van gemaakt haha maar had het idee dat we beiden wel even zin moesten maken, het was een spontane actie haha en wij zijn meer van de avondsex eerlijk gezegd. Zoonlief was in slaap gevallen dus wij hup hup naar boven, laatste kans nog even extra benutten :p Dus wel nog even fijn geklust! Nu wel even op uitgekeken!! Haha :)
     
  12. Julia88

    Julia88 Fanatiek lid

    22 mrt 2014
    1.556
    0
    36
    Xxcrien welkom! Fijn dat je weer een goede relatie hebt! Spannend om dan weer voor een kindje te gaan!

    Modra werk ze dit weekend! Ik werk ook vaak weekenden. Hoort erbij helaas.

    Eva3006 lastig te voelen he? Ik had het ook wel, maar of het m'n darmen waren of m'n eisprong.. Geen idee. Normaal voel ik m duidelijker.

    Mama04 Haha, goed je kansen benut dus :) nu ook op naar het wachtbankje?
     
  13. Babbelboxje

    Babbelboxje Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.940
    1.616
    113
    Steeds denk ik: als ik even tijd heb ga ik er eens voor zitten en overal op reageren. Maar dan zijn er ineens zo veel pagina's bij!!

    Als ik jullie verhalen zo lees over ovulatietesten en eisprongen enzo, voel ik gewoon weer die spanning van toen wij voor de eerste gingen :)

    Voor degenen die al op het wachtbankje zittenn: fingers crossed!!!
     
  14. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Ja zeker nog contact met de bio papa, gaat niet altijd van een leien dakje maar is gelukkig nu wel "normaal". Roelof is met 37+4 geboren alleen de groei is met 30/32 weken gestopt.. Omdat we vlak bij het ziekenhuis woonde ben ik vanaf week 34 iedere dag naar t ziekenhuis geweest voor een ctg. Met 37 weken besloten dat er op zondags een ballonnetje werd geplaatst. 10 uur 's avonds geplaatst, 3 uur vliezen gebroken en om 5:42 uur was Roelof er! Hij heeft 9 dagen in de couveuse gelegen en mocht 5 dagen daarna mee naar huis :)

    Zeker spannend om voor een tweede te gaan!!
     
  15. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Junyor, wij hebben vaker bij elkaar in wen topic gezeten! Ben sinds 2013 niet meer actief geweest op zp, dus was nu m'n statistieken aan het bekijken en welke onderwerpen ik allemaal gestart was. Daar zat jij ook bij!
     
  16. Claudy

    Claudy Actief lid

    1 apr 2016
    111
    0
    16
    Modra, succes met werken dit weekend.

    Eva3006, dat klinkt inderdaad als je eisprong. Is zeker lastig al die kwaaltjes. Wat hoort nou waar bij en wat is je zelf gek maken?

    XxCriien, welkom hier. Inderdaad spannend weer voor een 2e gaan. Fijn dat jij en de biopapa van je zoon aardig met elkaar kunnen. Je zoontje is nu nog niet erg groot of wel? Als ik zo in je onderschrift lees. Mijn zoontje van 2 weegt bijna net zo veel en is maar iets kleiner.
     
  17. Claudy

    Claudy Actief lid

    1 apr 2016
    111
    0
    16
    Mama04 ik slik ook foliumzuur met extra vit d van het kv. Ik vind dat eerst wel voldoende. Mocht ik zwanger zijn dan ga ik over op mamatotaal met visolie.
     
  18. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    Mama04
    Ja die steken had ik rechtsonder en nu heb ik dus een zeurend gevoel in mijn onderbuik. Zou het m'n eisprong zijn? :) laten we het hopen haha.
    Spannend voor jullie ook.. het wachten is begonnen :)
    Ik slik trouwens alleen foliumzuur.

    Julia88 ja inderdaad lastig.. ik let er nu ook meer op dus is het echt of maak ik mezelf gek haha

    Babbelboxje ja leuk he.. we steken elkaar allemaal lekker aan met het enthousiasme en de spanning:)

    Criien oh nog best lang uitgedragen dan! En hij mocht nog snel mee naar huis ook :) dat hoor je ook niet vaak met zo'n gewicht. Hihi Inderdaad wat claudy zegt dacht ik precies! Mijn zoontje weegt denk ik ongeveer hetzelfde en die wordt in nov 2

    Claudy ja inderdaad het is heel lastig. Ik voel nu wel echt een zeurende buikpijn.. maar is dat nou m'n eisprong? Geen idee hihi
     
  19. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Denk dat het goed je eisprong zou kunnen zijn! Spannend. :D
     
  20. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Claudy&Eva: nee hij is nu nog niet heel groot, maar dat waren z'n vader en ik ook niet. Ik zelf ben nu 1.70 en z'n vader is 1.87 dus misschien komt t nog goed :p oudste zoon van m'n ex was ook een kleintje en die is inmiddels ook gemiddeld qua lengte en gewicht. Die is gisteren 7 geworden.

    Na m'n zoontje heb ik een spiraal gekregen en sinds maart is die eruit omdat ik er veel last van had. Dus sinds maart aan de pil. Nu ik daarmee gestopt ben verlies is zoveel bloed! Dat was wel een voordeel van de pil en de spiraal, ik werd weinig tot niet ongesteld!
     

Deel Deze Pagina