Mooi beginnend buikje hoor! Maar dat laatste komt vast goed.. het kon mij niet snel genoeg gaan en nu denk ik; "oef.. buik zit in de weg" even makkelijk schoenen of sokken aandoen of wat oprapen gaat dan niet meer... en dan beseffend dat je nog een aantal weken moet en het dus nog doorgroeit... haha. Maar iets mooiers is er niet hoor!!! Geniet er lekker van!
Dankjewel, leuk om te horen! Ik geloof best dat de buik af en toe in de flink in de weg kan zitten. Hoeveel weken ben jij nu zwanger? Fijne zwangerschap gewenst
35.3 Morgen is het 22 Augustus en 22 September ben ik uitgerekend!! Zoo spannend!!!! Ik wens iedereen nog een hele fijne zwangerschap!!
Spannend hoor. Van mijn oudste zoon was ik ook op 22 september uitgerekend. Nog een paar weekjes😊
Haha! Soms best lastig maar je krijgt er veel moois voor terug! Ik kan niet wachten. Ik ben om precies te zijn; 35 weken en 2 dagen zwanger. Nog 5 weekjes! 24 september uitgerekend. Al weeënremmers en longrijpers gehad met 32 weken dus ben benieuwd of kleine uk blijft zitten tot die tijd! We zijn inmiddels alweer 3 weken verder na remmers dus ik ben benieuwd haha. Dankjewel! Jij ook een hele fijne zwangerschap gewenst. En voor iedereen het zelfde en voor de laatste loodjes mensen onder ons; sterkte de komende tijd met het warme weer en geniet van de laatste periode!
En soms groeit je buik ineens enorm! Ik noemde het gister al een feestje in m'n buik maar zo te zien is alles op z'n kop gaan staan van binnen!
Nogmaalseen foto van mij😊. Deze is iets lichter en duidelijker dan die van gisteren. 26+0 inmiddels.
Dit is mijn buik bij 26 weken.. Ben er zelf best trots op, maar ik krijg zóveel opmerkingen dat ik zo dik ben dat ik er toch onzeker wat word.. Wat vinden jullie?
Niks van aantrekken! Ik vind het een prachtige buik. Zie je tenminste dat er een babietje in zit mensen hebben altijd wel wat op te merken. Lekker trots op blijven
@Truusdemier hey wij lopen gelijk! Ook qua buik wel! Al is het voor mij mijn 1e kindje. Ben je al wat aangekomen als ik zo brutaal mag zijn? @jemima dankjewel
Uhm, excuse me? Nee hoor! Hele mooie buik! Zie heel veel mooie buiken, complimenten aan alle trotse mama's! Ben zelf nog niet zo ver dus zal mijn buik hier niet gaan showen. Maar wilde even kwijt als reactie op bovenstaande post, sommige mensen zijn gewoon echt dom!!? Wat zijn dat nou voor opmerkingen naar een zwangere vrouw? Is toch logisch dat je buik lekker rond en dik wordt? Had tijdens mijn eerste zwangerschap een vrouw op het werk rondlopen die ook nogal gemene opmerkingen had. Was toen een week of 20 (nou ja, wel iets verder). Ze vond mijn buik echt zó dik, ik verwachtte toch zeker een tweeling! Oh en was dit pas mijn eerste kind, en ik was ál 29!!??? Toch wel erg oud hoor! Nou ik kan jullie wel vertellen wat ik op dat moment het liefst met de betreffende dame had willen doen, maar zal het jullie besparen. En dat terwijl ik echt een heel bescheiden buikje had en de meeste mensen juist niet konden geloven dat ik "al" zoveel weken zwanger was. Geeft ook maar weer aan dat sommige mensen gewoon bizar tactloos zijn. Of misschien ben ik extreem gevoelig. Of beide. Laat je niet onzeker maken door onbenullige opmerkingen. Jij bent degene met het mooiste geschenk in je buik, en daar draait het toch om. Oh ja en het is dat je er een prachtige baby voor in de plaats krijgt, maar ik was er tijdens mijn eerste zwangerschap zo van overtuigd dat ik mijn buik enorm zou gaan missen! Dit moest ik even kwijt!