Nod-lijst 8 t/m 14 September

Discussion in 'NOD forum' started by water27, Aug 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    Hallo dames!
    Het begint hier nu al gezellig druk te worden. Moest weer even bijlezen :) Ook best wel wat dames die in de MMM zitten valt me op... :(

    Wij hebben onze ‘eerste’ afspraak in het ZKH woensdag gehad. Ook een inwendige echo gehad en toen werd ons verteld dat er 2 follikels rechts bijna klaar waren met rijpen :) Echoscopiste gaf aan dat we maar snel naar huis moesten na de afspraak ;) Daarna zag ze rechts nog 3 follikels en was ineens niet heel duidelijk meer of het follikels waren of toch cystes :( Toen zei ze ineens dat we dan maar geen seks moesten hebben. Ik ben bekend met cystes (maar geen PCOS) en bloedige/onrustige cystes, dus ik schrok er wel weer even van. Vanaf woensdag dus ook ovulatietests gaan doen. Die werden pas gisteren positief, terwijl de afmetingen woensdag toch al best fors waren. Vraag me nu af hoe lang het dan duurt voor ze echt knappen als ze al op knappen staan, maar goed. Ik ben gerustgesteld dat er dus waarschijnlijk wel tenminste 1 echt follikel bij heeft gezeten :D

    Misschien nog voor de dames die willen gaan starten met ovulatietests handige info (in ander topic ook al gepost):
    Ik ben deze ronde begonnen met die van Zwanger en Kids en gebruikte al een paar rondes de Clearblue Digital. Deze keer heb ik ze dus allebei gebruikt, mede om te kijken of ik die van ZeK kan gaan gebruiken omdat ze goedkoper zijn. Ze waren vrij makkelijk te vergelijken. Gisteren en vandaag testte ik positief op beide tests. Ze waren ook allebei duidelijk donkerder dan eerdere dagen. Bij een smiley van CB kijk ik toch ook altijd even naar de streepjes :D
    Moet wel zeggen dat ik die van ZeK niet fijn vind in gebruik. Mogen niet met ochtendurine (wat ik dus wel doe), moeten op een vast tijdstip over dagen om te vergelijken en 2 uur vantevoren zo min mogelijk drinken. Ik werk niet regelmatig en met deze temperaturen 2 uur weinig drinken is gewoon niet te doen. CB doe ik gewoon bij eerste plas en klaar.
    Qua gemak ben ik fan van de CB, maar qua prijs is ZeK verstandiger, zeker als alles wat langer duurt...

    Heel veel succes allemaal weer deze ronde! Ik duim weer voor mooi roze :)
     
  2. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    💕♡ NOD-lijst 8 t/m 14 September 2016 ♡💕

    8 september (4)
    Water27 - 30 jaar - 2e kindje - ronde 15
    Daantje2015 - 25 jaar - 2e kindje - ronde 4
    Vita Rose - 34 jaar - 3e kindje - ronde 14
    Goey - 28 jaar - 1e kindje - ronde 13

    9 september (6)
    Rots - 31 jaar - 1e kindje - ronde 12
    MRCD - 28 jaar - 2e kindje - ronde 5 (ronde 2 na v.mk)
    puk1988 - 28 jaar - 2e kindje - ronde 12
    Elise - 24 jaar - 1e kindje - ronde 2
    madameV - 26 jaar - 2e kindje - ronde 5 na mk
    Brinsa - 24 jaar - 1e kindje - ronde 4

    10 september (3)
    Poolvos - 28 jaar - 1e kindje - ronde 9
    Cyd - 26 jaar - 1e kindje - ronde 1 na mk
    Duimpje86 - 29 jaar - 1e kindje - ronde 15 MMM

    11 september (2)
    dinh - 32 jaar - 3e kindje - ronde 2
    Lisa2 - 32 jaar - 2e kindje - ronde 5

    12 september (5)
    Teddie86 - 30 jaar - 1e kindje - ronde 13 (ronde 5 na BBZ)
    Zus9 - 27 jaar - 2e kindje - ronde 2
    Cindy83 - 32 jaar - 1e kindje - ronde 6 MMM
    Envy - 30 jaar - 2e kindje - ronde 4
    Dora26 - 28 jaar - 1e kindje - ronde 22 MMM

    13 september (3)
    Tadja - 2e kindje - ronde 3
    NicoleAM - 1e kindje - ronde 6 na mk
    Clueless01 - 1e kindje - ronde 4

    14 september (4)
    Bixou - 29 jaar - 1e kindje - ronde 3 na MA
    Danpas - 32 jaar - 1e kindje - ronde 10
    Maddie85 - 31 jaar - 2e kindje - ronde 3
    Ilseed - 22 jaar - 1e kindje - ronde 1

    Datumloos (0)

    Buiten de lijst (0)


    Totaal: 28


    Wachtbankje (6), ♡ ZWANGER ♡ (0), Ongesteld (0), MMM (3), Negatieve Test (0), Twijfel/Tuurtest (0)

    ------------------------------------------------------------------

    WIL JE OP DE LIJST? Geef dit dan even aan of vul de lijst zelf even aan met je: naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op"quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)
     
  3. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female

    Ook spannend!! Net als Clueless :)
    Veel plezier in ieder geval de komende dagen ;)
     
  4. madameV

    madameV Fanatiek lid

    May 23, 2013
    3,905
    168
    63
    Teddie op dag 9en 10 na valt het best mee hoe erg jee temp wisselt. Ik denk dat de stippelijn echt komt door het open bolletje en je ei idd wel echt is geweest. Als je evt ovu testen gebruikr en die ook in vult dan heeft de app meer gegevens en extra zekerheid zeg maar voor een dikke lijn
     
  5. madameV

    madameV Fanatiek lid

    May 23, 2013
    3,905
    168
    63
    Ik ben zelf niet zo bekend met die van clearblue. Ma de "regels" van zwanger en kids moet je gewoon negeren hoor! Ik test ook rustig sochtends en ook als ik net heb gedroonken. Bij mij lopen ze altijd echt mooi op dus ik zie dsn geen reden om het geld aan clearblue uit te geven. Heb altijd het idee dat ze diee regels zeggen puur om zich in te dekken ofzo ik weet niet haha.

    Hopelijk is morgen mijn temp 36.5 of hoger. Dan is idd mijn ei gister geweest waar ik ook vanuit ging.
     
  6. madameV

    madameV Fanatiek lid

    May 23, 2013
    3,905
    168
    63
    Succes allemaal met klussen!
     
  7. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    madameV: die indruk had ik ook al, van die 'regels'. Alsof ze bang zijn voor Amerika-achtige rechtszaken, haha :) Bij mij liepen ze ook op, zie foto.

    Fijn dat je je ei weer hebt gevonden!
     

    Attached Files:

  8. madameV

    madameV Fanatiek lid

    May 23, 2013
    3,905
    168
    63
    Ja idd. Ze werken hartstikke prima. Heb 1 x een pakketje gehad waarbij zze allemaal niet goed waren. Helemaal rozig bleven etc. Over gemaild en toen kreeg ik nieuwe dus ik vind ze top
     
  9. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Dank je voor je lieve woorden. Ja gaat denk ik wel de goede kant op. Morgen heb ik mijn 2e fm en hopelijk is er wat gegroeid. Anders klussen wij ook om de 1 a 2 dagen om toch die extra kans te pakken haha:D

    Jij ook veel succes gewenst met je eisprong (als ie niet al geweest is?¿):( en de komende wachtweken, pff spannend weer!!
     
  10. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Oke goed nieuws dus dan hebben we beide morgen fm, spannend zeg!. Dan weet je gelijk welke dag je punctie is.:D Hoe laat is jouw afspraak? Ik moet er 09:10 zijn. Bij mij was tp ook op dag 3 en zouden ze de volgende dag kijken hoe deling was doorgegegaan, denk dus dat ze 5 dagen oud zijn.
     
  11. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Jeetje heftig als het echt om zoveel cysten gaat. Maar hoe weet ze het zeker. en zaten ze allemaal in de eierstok? Hebben jullie het advies opgevolgd om niet te klussen?¿ Of toch wel gedaan?:)
     
  12. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43

    Oh dat is wel echt fijne service!
     
  13. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    Ze zien het verschil niet echt op een echo, dan lijken het gewoon allemaal zwarte vlekken. Aan de hand van vorm, afmeting en het moment in je cyclus kunnen ze wel een gokje doen, maar ze weten het pas zeker als ze het opvolgen met echo's. Follikels zijn doorgaans iets vaster / ronder van vorm dan cystes. En cystes worden ook groter. Ik heb bijvoorbeeld cystes gehad van 6 bij 4 cm of 7 bij 3 cm.
    Ze zaten idd in beide eierstokken en waren toen (woensdag) bijna allemaal 21 mm in doorsnee en best mooi rond.

    We hebben al een paar keer de kaarsjes aangedaan (zoals we het hier noemen ;)). Als we die echo niet hadden gehad, zouden we dat ook gewoon hebben gedaan, dus waarom nu niet? En een eventuele meerling is wat ons betreft prima :)
     
  14. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @Rots: Hebben ze een idee of het restfollikels waren of chocoladecysten? Want dat zijn er toch veel hé... Hopelijk snel meer duidelijkheid!

    @Cindy83: Ik moet om 8.35 uur gaan. Ik zal voor je duimen! Normaal weet ik morgen idd wanneer de punctie zal doorgaan, ofwel woensdag (wat ik héél erg hoop omwille van het werk) ofwel vrijdag als er nog niet genoeg groei is.
    Gisteren had ik trouwens wel een probleem met mijn Cetrotide, de helft van de spuit liep er gewoon uit, geen idee hoe dat kwam. Even met de assistent in het ziekenhuis gebeld en ze zei me dat het niet zo erg was, dat een overdosis erger zou zijn dan dat ik te weinig heb ingespoten. Dus hopelijk zijn de follikels door wat minder Cetrotide morgen dan ook groot genoeg voor een punctie ;)
    Onze nod zal dan ook ongeveer gelijk vallen! Duimen maar!
     
  15. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Oh krijg je dan nog een vervolg echo om te kunnen uitsluiten of het idd niet zoveel cysten/eitjes waren? Gelukkig maar, ik zou ook gewoon blijven doorklussen, haha:D je weet maar nooit.

    Ik had voordat ik met Lucrin begon ook 2 cysten van 6 en 8 cm. Nu weet ik niet hoe groot ie is, vergeten te vragen:)zal ik morgen even doen.
     
  16. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    Daar hebben ze geen echte uitspraak over gedaan. Heb wel ook een toucher en 'visueel' onderzoek met eendenbek gehad en op basis daarvan was er geen verdenking endometriose. Maar goed, we waren er voor de 'intake' (we zijn al sinds vorig jaar bekend daar dus niet een echte intake) en met mijn medische achtergrond moet er sowieso veel uitgeplozen worden... hopelijk snel meer duidelijkheid inderdaad :)
     
  17. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Jeetje, ik heb dat weleens met gonal-f gehad maar mijn truc is om even met je vinger zachtjes te masseren nadat je de naald eruit hebt gehaald. Ik hoop dat alles er morgen goed uitziet voor de punctie, duimen maar!!! Haha ja lopen we ongeveer gelijk op:)
     
  18. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    We zijn vorig jaar om diverse redenen ook al in het ZKH geweest, dus deze cystes waren geen verrassing. Afgelopen woensdag hebben we de 'intake' gehad van het OFO. Volgende ronde gaan de echte onderzoeken daarvan van start, met inderdaad echo's en dergelijke. Nu gaan we dus wel te weten komen hoe het verloop in de cyclus is. Erg fijn! Ik ben echt een informatieverzamelaar, haha. Dus ik zal wel aan m'n trekken komen de komende tijd :D

    Zo, dat zijn toch ook behoorlijke cystes... had je er veel last van?
     
  19. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    Jul 3, 2016
    1,084
    689
    113
    Female
    Almere
    Dat is zeker fijn, kun je meer te weten komen over wat zich binnenin afspeelt en hopelijk ook meer antwoorden. Spannende tijden dus!:)

    Ja ik heb altijd wel last van cysten gehad, of dergelijke steken in de onderbuik of dat het naar m'n onderrug uitstraalt maar altijd wel pijnmedicatie gebruikt anders was het niet echt te doen. Zelfs toen ik non-stop aan de pil zat.
     
  20. Rots

    Rots Actief lid

    May 30, 2016
    416
    238
    43
    Die symptomen herken ik wel ja. Dat zijn de momenten waarop hier ook de pijnstillers uit de kast worden gepakt. Erg vervelend!

    Soms heb ik ook het gevoel dat ik ze bijna kan zien zitten, dan lijkt mijn onderbuik ook echt wat gezwollen. Hopelijk snel een andere aanleiding voor een gezwollen buik ;)
     

Share This Page