Ik ga er regelmatig heen om voor dl kleding in te slaan. Vind de kwaliteit van de kinderkleding super! Nog nooit slechte kwaliteit kindkleding aangetroffen daar. Ml koopt er veel T-shirts en basics. Ik koop er leggings, sportkleding, basics en leuke dingen die ik in de sale tegenkom. Ik was echt heel vaak de kleren en moet zeggen dat de kleren alle wasbeurten hebben overleefd
Hier ook altijd goeie kwaliteit gehad voor de Kindjes en ach voor 1,80 ga je ook niet moeilijk doen toch?
Ja daar kan ik idd ook heen gaan. Ben bij beide weleens geweest. En nu je het zegt is er in Alkmaar minder keuze dan in Zaandam qua kinderkleding. Laatste keer Zaandam had ik nog geen kind, dus niet aan gedacht. Thanks
Ik woon in de stad van Almere dus primark is voor mij om de hoek, de verleiding is heel sterk om elke dag even te kijken haha. Maar ik kan er uren door heen struinen en vind altijd wel iets leuks. Vooral voor de kids! Maar de kwaliteit voor volwassenen is ook niet verkeerd, mijn man heeft daar 2/3 jaar geleden een spijkerbroek vandaan en ziet er nog steeds goed uit!
Ik ga regelmatig naar de Primark. Meestal als de kinderbijslag gestort is, koop ik veel kleding. Ik heb nog nooit iets gehad van slechte kwaliteit. Kinderkleding valt wel klein uit. Mijn oudste zit nu met truitjes in maat 86 en broekjes in 80. Maar kleren van de primark zijn vaak 86/92 bij haar.
Graag gedaAn, vond het zelf erg tegenvallen in Alkmaar. Tel daarbij op dt ik in een rolstoel zit,Alkmaar is echt leuk joh met al die scheve klinker weggetjes 😁. Dus ik ga wel naar Zaandam .
ik ben benieuwd naar de sportkleding voor dames. Blijven de leggings omhoog etc? Goede kwaliteit? Ik koop er niet zoveel. Af en toe een tasje of oorbellen en wat prul dingetjes voor mijn dochter. O ja en bh''s , die zijn goed.
Hier van de week voor het eerst sinds lange tijd weer bij de primark geweest. Voor jongens vond ik er nooit wat leuks, maar voor meisjes nu wel. Wel heel weinig in de echt kleine maatjes. Vanaf maat 74-80 hebben ze wel wat meer keuze.
Beetje scheef getrokken met hele foute schoenen eronder 😂 Bedoeling is eventueel met een donkerblauw vestje en een donkerblauwe legging en laarsjes
dat scheve naden gedoe en pillig hebben we hier ook met merkkleding dus dat ligt dan weer niet alleen aan primark.. ik ben zelf al een hele tijd niet meer geweest.. misschien binnenkort maar weer eens kijken
Heel toevallig vrijdag heen geweest. Spijkerbloesje voor zoon gekocht en voor mezelf een kort spijkerbroekje en topje in de sale. Bij elkaar 8 euro