Daling van temperatuur nu al einde verhaal?

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Perdiz, 24 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Hai,
    Vanmorgen was m'n temperatuur zo laag dat ie onder de coverline kwam te staan. Zit nog in de 1e helft van de luteale fase. Zou het nu al einde oefening zijn? Iemand ervaring?
    Mijn eisprong is zeker gesprongen, heb bloed laten prikken.....
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    6 dpo is enorm vroeg voor een ongi. Dus ik denk niet dat dat het geval is.
    Heb je toevallig airco aan gehad vannacht.
    Het kan een onschuldige dip zijn of een innestelingsdip.
     
  3. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Ik heb geen airco en heb gewoon geslapen als anders....
    Ik voelde vorige week woensdag avond veel ovulatiepijn en had weer een bloeding, dan denk ik dat ik donderdag ergens gesprongen was.
    Vrijdag had ik een inwendige echo en zei de fertiliteitsarts dat ie nog niet gesprongen was omdat ze 3 lijnen in de baarmoeder zag die verdwijnen als de eisprong geweest was, diezelfde dag ook bloed geprikt en toch zagen ze in het bloed dat de eisprong geweest was. Dus hij zou ook vrijdagochtend of donderdagavond gesprongen kunnen zijn denk ik. Helaas vrijdagavond pas weer gezellig kunnen maken omdat ik een paar dagen weg was. De zondag ervoor ook, maar dat lijkt me te lang geleden voor de eisprong. Vrijdagavond was ook te laat tenzij m'n eitje nog leefde... Dus..... Een innestelingsdip klinkt niet echt reëel toch
     
  4. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Je bolletje op vrijdag is open. Heb je later gemeten dan normaal??

    Dat van die lijnen in de bm is onzin. Dat is alleen de opbouw van je baarmoeder slijmvlies dus daaraan kan je nooit zien of ei is gesprongen of niet.
    Had ze niet in je eierstokken gekregen of het eitje er nog was??
    Als hij vlak voor de echo was gesprongen hadden ze een ietwat verschrompeld follikel moeten zien ;)
     
  5. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Waa de bloeding roze of bruin en had je die overdags of in de avond?
     
  6. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Ow heus joh? Ze zei dat als als de eisprong was geweest het baarmoederslijmvlies een meer egale witte lijn zou zijn en ervoor niet. Apart.
    Ze zag wel de bekende grote donkere vlek waar de follikel hoort te zitten, maar die was kennelijk zo groot dat ze daaraan niet kon zien of het eitje gesprongen was of niet.
    Enfin, het bloedonderzoek wees uit dat ie al wel gesprongen was. Ze hebben op lh, oestrogeen en progesteron gestest.
    Morgen moet ik weer bloedprikken en vrijdag wederom een inwendige echo omdat ze juist de luteale fase willen monitoren omdat ik altijd zoveel oud bloed en ook wel helderrood bloed verlies voor de menstruatie.

    De bloeding van dinsdag en vooral woensdag was bruin)paars maar met persen bij de ontlasting behoorlijk wat helderrood.... Toen savonds dus die ovulatiepijn
     
  7. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Ja die van vrijdag mag ik niet meerekenen omdat ik om half 5 eruit was geweest voor het toilet....
     
  8. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    Misschien een gekke vraag maar weet je zeker dat de bloeding op dat moment vaginaal was en niet anaal? Misschien heb je aambeien bv. met persen kan dat gaan bloeden.
     
  9. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Ja ik weet dat zeker, heb t gedriedubbel checkt.
    En de bruin/paarse afscheiding was de hele dag door
     
  10. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Dus het kan ook heel goed zijn dat je ei op woensdagavond/nacht al is gesprongen.
    Dan heb je dus 3-4 dagen daarvoor sex gehad en is er dus wel een mogelijkheid tot een zwangerschap.
     
  11. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Uhmmmm ja dat zou ook kunnen. Ging van donderdag uit omdat als ik terug kijk meestal m'n eisprong op de dag na de ovulatiepijn was. Maar ja dat hoeft natuurlijk niet altijd zo te zijn. Dan zou ik nu dus op 7 dpo zitten..... Pfff lastig weer
     
  12. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Gestegen naar 37! Pfffjoeh gelukkig nog niet ongesteld
     
  13. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Mooie dip hoor :D nu zo blijven voor de komende 8 maanden ;)
     
  14. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ik heb 1 keer zo'n dip gehad in al mijn kaartjes de maand dat ik zwanger was. Hoop hetzelfde voor jou!
     
  15. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Nou ik hoop het toch zo, zit in ronde 15. Zo'n dip heb ik nog niet eerder gehad. Las wel dat je eigenlijk niet meer dan je eisprong kunt aflezen in een temperatuurcurve... Klopt dat?
     
  16. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ja dat klopt omdat bijvoorbeeld zo'n dip in 65% van de gevallen voorkomt bij een zwangerschap maar ook 35% niet bij zwangerschap dus het zegt nog niks :(;) ik hoop het voor je
     
  17. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Heb nu ook een beetje slijmerig bruin/roze/rood verlies.
    In mijn geval zegt dat einde oefening.😢
     
  18. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Of gewoon een innestelingsbloeding.

    Is jouw lf altijd dan maar 7 dagen??
     
  19. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Nee maar heb altijd wel ver voor de menstruatie behoorlijk wat oud bloed verlies en zo nu en dan ook rood. Daarvoor wordt mijn luteale fase nu gemonitord
     
  20. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.018
    15.626
    113
    Nabij Utrecht
    Al eens gedacht aan het gebruik van utrogestan om je baarmoederslijmvlies in tact te houden zodat het niet te snel gaat afbreken?
     

Deel Deze Pagina