NOD lijst 22 t/m 30 September

Discussie in 'NOD forum' gestart door Wollie92, 19 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Goeiemorgen, Ik zou nog wel een paar uur kunnen slapen haha maar helaas dat gaat niet 😜
     
  2. wens2017

    wens2017 Lid

    29 aug 2016
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen allemaal !!

    Een fijne dag toegewenst !!
    Leuk dat ik ben toegevoegd op de lijst :)
     
  3. Ophelie

    Ophelie Lid

    15 nov 2010
    51
    0
    0
    Noord Holland
    💗NOD-lijst 22 t/m 30 September 2016💗

    22. (2)
    wens2017 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 3
    gootje89 -26 jaar - 2e kindje - ronde 2

    23. (3)
    Sunflower87 - 29 jaar - eerste kindje - ronde 3
    Brondy - 31 jaar - 3e kindje - ronde 2
    Ophélie - 23 jaar - 2e kindje - ronde 3

    24. (1)
    Babywish2016 - 43 jaar - 4e kindje - ronde ? 3*

    25. (2)
    Romantic - 28 jaar - ronde 2 - 2e kindje
    Becca1989-27 jaar - ronde 3- 3e kindje

    26. (0)

    27. (2)
    JSLN - 26 jaar - ronde 2 - 1e kindje
    Zally - 36 jaar - ronde 3 - 4e kindje

    28. (1)
    ShampooL - 26 jaar - 1e kindje - ronde 1

    29. (0)

    30. (0)

    Datumloos. (2)
    Wollie92 - 23 jaar - 1e kindje - ronde 3
    Kimm17 - 23 jaar - 1e kindje - ronde 13

    Buiten de lijst. (0)


    Totaal: 12


    Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? vul de lijst zelf even aan met je: naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.
    __________________
     
  4. Ophelie

    Ophelie Lid

    15 nov 2010
    51
    0
    0
    Noord Holland
    Hallo meiden!

    Ik kom ook gezellig meekletsen!

    Vandaag denk de laatste dag van mijn menstruatie, die dan totaal 7 dagen duurde deze maand! Normaal is dat 5 of 6. Zou het iets te maken hebben met dat ik 1 dag voor mijn laatste NOD 2 positieve zwangerschaptesten in mijn handen had en toch ongesteld werd?
     
  5. Wollie92

    Wollie92 Fanatiek lid

    19 apr 2016
    1.461
    11
    38
    #65 Wollie92, 30 aug 2016
    Laatst bewerkt: 30 aug 2016
    Ik heb steeds steken in mijn lies joh.. Bah maar verwacht nu op dag 12 niet ineens dat mijn eisprong al eraan zit te komen dan zouden die teunisbloem pillen wonderpillen zijn haha
     
  6. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Ben aan het twijfelen om ook teunisbloemolie te gebruiken want mijn cyclussen worden steeds langer, maar weet niet of ik dat wel moet doen aangezien we volgende week een afspraak hebben in het ziekenhuis.
    wat zoude jullie doen, gewoon gebruik of wachten tot na de afspraak int ziekenhuis?
     
  7. Romantic

    Romantic Bekend lid

    29 nov 2015
    874
    91
    28
    Kim ik zou wel even die afspraak afwachten! Anders loopt het een beetje door elkaar heen en misschien ben je dan juist langer aan het wachten..!
     
  8. Romantic

    Romantic Bekend lid

    29 nov 2015
    874
    91
    28
    Hier is de menstruatie 2 dagen eerder gestopt (meestal 7 dagen dagelijks bloedverlies) nu vandaag niks meer. Misschien morgen nog een beetje bruin...

    Wanneer is volgens jullie de menstruatie afgelopen? Als je geen rood meer verliest?
     
  9. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Voor mij is het afgelopen wanneer ik helemaal niets meer verlies en dus geen maandverbandje of inlegkruisje meer nodig heb. Vaak is dat na zo'n 7 dagen.
     
  10. wens2017

    wens2017 Lid

    29 aug 2016
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voor mij is de menstruatie ook afgelopen als ik geen enkele vorm van bloed/bruinverlies meer heb.
     
  11. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Zo even afwezig geweest 😣 Probeer er wat minder mee bezig te zijn en dat lukt aardig. Maar vind het wel leuk om hier af en toe te spieken.

    Hier duurde de echte menstruatie 4 dagen, daarna tot nu toe rode afscheiding wat op te vangen was met een inlegkruisje. Nu eindelijk er vanaf.
    Besloten nog geen ovulatie testen te gebruiken en nog geen acupunctuur afspraak te maken. Eerst maar zelf even proberen, geen haast.
    Wel gaan we Consieve plus gebruiken 😁

    Welkom nieuwe dames!!
    Hopelijk veel roze deze ronde
     
  12. Ophelie

    Ophelie Lid

    15 nov 2010
    51
    0
    0
    Noord Holland
    Bij mij is het vandaag dag 8 en en ik verloor vanochtend nog steeds een beetje rood bloed. Ik heb echt nog nooit zo een lange menstruatie gehad. Ik denk dan altijd dat er gelijk iets niet goed is en het deze maand weer niet zal lukken. Ik ben een beetje een stresskip.

    Ik probeer er ook deze maand er niet teveel mee bezig te zijn maar dat vind ik toch wel echt heel lastig omdat je het toch zo graag wilt.. En zodra ik me eisprong heb gehad word dat altijd nog erger want dan denk je dat je gelijk van alles voelt of ik raak al in de stress van de gedachte dat ik toch weer ongesteld zal worden.

    Maar stress werkt echt tegen en het klopt volgens mij best wel dat als je er teveel mee bezig bent het juist niet lukt dus ik probeer deze maand alles heel rustig aan te doen en te ontspannen :D Nou ga ik van het weekend op vakantie dus dat zal misschien wel helpen..
     
  13. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Oh lekker op vakantie
    Jaaa dat zal vast wel helpen, lekker relaxt te blijven.
    Lastig he, als je thuis bent 😉
    Vind het ook lastig hoor en nu vandaag dus alweer extra gekeken. Maar wat je zegt, na eisprong gaat het erg kriebelen om te kijken en te denken 'voel ik wat' Terwijl ik donders goed weet dat alles op elkaar lijkt.
    Achja, we gaan het meemaken.....

    Alvast hele fijne vakantie!!
    Waar gaat de reis naar toe?
     
  14. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden. Ik ben 3 dagen overtijd als ik uitga van mijn langste cyclus. :(
     
  15. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Hallo, mag ik ook op de lijst:

    Nonma, 33 jaar, 2e kindje, 2e ronde na 2e BBZ
     
  16. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Wanneer is je NOD? :)
     
  17. Happyjoy

    Happyjoy Bekend lid

    21 jun 2016
    848
    10
    18
    Hi allemaal! Nog nooit mee gedaan aan een NOD-lijstje, maar deze keer waag ik me eraan.
    In juni meteen zwanger (1e ronde) en dolblij. Tijdens de 2e echo werden we van onze wolk afgegooid en bleek er iets niet te kloppen. Iets goed niet te kloppen.. Verdenking mola-zwangerschap. Ik weet niet of jullie het kennen maar het is nogal een naar traject waar zelfs chemotherapie aan te pas komt. Zwaar in shock natuurlijk, hoe kan dit nou? Direct met spoed een curretage gehad en tijdens de eerste controle het geweldige nieuws gekregen dat het geen mola zwangerschap was. Conclusie is een zeer gecompliceerde miskraam. Een aantal keren nog getest op HCG (via bloed) en dit liep netjes volgens de tabellen af, maar mijn inziens nog te traag haha. Vorige week dacht ik even dat ik weer zwanger was, maar helaas werd ik afgelopen zondag toch ongesteld. Nu dus alle hoop op deze maand... Aangezien het de vorige keer de eerste keer gelukt is ga ik daar nu eigenlijk ook vanuit. Hopelijk stel ik mezelf niet teleur!
    Ik ben 27 jaar, 1e kindje... en tja... 1e ronde na curretage weer. NOD is lastig te zeggen na een curretage, ik denk dat mn normale cyclus zich nu wel weer herpakt. 25 september.
     
  18. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Ook nog geen positieve test?
     
  19. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Wat naar Happyjoy
    Hopelijk nu snel zwanger van een gezonde beeb
     
  20. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    suf.... :D

    25 September:)
     

Deel Deze Pagina