16 t/m 31 december 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Vlindertje81, 7 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Regina ik sta er net in als jij hoor, ik heb ook niet het idee dat borstvoeding 'moet', maar ik heb het bij mijn meiden ook gedaan dus heb ik zoiets van nu moet ik het in ieder geval ook weer proberen. En lukt het niet dan treur ik daar ook niet om, borstvoeding geven is echt een hele zware klus..!
     
  2. Oh, school ging trouwens goed hoor! We gaan het merken :D Na een dagje kun je er nog weinig zinnigs over zeggen, je merkt het effect pas na een paar weken/maanden in mijn ervaring..

    D83 hoop dat je je snel weer wat fitter voelt! Dit is niks zo!

    Hier ook een verlaat 25 weken dansje, maar helemaal geen tijd gehad erbij stil te staan joh! Gelukkig is de maand september redelijk rustig voor me, dat zal me goed doen want ik begin de vermoeidheid te merken en ik begin behoefte te krijgen aan wat meer rustmomentjes. Ook al voel ik me over het algemeen nog heel fit hoor, maar ik begin een beetje nesteldrang te krijgen, zin om alles aan kant te hebben en alles op orde.. Dus ben nu druk met papieren ed en dan is het huis aan de beurt! Grote opruiming en schoonmaak, sommige meubels vervangen ed.. Om plaats te maken voor de babyspullen want die staan nu allemaal in een hoekje van mijn kamer stof te vangen en dat irriteert me mateloos!

    Donderdag weer naar de gyn, inmiddels 5 weken geleden dus ik ben heel benieuwd! Ik ga wel aangeven dat ik ook weer rust nodig heb, en ik hoop weer in aanmerking te komen voor een medische indicatie. Dan zou mijn verlof op 18 oktober al ingaan.. Tot eind mei! :eek:
     
  3. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Wauw Luca wat vroeg dat verlof! Krijg je bij jullie met een medische indicatie eerder verlof? Hier pas 2 december met verlof..

    Wij komen net terug van de verloskundige. Helemaal gerustgesteld. Ze kon voelen dat mijn baarmoeder goed gegroeid was en het hartje klonk prachtig. Ze zei inderdaad dat ik de baby nog niet zo goed voelde waarschijnlijk door de placenta, die ligt bij mij aan de voorkant. Richtlijn was 26 weken zei ze, dan moet ik hem dagelijks voelen en vanaf 28 weken moet ik patronen herkennen in de bewegingen door de dag heen. Ook zei ze dat sommige kindjes gewoon wat minder druk zijn en dat ik me er geen zorgen om moet maken.
    Moest ook op de weegschaal, daar schrok ik wel van hoor! 8 kilo aangekomen.. Maar weet dat ik absoluut niet te veel eet en wel heel gezond eet dus ga me er niet druk om maken. Vooral opgelucht!
     
  4. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Bedankt meiden en fijn dat je bent gerustgesteld Brenda!

    Ik heb al zo n twee u zeer regelmatig soort vsn harde buiken maar Nie zo hard als n normale harde buik n wat aanvoelt als n soort kramp, t trekt
    Moet ik daar wat mee?
    Doe niks k lig al paar u op de bank.. Dus rust maakt t iig nog Nie minder maar vind ook zo wat om te bellen want t is ook Nie egt heel pijn meer vervelend
    T zijn iig Nie m'n darmen dat kan ik wel onderscheiden..
     
  5. Babyboom01

    4 sep 2016
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    Halloo allemaal, ik denk; Toch eventjes reageren!
    Zelf ben ik nieuw op dit forum & is het allemaal nog even uitvogelen..
    Wat een actief topic zeg! ;)

    Zelf ben ik op 18 December uitgerekend, dat is een dag na mijn verjaardag. Vandaag 25 weken + 2 dagen zwanger. Velen zullen mij misschien erg jong vinden, maar dat maakt me eigenlijk niet zoveel uit. Op mijn 17e ben ik (naar omstandigheden) bij mijn vriend ingetrokken en ruime 4 jaar later kan ik het blije nieuws aankondigen dat wij in hele blijde verwachting zijn van een meisje!

    De babykamer is op gordijnen na helemaal af. Ik ben heel benieuwd naar anderen verhalen en blijf graag dit topic volgen.

    Liefs. ❤️
     
  6. wannebemammie

    26 jan 2016
    59
    1
    8
    NULL
    @D83, ik herken dit. Heb sinds vorige week zelf ook heel veel last van harde buiken en een soort kramp. Ik zocht er niets achter, ik dacht ik ben gewoon te druk op het werk. Van het weekend ben ik helemaal geknakt, ik heb heel veel geslapen en de rest van de tijd dat ik wakker was alleen maar gehuild. Vriendlief vond het genoeg geweest en ik heb de verloskundige gebeld. Ik moest mezelf ziek melden op het werk want 40 uur in het onderwijs is teveel zei ze. Ik moest een aantal dagen vrij nemen omdat die harde buiken ook een vorm zijn van een reactie van je lichaam omdat je te druk bent geweest.

    Ik merk dat ik nu ik thuis ben nog steeds harde buiken heb maar geen krampen meer dat is echt minder geworden. Heb gister alleen wel te horen gekregen dat ik een milde vorm van bekkeninstabiliteit heb en dat het beter is dat ik niet meer mijn werk ga oppakken. Best heftig aangezien ik het zo fijn vind om te werken. Maar ja het moet niet ten koste van m'n lichaam gaan.

    Hier ook al vorm van nesteldrang. Ik wil alles opgeruimd hebben en ik ben al begonnen met wassen. Ik wilde ondanks mijn huilbuien toch ergens vrolijk van worden!
     
  7. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Bedankt voor je reactie en wat goed dat j man actie heeft ondernemen met dit als gevolg! Is denk wel t beste voor nu.. Goed voor jezelf zorgen hoor!

    Dan zal t hier wel n reactie zijn geweest op de ruzie dag er voor met ml en de activiteiten in t huis die middag ervoor.. Best veel gedaan goed maar Nie anders als anders als ik doorpak...
     
  8. Larissa100

    Larissa100 Actief lid

    7 dec 2015
    334
    73
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Welkom babyboom01! Wat leuk een meisje!
     
  9. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    D83, heb je nog gebeld?

    Babyboom, welkom! Er staat geen leeftijd voor een kind krijgen toch?! Het komt wanneer het komt! Ik was 22 toen ik beviel van mijn eerste.

    Hier is de babykamer neutraal, E. willen we in november naar haar nieuwe kamer doen.

    Hier vd week aan de ctg gelegen ivm voelen van minder leven, niks aan de hand gelukkig.
    Gisteren ook een aantal keer een mild krampachtig gevoel gehad, soort menstruatiepijn. Maar dat waren een paar losse keren.

    Verders sorry voor het weinig reageren!
     
  10. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Gelukkig doet je beebje t goed poeliewoepie
    Altijd goed om t even te laten checken als je t Nie vertrouwt hoor!

    Heb niet gebeld t zakte af en heb er vandaag nog geen / niet veel last van
    Denk dan dat t met de spanningen tussen mij n ml heeft te maken en met wat ik heb gedaan in huis gister..
     
  11. Babyboom01

    4 sep 2016
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mee eens :) Mijn vriend is 28 dus die vult me mooi aan. Ik heb af en toe last van hele lichte menstruatie krampjes maar ik dacht eigenlijk dat dat erbij hoorde.. zelf voel ik de baby elke dag in beweging.
     
  12. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Welkom babyboom! Leeftijd maakt niets uit toch, als jullie er zelf aan toe zijn maakt het niets uit wat anderen er van vinden. Fijn dat je zwangerschap tot nu toe goed gaat, en leuk een meisje! Gezellig dat je hier mee komt kletsen. Voeg je jezelf ook even toe op de lijst?

    Verder meiden rustig aan doen hoor met die harde buiken en beginnende bekken instabiliteit. Goed op jezelf en de kleine beeb passen! Het is natuurlijk ook logisch dat vanaf nu de klachten van klein naar steeds ietsje groter worden. Het wordt gewoon steeds zwaarder voor je lichaam. Goed op jezelf passen allemaal meiden!

    Ik heb vandaag een hydromed zwangerschapsmassage voor mezelf geboekt. Tip van een vriendin die een paar maanden geleden bevallen is. Je ligt dan op je rug op een warm water kussen en dan worden je rug benen en schouders gemasseerd. Schijnt te helpen tegen een zere rug en onrustige benen. En aangezien dat de enige 2 dingen zijn waar ik last van heb leek het me de moeite van het proberen waard. Komende maandag mag ik, dus dan kan ik vertellen of het een aanrader is :D
     
  13. Honey1985

    Honey1985 Lid

    22 apr 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL
    Welkom Babyboom01! Gezellig dat je ook mee kletst.

    @ Brenda, ik ben erg benieuwd naar je ervaring. Het klinkt erg fijn in ieder geval.

    En hoe is het met de rest van de dames hier? Ik begin toch wel te merken dat alles wat zwaarder word en dat mijn bui steeds meer in de weg gaat zitten. Het aankomen gaat ook heel erg hard ineens. Ik ga morgen weer eens wegen. Ik stel het steeds uit omdat ik er van schrik elke keer dat ik op de weegschaal ga staan.

    Hoeveel zijn jullie inmiddels aangekomen?
     
  14. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    Buik gaat idd in de weg zitten, opstaan word oprollen, lopen word waggelen... Pfff
    Ik ben ongeveer 6 kilo aangekomen..
     
  15. Honey1985

    Honey1985 Lid

    22 apr 2016
    97
    0
    6
    NULL
    NULL

    Ik ben jaloers! ik zat vorige week al op 11 kg... :(
    maar inderdaad het waggelen en lastig opstaan herken ik hlemaal. Ik moest vorige week een pleister op een blaar op mijn kleine teen plakken... Pfff dat was een hele onderneming haha.
     
  16. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Ik zat de vorige keer met 21 weken al op +8 kg. Vanavond weer controle en ben benieuwd hoeveel kg het nu zal zijn.
     
  17. Hoi dames!

    Babyboom welkom! Leeftijd maakt weinig uit lijkt me, was zelf ook 21 toen ik zwanger was van de oudste :) Inmiddels 27 en de derde. Als iedereen er blij mee is, prima toch?

    Aankomen; nu op 7 kg, ben vandaag op controle geweest. Heb het idee dat ik de afgelopen maand echt niet gegroeid ben, zowel in omvang als in gewicht haha. Maar al mijn zwangerschappen zat ik op 8 a 10 kg in totaal dus dat is voor mij normaal blijkbaar. Heb dus ook niet zo'n last van een in de weg zittende buik of waggelen oid!
    Heb alleen dat ik merk dat ik er mentaal gewoon aan toe ben wat rustiger aan te doen. Heb echt zin in het voorbereiden van mijn huis, mijn hoofd op de komst van de baby :) Ben er tot nu toe eigenlijk nog totaal niet mee bezig geweest zo druk waren de afgelopen maanden! En nu de school weer is begonnen en alles weer in wat rustiger vaarwater komt, merk ik dat ik behoefte heb aan wat meer rust. De maand september zal voor mij nog wel hectisch zijn, heb nog een cursus gepland staan volgende week en een evenement eind september, maar vanaf oktober ga ik het echt rustiger aan doen en meer tijd voor mezelf nemen!

    Dat kan dan ook want ik heb dus inderdaad zoals ik dacht vanaf half oktober verlof. Omdat ik een 'risicovolle zwangerschap' heb (ivm vroege weeën en ziekenhuisopname bij mijn eerste), word ik bij alle zwangerschappen automatisch op medisch gezet. Ik krijg nu dus ook weer een vk voorgeschreven die wekelijks aan huis komt voor een CTG controle. Ik ga navraag doen naar huishoudelijke hulp, krijg als het goed is 100 uur over 6 maanden vergoed, en omdat het mijn derde kindje is, is het verlof in Frankrijk sowieso langer (bij een eerste of tweede 16 weken, vanaf een derde 26 weken; 10 weken vooraf en 18 achteraf, en ik krijg vooraf nog eens 2 weken extra omdat ik dus een medische indicatie heb. Komt er dus op neer dat ik in totaal 28 weken verlof heb :). Superfijn!

    Brenda ben benieuwd naar je massage!
     
  18. Ohja op controle zag alles er goed uit, blijkbaar kon ze de vorige keer het maagje niet goed zien omdat hij een lege maag had op het moment van de echo, maar dit keer was de maag vol en zag aller er prima uit! Hij ligt al met zijn hoofd naar beneden, dacht ik inderdaad al gevoeld te hebben en dat verklaart ook deels waarom mijn buik nu opeens kleiner lijkt, steekt het blijkbaar minder uit hahaha! Ik krijg altijd standaard 3D en 4D foto's mee na de controle, en ik schrok me een hoedje toen ik die echo zag, jeetje wat lijkt hij op zijn papa! Suuuper mooi en alles is weer goedgekeurd dus op naar volgende maand!

    Ik ga even op zoek naar de lijst om mijn nieuwe afspraak erbij te zetten.
     
  19. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoe gaat het nu met jou relatie met de papa van de baby luca?
    En wat heerlijk zo lang verlof! Ik bedenk me nu trouwens dat ik nu ook een ZeZ uitkering kan aanvragen. Morgen of het weekend maar eens doen.
    En die huishoudelijke hulp klinkt ook geweldig! Is het daar nu zo goed geregeld, of hier "slecht"??
     
  20. 15.
    Kitsune - 29 jaar - 1e kindje ♥

    16.

    17.
    debjola - 33 jaar - 5e kindje ♥
    Kruimell - 27 jaar - 1e kindje ♥

    18.
    pippins - 32 jaar - 2e kindje ♥
    poeliwoepi - 25 jaar - 2e kindje ♥
    Luca2504 - 27 jaar - 3e kindje ♥
    Ingii89 - 27 jaar - 1e kindje ♥
    Babyboom01 - 21 jaar - 1e kindje ♥

    19.
    wannebemommie - 28 jaar - 1e kindje ♥
    Roanna - 27 jaar - 2e kindje ♥

    20.
    elfenprinses - 36 jaar - 2e kindje ♥
    Regina88 -28 jaar - 2e kindje ♥


    21.
    luuntje2 - 34 jaar - 3e kindje ♥

    22.

    23.
    JaJo - 28 jaar - 2e kindje ♥
    Mini25 - 24 jaar - 1e kindje ♥

    24.
    Honey1985 - 30 jaar - 1e kindje ♥
    Owl - 24 jaar - 1e kindje ♥


    25.
    Imp - 32 jaar - 3e kindje ♥

    26.
    D83 - 32 jaar - 3e kindje ♥

    27.
    Examplisity - 24 jaar - 2e+3e kindje ♥♥
    Larissa100 - 28 jaar - 2e kindje ♥

    28.
    Fame - 35 jaar - 3e kindje ♥

    29.
    Brenda028 - 28 jaar - 1e kindje ♥

    30.
    KleineRoe - 29 jaar - 2e kindje ♥
    Saphira85- 31 jaar - 1e kindje ♥

    31.
    Ninge - ?? Jaar- 2e kindje ♥
    Sjaantje28-29 jaar-2e kindje ♥

    Totaal aantal : 27
    Jongens: 15
    Meiden: 9
    Verrassing: 3



    afspraken:

    9 september D83 extra controle Gyn
    12 september D83 controle VK
    19 september Honey1985 Controle VK
    19 september Regina88 Pretecho
    22 september Ingii89 controle vk (centering pregnancy)
    24 september JaJo 4D echo
    26 september D83 pretecho
    28 september Regina88 Controle VK
    29 september Regina88 Groeiecho
    10 oktober Luca2504 controle gyn
    13 oktober Ingii89 controle vk (centering pregnancy)
    3 november Ingii89 controle vk (centering pregnancy)
    17 november Ingii89 controle vk (centering pregnancy)

    sterretjes:
    *goodlife*
    *suze29*
    *stay123*
    *floordewi*
    *jill85*
    *vakantieganger*
    *vraagtekentje9*
    *shedevil*
    *NewMomToBe*

    vlinderkindje:
    ♥ *MamavanThiemo* ♥
     

Deel Deze Pagina