16 t/m 31 december 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Vlindertje81, 7 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. En deze net nog even geknutseld, wat een opluchting na al dat gepiek van dat Disney kasteel 😂
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      27 KB
      Weergaven:
      0
  2. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Ik weet t hoor.. Wij hebben juist geboft en uitzonderlijke kindjes maar als je t anders gewend ben valt t gwn Nie mee.. En zeker Nie nu ik zwanger ben en beperkt ben met t aantal koffie enkele x toch n Redje..
    Ben ntl ook vaak ziek vd migraine en dan ben ik er voor maar ook erna erg moe vd aanval/medicatie
     
  3. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    En egt n geweldige taarten, prachtig Luca!
    Jammer dat je niet dichtbij woont mocht ik je nodig hebben :)
     
  4. owl

    owl Bekend lid

    24 apr 2016
    824
    615
    93
    Vrouw
    wauw wat een prachtige taarten maak je toch luca!
     
  5. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Wauw heel gaaf Luca! :) Kunnen we niet gewoon afspreken dat je elk jaar een taart voor onze beebs maakt als ze jarig zijn in december ;) hahah.

    Oh iets heel grappigs btw. Ik had er wel eens over gelezen dat je beeb de hik kan hebben, maar had het zelf nog niet gemerkt ondanks dat ik hem al voel vanaf week 15/16.

    Als ik hem normaal voel, dan voel ik echt schopjes op 1 punt een paar keer. Maar nu voelde ik ineens beweging van mijn linkerzij (vrij hoog) tot mijn rechterlies zo ongeveer (heel laag). Beweging op hetzelfde moment over die gehele lengte (ongeveer 30 cm), een soort schokje. En dat herhaalde zich elke 5 sec. HIJ HAD DE HIK. hahahaha. Ik voelde dus precies hoe hij lag in mijn buik op dat moment. Heel bijzonder :)
     
  6. sjaantje28

    sjaantje28 Actief lid

    9 mrt 2016
    119
    8
    18
    Regina88: het gaat goed met me! We krijgen een meisje alleen me banner nog niet aangepast.. hoe kan ik mezelf erbij voegen dan? We gaan van de week ook nog naar de ikea wij hebben ook het een en ander nog nodig!

    Wow Luca wat een mooie taarten maak je zeg!
     
  7. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Gefeliciteerd sjaantje wat leuk

    Jaaaaa dat voelt grappig he ingi! Nu nog niet gevoeld maar ken t gevoel idd
     
  8. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Wauw wat een prachtige taarten! Echt jammer dat je zo ver weg woont anders had ik er al minstens een paar bij je besteld ze lijken me echt heerlijk! Krijg er gewoon zin in taart van :D
     
  9. Haha bedankt meiden voor de lieve reacties!

    En oh de hik zo leuk ik zit er al een tijdje op te wachten maar nog niet gevoeld 😅 Weet wel dat ik t op t eind irritant vond steeds dat getik een kwartier lang 😂

    Ja begrijpelijk d83 alles is een stuk zwaarder ik heb er ook moeite mee om uit bed te komen zwanger en toen ik ziek was helemaal laat staan als het chronisch is 🙄🤔
     
  10. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw

    Is de hik dan typisch iets wat je voelt vooral verder in de zwangerschap? Ik voel t nu bij 23 wk voor het eerst dus!
     
  11. Pippins

    Pippins Actief lid

    6 mrt 2016
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wauw, mooie taarten. Echt kunstwerken. Je bent erg kundig! Krijg er hier ook honger van hoor hihi.

    Welkom btw Sjaantje!

    Hier een zoontje die niet zoveel slaap nodig heeft. Gaat rond 20u naar bed en is om 06.15-06.30u standaard wakker hoor. Op vakantie een paar keer zelfs 05.30u! Dus ehhh, 08.00/08.30u klinkt mega luxe! Hahaha.

    Hier geestelijk niet moe maar mn lichaam is zo langzaam. Heel hinderlijk! Verder vd week heel veel harde buiken (echt 20 per uur) dus wel goed geschrokken gezien het de vorige keer ook zo begon. Gelukkig hielp rust en werd het steeds minder. Het zal wel een combinatie van de warmte en teveel inspanning zijn geweest.

    Leuk dat je de hik voelde Ingii hahaha. Wie weet heb ik dat ook over een aantal weken. Het is iig een actief zatte dame. Ik voel haar geregeld schoppen. Maar als ik dan mn hand erop leg blijft ze stil! Sneakje.
     
  12. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Meiden ik heb vandaag een ontdekking gedaan en ik ben helemaal blij dus dit moet ik natuurlijk met jullie delen.. Met wat voor crème of olie smeren jullie je buik in? Ik kom er dus net achter dat rituals een nieuw product heeft.. Mama crème! Meteen besteld, en dacht ik breng jullie ook even op de hoogte :D
    #enthousiast
     
  13. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Deze!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      10,5 KB
      Weergaven:
      1
  14. Pippins

    Pippins Actief lid

    6 mrt 2016
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nice Brenda! Goede tip.Het schijnt wel een fabel te zijn dat al die middeltjes werken maar ook ik doe er aan mee. Smeer iets van etos eigen merk (zat ook in een gratis zwangerschapspakket) en bio oil. Maar goed, schijnt allemaal met je huidtype en erfelijkheid te maken te hebben dus ik zal wel voor niks geld eraan uitgeven ;)
     
  15. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Ah leuk potje. Dat zal best verkopen
    Heb nog niks gesmeerd maar heb ook de mama van Etos hier die ik nu m'n buik enorm groeit weer eens gebruiken
    Heb iig van de jongens niks overgehouden, wel gesmeerd maar denk niet egt aanleg ook..
     
  16. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    O jeetje dat was f schrikken pippens gelukkig deed de rust je goed!
    Goed op blijven letten, al kunnen we Nie alles meer we kunnen toch nog snel al teveel doen he?
     
  17. Honey1985

    Honey1985 Lid

    22 apr 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Wauw Luca, wat maak jij een super mooie taarten! Ik ben jaloers op je creativiteit!

    @ D83 Hoe gaat het nu met je na het vallen?

    Ik smeer met duur spul van bepanthene tegen zwangerschapstriemen... Maa ik vind die zo vreselijk stinken.... Misschien moet ik die van de rituals eens proberen. Al smeer ik nu met de gewone pot van de rituals (die lichtgroene) die ruikt zo lekker.
    Maargoed ik kan qua geurtjes erg weinig hebben hoor op het moment.

    Ik heb vorige week een soort breakdown gehad. Ik was al de hele dag sjaggo en kon weinig hebben. Ml heeft het erg druk met zijn bedrijf en is weinig thuis. Ik heb daardoor ook bergen werk (ik werk bij hem) en heb elke avond gekookt voor al het personeel. Ongeveer 13 man. En donderdagavond storrte ik echt even helemaal in. Zag het echt allemaal ff niet meer zitten en heb als een klein kind gehuild. Ik was niet meer te stoppen. Ik begon ook te twijffelen aan mezelf als aanstaand moeder enzo.
    ML is daar zo van geschrokken dat hij me vrijdag naar huis heeft gestuurd en wanneer hij thuis was mocht ik niks zelf doen. ik moest blijven zitten en hij heeft alles voor me gedaan. Zo lief!

    Hebben jullie ook wel eens zon inzinking gehad?
    Het gaat nu weer goed hoor trouwens.
     
  18. Honey1985

    Honey1985 Lid

    22 apr 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    sorry dames, dat laatste moest ik echt even aan jullie kwijt.
     
  19. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    Hè bah pippins dat is idd flink schrikken! Lekker rustig aan doen nu.

    Honey1985 lekker laten gaan meid. En wat ontzettend lief van je man dat hij zo zorgzaam is!

    Wij hebben morgen een extra 2D echo op eigen verzoek. M'n vriend wilde graag nog even kijken voor we op vakantie gingen. En merk aan hem dat hij het toch spannend blijft vinden. Hij stelt steeds nieuwe termijnen. Eerst naar de 1e echo, toen de combinatietest, de meting van de groei, de vroege guo, de gewone guo en nu de 24 weken grens. Ik ben soms toch ook nog zenuwachtig, maar voel me over het algemeen hele rustig en vrolijk deze zwangerschap. Heb ook echt het gevoel dag het wel goed zit. Maar een keer extra kijken vind ik natuurlijk nooit erg 😁
     
  20. sjaantje28

    sjaantje28 Actief lid

    9 mrt 2016
    119
    8
    18
    Honey85 wat vervelend zo'n inzinking. Ik herken het helaas. Ik heb vorige week ook even een momentje gehad dat alles te veel was. Onze auto was kapot gegaan en hoge kosten aan gehad wat even tegenviel. Mijn man en ik zaten even niet op een lijn waardoor het me allemaal teveel werdt ,alles zat tegen. Ik heb ook als een klein kind zitten huilen op de bank. Maar nu is het weer gezakt en voel me weer fit.

    Ik smeer met dat spul van de etos wat bij de babydoos zat. Ik zit al helemaal onder de straie van mn vorige zwangerschap maar ach baat het niet schaad het niet.
     

Deel Deze Pagina