Wat grappig ik ook 10 kilo. Vind het best al veel hihi mja. Ik voel me eigenlijk echt prima! Buik zit soms al in de weg en wat meer vermoeid, maar mag absoluut niet klagen! :-D en jij? @mamahartje en de andere met de lieve reacties: bedankt! Ik moet me er ook niet druk om maken maar dat het steeds tegen me gezegd word is soms weleens vervelend! Ik, en mn vriend, zijn trots op ons ukkie wat lekker groeit en beweegt ♡
Wat een mooie buiken komen er voorbij! Lees stiekem soms mee en zwijmel dan weg 😂 Kan niet wachten om ook een buik te hebben en hier te posten!
Ik voel me verder ook goed hoor. Snel moe en wat last van harde buiken maar de kleine doet het super.
Hier bijna 7 maanden zwanger ik dacht nog niet enorm gegroeid te zijn. Ben ook in totaal nog maar 2,5 kilo aangekomen maar er is toch wel goed verschil te zien. Best trots
Nog 4 kilo ! Dankje, ik vind het heerlijk om zwanger te zijn. Dankje! Ik geniet er ook echt van, vind het heerlijk. Voor jou schiet het al helemaal op zeg .
Wat een mooie buiken en buikjes 😍😍😍 Zodra die van mij gegroeid is kom ik hem ook delen 😊 Gefeliciteerd met jullie zwangerschap ❤
Eerste zwangerschap dat ik zo vroeg een buikje heb dat het waard is om op de foto te zetten. Bizar want de vorige twee keer begon het met ca 16 weken pas en zag je met 20 weken pas echt iets.