Catseye --> He balen van je ongi! Idd wat Livoli (en jijzelf) zegt misschien toch je ei gaan opsporen. Ik duim voor jullie deze ronde! Livolo --> Ik snap je teleurstelling, vind dat ook altijd een beetje enge testen die clear blue. Hij zal vast snel 2-3 weken aan gaan geven! We hebben het nog wel gezellig kunnen maken (2x) Het was wel een beetje onhandig, want een heleboel bewegingen doen echt zeer. Maar zolang ik stil bleef liggen ging het wel. Echt erg Haha Had vanochtend een extreme daling in mijn temp, zo laag nog nooit gehad, ben benieuwd wat er de komende dagen gaat gebeuren
Balen catseye!.. misschien kun je inderdaad je ei op gaan sporen om meer duidelijkheid te krijgen. Hopelijk op naar een goede volgende ronde! Ooo.. livoli..al overgeven nu... succes..! Ben je erg misselijk overdag of komt het vooral met vlagen? Ik denk dat je je niet te druk moet gaan maken over de testen. Het zit echt wel goed nu! Maar snap dat je onzeker bent, gezien de vorige maanden. Hee mom2be, ik snap helemaal wat je bedoelt met dat onwerkelijke gevoel. Je voelt zoveel, maar toch is het bizar dat er een heel klein mensje in je groeit en waar je al zoveel liefde voor voelt. Het zien op de echo maakt het wel meer echt Fijn dat jullie het nog gezellig hebben kunnen maken sejh! Hopelijk heb je een mooi eitje.
Met vlagen misselijk! Heb vandaag niet getest, ga morgen vroeg weer testen! Heb 2 cbs bij gehaald omdat ik toch echt 2-3 wil zien en volgende week 3+ erg hè?!
@livoli Gefeliciteerd !! Wat een mooi nieuws als je een tijdje niet hebt gekeken op het forum en dan ineens ziet dat je zwanger bent!
Zeker mooi opgelopen!! Haha, livoli toch.. ook wel weer stoer dat je zo vaak test. Dat durfde ik echt niet.. ik heb maar 1 keer getest en daarna echt niet meer. Veel te bang voor een slechte test Hoe is het suus?
Mijn Wondfo testen zijn nu op. CB gaf 2-3 aan! En heb er nu nog 1 liggen maar die wil ik volgende week doen zodat er 3+ staat
Ik zie mooie testen Livoli. Ik zeg wijselijk niets, want ik zou precies hetzelfde doen! Hoe is het met alle zwangeren en de kwaaltjes? Hoop dat je jullie deze hete dagen goed door komen!! Mag ik hier trouwens ook even gillen van blijdschap? Wat ben ik blij dat ik ondanks de pijn toch intiem ben geweest want gisteren kreeg ik en kruis in FF 🎉 🎉 🎉 Gisteren dacht ik nog dat ik droomde maar toen vanochtend mijn temp weer gestegen was moest ik gewoon huilen Klinkt bijna debiel, maar ik had het écht niet verwacht... Ik had me voorbereid op maanden op mijn menstruatie wachten! Nu ben ik 3 dagen (dus vrij, za, zo) voor mijn ovulatie intiem geweest. Dus ik hoop stiekem heel hard dat ik over 10 dagen een positieve test ga hebben 💝 💝
Jekkie overgeven is niet fijn! Mijn eerste keer overgeven is inmiddels ook een feit! Was een beetje misselijk en wilde een vriendin uitleggen wat moeders voor moeders is. Een plasverhaal waarvan ik dus ging overgeven haha erg! Maar ik doe er wel aan mee enne die testen hahah dat had ik toen ook. Althans ik wilde die 2-3 zien!
mom2be Dat is niet fijn dat overgeven! Maar als het daar bij blijft, valt het wel mee toch Wat had je nog meer voor kwaaltjes in het eerste trimester? Ik begin nu toch wat gevoelige tepels te krijgen. Juulx hoe gaat het nu met jou?
Spannende weken komen eraan. Vermoedelijk gister of vandaag de eisprong. Volgens mijn kalender vandaag, maar gisteren pijn rechts onder in mijn buik. Deze week 3x gemeenschap gehad (gisteravond laatste keer) Het is pas de eerste ronde maar toch...spannend...
hoi! ik wil me ook graag bij deze club aansluiten in Oktober begin ik aan mijn eerste ronde. aankomende maand ga ik mijn cyclus goed bijhouden. heel erg spannend allemaal, maar super leuk natuurlijk
Spannend allemaal! MissFluffy ik heb voordat wij "startte" ook mijn cyclussen goed bijgehouden zodat ik beetje wist wat mijn lichaam allemaal deed. Opzich erg fijn!
Joe! Mag ik mij ook aanmelden? Gaan weer voor een eerste nadat eerste zwangerschap is MA eindigde.. 08/08 gecuretteerd en nog niet ongesteld geweest. Hoop ik natuurlijk ook niet te worden
Hoii welkom AKOEKKOEK! Wat sneu zeg van die MA Moet een heftige tijd zijn geweest! Hoe ben je er nu onder?
Meiden ik heb een prive club aangemaakt. Dan kunnen we misschien iets meer persoonlijke dingen plaatsen. Wil namelijk geen echo's t.z.t. overal neerplaatsen, en prive vind ik het geen probleem Heb jullie uitgenodigd, kijk maar of jullie accepteren! Natuurlijk hoef je nog niet alles bloot te geven, haha! Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina