Je eerste foto's zag ik geen streepje op.... Maaaaar.... Op die van vanmorgen hoef ik niet eens mn best te doen om hem te zien 😉😆 Voorzichtig gefeliciteerd!
Dankjewel! Ik kan het nog niet geloven al zegt mn hoofd dat t zo is. Komende dagen maar kijken of ie oploopt
Als eerst hoop ik dat je test mooi gaat oplopen. Ten tweede wil ik ook zeggen dat ik steeds zulke streepjes op die van KV plas en toch echt niet zwanger ben (zie topics) Ik hoop voor jou op een beter resultaat!
Mijn testen zijn altijd omo wit...maar nu is t echt anders... en voel me ook echt zwanger. Streepje kwam ook meteen tevoorschijn
Oh ik hoop het echt voor je hoor! Bij mij waren ze ook altijd omowit. Tot de laatste weken. En met mij meerdere. Ik hoop echt dat je snel een mooie streep hebt!
voorzichtig gefeliciteerd, op je eerdere foto's zag ik inderdaad ook niets maar deze kan niet missen !
Duidelijk hoor! Ik begon ook met zo'n tuurstreepje en heb nu duidelijke testen! Voorzichtig gefeliciteerd!
Hallo! Ik ben op 13 juli met 21 weken bevallen van mijn dochter* heb om zwanger van haar te worden, 2,5 jaar hormonen gespoten etc. Nu zijn we 7 weken verder (geen Hormonen gebruikt) en ik heb vandaag een test met ik denk een tuurstreepje. Willen jullie even met mij mee kijken? ( ik weet niet hoe ik een foto moet plaatsen dus uitleg zou heel heel fijn zijn ) ik ben ontzettend in de war. Onwijs blij maar ook heel verdrietig nog om ons meisje.. Lieve groetjes
Ik zou even een eigen topic starten. Dan krijg je veel meer reacties. Wat een vreselijke gebeurtenis. Ik hoop dat we straks allemaal twee streepjes gaan zien.
Gefeliciteerd! Zo zag me eerste test 4dagen voor nod er ook uit daarna zijn ze mooi opgelopen en heel duidelijk geworden. Nu inmiddels 7weken zwanger. Succes