Wraps gevuld met salade, boursin(gesmolten), krokante kip stukken en (kalkoen)bacon. Keer gegeten in een Franse burgerketen. Morgen denk ik kaasfondue met allerlei rauwkost en groenten om te dippen.
Gisteren een pizza wezen eten, hadden nog een bon voor een hapje eten die bijna verliep Tomatensoep met stokbrood.
nee, ik heb heel simpel gewoon een rode pastasaus gebruikt. de chipolataworstjes snij je in stukjes en bak je, courgette blokjes erdoor is lekker. verder de gnocchi koken, en dan alles door elkaar mikken vandaag eten wij bami met hamblokjes, ei en prei.
vanavond lekker liflafies. Heb nog wat lasagne over van gisteren en wat verse tomaten soep, heb ook nog een paar kippenpootjes over en daar maak ik dan een lekker stokbroodje kruidenboter bij, wat komkommer en tomaten en dan als toetje lekker water meloen
En? Vond je het lekker? Persoonlijk vind ik eend heel zanderig smaken. Hier eten we best veel wild dus probeer het steeds op andere manieren te maken ☺
Ja! Wel anders dan verwacht, maar erg lekker. Ik had verwacht dat het een beetje konijnig smaakte maar dat is dus kennelijk heel iets anders. Nou ja, er ligt nog wat eend in de vriezer, komt dus goed uit. Jullie jagen toch? Vandaar al dat wild?
Pfff hier compleet inspiratieloos.. Vanavond andijviestamppot met worstjes.. Rest vd week nog geen idee..