Hoe was je gesprek verder in DD? Wanneer zou je daar kunnen starten? Hoe is t trouwens met je vermoeidheid en rugpijn? Ik wordt t wachten nu al weer zat. Wil wel even weten hoe t er van binnen uit ziet.
Ja de intake in DD was verhelderend en als het deze poging niets is worden maken wij zeker de overstap. Hij wil het eerst wat verdere (bloed-)onderzoeken doen en wil dan een individueel behandelplan maken. De Nederlandse arts veegde eigenlijk met het hele Nederlandse (standaard) protocol de vloer aan. Hij zegt bijvoorbeeld dat eenheden tot max 225 gonal f puur een verzekeringskwestie is (soort prijsafspraak) en hetzelfde geldt voor menopur. Tevens zei hij tp op dag 3? Gekke werk is puur een capaciteits-kwestie in de stoof. Dag 5 terugplaatsing is veel beter. Op dag 3 zitten die cellen normaal gesproken nog in de eileider en niet in de baarmoeder (komt hij pas op dag 5 of 6 aan) dus waarom dan al zo vroeg terugplaatsen? Aangezien de omstandigheden in de eileider totaal anders zijn dan in de baarmoeder. Tja als je er over nadenkt zit er wel iets in. Maar vooral bij meer eenheden andere medicijnen ect had hij mij al. Mijn vriend was het meest zenuwachtig en sceptisch maar is ook om. In principe kunnen we snel starten maar ik wil wel eerst toestemming hebben van de verzekeraar dat het vergoed gaat worden, en daar moet een behandelplan voor geschreven worden en daar moet eerst nog aanvullend onderzoek voor gedaan worden. Als je meer wil weten laat het maar horen! Hij heeft ook nog even naar een afbeelding van onze cryo gekeken. Hij vond de kwaliteitsnormering zoals in het Radboud wordt gedaan (A, B, C) maar niets omdat het niets zegt. Verder gaf aan dat de cryo (zo ver hij het op basis van een foto kon beoordelen) het er op zich netjes uit zag, wat minder cellen aan de rand (die waren voor het aanmaken van de placenta?) maar dat het zeker niet onmogelijk was. Maar zo redenerend hij dacht dat het daarom een B was.... Pfff ik heb sinds gisteren (door de woorden van de arts) een ontzettende testdrang Waar ik maandag nog niet moest denken om zondag te testen denk ik er nu over om zaterdag te testen (dan is mijn stiefkindje de hele dag op hort). Mijn verstand (nuchterheid dat het alle kanten op kan) strijd ook steeds met mijn gevoel (positief). Waar ik de vorige keer echt het 50/50 gevoel had en niet wist wat mij meer zou verbazen een positieve of negatieve test, zegt me gevoel dat het nu goed zit maar probeer ook mijn verstand te blijven gebruiken. Dinsdag was mijn rug al een stuk beter, waar ik me zondag en maandag een hernia patiënt voelde, nu alleen een nog wat stijf gevoel in mijn onderrug. Vermoeidheid komt ook echt van de utro had ik de vorige keer ook zo heftig. Heel gek maandag had ik ook een ontzettende warme buik, (kwam ik per toeval achter toen ik morgens een hand op mijn blote buik legde) en als ik dan mijn handen dan elders neerlegde voelde de huid daar gewoon koel. Gisteravond had ik ook een warme buik maar niet zo erg als maandag... Maar gaat nog een lange rit worden tot de test dag... Jij al iets "vreemd"/ anders opgemerkt? p.s. sorry voor mijn lange verhaal
@ wen - hmz balen dat ze alleen echtparen behandelen. Misschien is wel een second opinion bij hen mogelijk. Daar zou ik natuurlijk wel naar kunnen informeren. UZ Gent is denk ook geen optie aangezien daar donoren volledig anoniem zijn in België, lees niet traceerbaar. Ik ga dusseldorf denk nog wel mailen.
Patricia, is leiden niets voor jou? Ik had ook een heel persoonlijk schema en ze doen niet aan lange protocol volgens mij omdat ze ook in het weekend werken. En het ligt naast het station. Hoe de echtparen kwestie daar zit weet ik niet.
Leiden heeft geen donorspermabank. Medisch centrum kinderwens in Leiderdorp wel. Maar is postcode gebonden.
Ik ben nu net een kwartiertje thuis met een behoorlijke pijn in mijn buik, schouders en nek. Om 7.15 uur vanochtend al gemeld en liep ook een uur uit. Onder omstandigheden gaat het op zich wel ok. Nu vol aan de drugs en proberen om te zitten/liggen op de bank. Ik werd rond 17 uur draaierig, misselijk en warm. Na extra testen met bloedprikken, bloeddruk en uitwendige echo, mocht ik net pas naar huis. Wel fijn dat daar goed voor me werd gezorgd! Ze dachten dat mijn linker eileider gevuld was met vocht (hydrosalpinx), maar tijdens operatie bleek dat niet zo te zijn. Het bleek een grote cyste van 4/5 cm die precies achter de eileider lag. Deze is nu weggehaald en naar het lab gestuurd. Over drie weken een controle echo om te kijken hoe het er dan uitziet
Fishy sterkte. Pittig he zo'n operatie. Ik had ook veel last in schouder van het gas en misselijk inderdaad. bedoel je dat alleen de cyste is verwijderd en niet de eileider? Doe maar rustig aan!
Hallo Dames ik ga morgen weer beginnen met een nieuwe poging icsi. het wordt de tweede poging het begint weer spannend te worden. Ik heb de laatste maanden sinds mijn eerste poging elke dag bijgelezen en wat fijn dat de lijst steeds meer roze begint te kleuren 😀 en succes voor de dames op het wachtbankje en natuurlijk super voor de dames die zwanger zijn 😀
Fijn dat alles goed ie gegaan en je eileider bespaart is! Beterschap en doe rustig aan komende periode.
Naar bed gaan ging superk*t, maar nadat manlief een stapel van kussens had gemaakt ging het wel. Nog paracetamol genomen en werd rond half 7 wakker. Net naar de wc geweest en weer paracetamol genomen. Nu weer terug in bed. Gaat op zich wel ok. Ik voel mijn buik nog wel en ook de pijn in mijn schouders, is idd van dat gas. Als het goed is moet de pijn langzaam minder worden.
@ Goldfishie, ik heb ook een cyste moeten laten verwijderen. Had idd ook die pijn in je schouder. Ben toen wel een klein weekje thuis gebleven van het werk. Toch wel pijnlijk allemaal. @ Wen: ik vind het alleen maar fijn die uitgebreide informatie. Als ik verder nog vragen heb, stel ik je ze zeker! Hier een hele drukke week zo voor de vakantie, dus ben er dit keer minder mee bezig dan normaal. Ik heb nog een klein beetje last van mn borsten, maar ook dat neemt wel af en dat gebeurde de vorige keer ook elke keer voor mijn nod. Dus ik ben bang dat dat weinig goeds voorspelt als ik eerlijk ben. Heb jij nog wel symptonen Wen? Ik ben benieuwd hoelang je nog kan wachten. Zaterdag zit ik de hele dag in het vliegtuig, dus dat wordt sowieso niets. En de vorige keren was dat elke keer de dag dat ik ongesteld werd. Dus ja.. We gaan het zien!
Helaas toch nog een maandje wachten. Vandaag een echo gehad en inplaats dat we vandaag kunnen beginnen met stimuleren volgende week een kleine operatie. De arts zag een cyste en die moet eerst verwijderd worden. Dus moet nog even geduld hebben succes dames en goldfishie beterschap
Balen Danielle! Ook al een cyste. Wel fijn dat ze t gezien hebben. Kun je daarna iig voor 100% beginnen
Wes1 het is inderdaad wel een beetje balen je stelt jezelf in om eindelijk weer te gaan beginnen maar aan de andere kant inderdaad beter dat ze het weg halen. Wes en Goldfishie mogen en mochten jullie gelijk weer verder met de behandeling de arts zei tegen ons dat we de volgende cyclus met de tweede icsi kunnen beginnen. Het lijkt mij een beetje vroeg om gelijk weer te beginnen?
Dames.. Wat een cystes allemaal. Vervelend. Maar gelukkig kunnen ze weggehaald worden. Bij mij zit er ook al tijdje wat. Maar halen ze niet weg. NIet groot genoeg en het zit niet op een belemmerende plek. Ze kunnen ook niet met zekerheid zeggen of het een cyste is of vocht. Verder voel ik me prima na de tp dinsdag. Werd afgelopen nacht wel even wakker met wat pittige steekjes. Die had ik vandaag ook op paar momenten. Nooit eerder gehad.