Mijn dochter wordt binnenkort 3. Nu is ze de laatste tijd helemaal weg van auto's en autobanen.. Ik heb een autobaan gezien van fisher price (wheelies), maar ik vraag me af of ze dat nog lang leuk blijft voor haar.. Hebben jullie ideeen voor een leuke autobaan voor een 3-jarige meid?
Wij hadden twee autobanen van Fisher Price, een hoge en een lage. Op zich zijn het wel mooie banen, stevige kwaliteit en met leuke details. Mijn zoontje heeft er maar weinig mee gespeeld, maar dat zegt natuurlijk niets. Wat vind jouw dochtertje leuk aan het spelen met auto's? Het leuke aan de Little People Wheelies banen is dat ze de auto's naar beneden kan laten racen (2 tegelijk, allebei op een andere baan, dus een soort wedstrijdje). Maar als jouw dochter liever op 'vloer' niveau met auto's speelt, is een speelkleed (soort mat) met autowegen ook heel leuk. Daar heeft mijn zoontje wel veel mee gespeeld. Mocht je interesse hebben in de hoge Fisher Price Little People Wheelies Hellingbaan (ook wel Grote Garage genoemd) en in de buurt wonen: ik heb hem momenteel op marktplaats staan. Hij mag weg voor (relatief) weinig, minder dan de helft van de nieuwwaarde. Ik kan je evt. de MP link sturen, mocht je dat willen. (Ivm herkenbaarheid/woonplaats zet ik de link liever niet op het forum.) Hij is zo goed als nieuw, inclusief 2 wheelies. De lage baan hebben we inmiddels verkocht. Het gaat om deze:
Wij hebben de fisher price city skyway. Neemt vooral plaats in beslag in de hoogte. Wij hebben hem toen in de reclame gekocht voor 22 euro.alleen de driewieler autos/ vliegtuig gaan er niet goed van af.
Deze hebben wij ook en ons zoontje heeft er echt amper mee gespeeld en staat nu stof te vangen op zolder. Wat hij wel erg leuk vind is een echte garage: Houten Speelgoedgarage met lift Hape - Toppers komt ook dat het minder kinderachtige kleurtjes zijn.