Ja is ook zo. 10dpo is ook nog heel vroeg. Ik test wel echt duidelijk al 10dpo positief. Bij mijn dochter ook. Maar goed dat is ook bij iedereen verschillend. Hoe voel je je nu?
Carmel baby super gefeliciteerd! Dames op rood dikke knuffel en succes de volgende ronde Cindy ik zie hem ook. Hopelijk word ie steeds duidelijker. Over de testen. Ik heb 10 en 11 dpo duidelijk positief getest met kV testen. Vandaag 12 dpo met een action test die ik nog had liggen. Vind het gewoon leuk om te testen haha. Nu zijn ze op. Maar de test van de action van vandaag is minder duidelijk dan de kruidvat 2 dagen geleden. Dus er zit zeker flink verschil in gevoeligheid
Is opvallend hoeveel beter kruitvat is, zeker voor die prijs. Had je deze recent gekocht of al langer liggen? Ik zag namelijk een bericht voorbijkomen waarin een aantal dames vonden dat kruitvat tegenwoordig wat minder is..
Ik heb ook nog 1 van kv 2v5 liggen en 1 van action. Maar eerst die 3 van big bazaar opmaken en kijken of het de ovitrelle is maar ik hoop natuurlijk stiekem dat ie oploopt
Ja ik heb ook al in een aantal topics gelezen dat kv minder is vergeleken met een paar jaar terug...vandaar ook dat ik 3 verschillende merken probeer.
Ik plas zelfs na 14 dagen nog licht positieve testen.... Maar dat hoeft natuurlijk niet. Hoop dat t bij jou van een zwangerschap komt😊
Ooh zo vreemd...moet jij ook voor een bloedtest gaan om zeker te weten of het niet van een zwangerschap is? Na 14dgn moet het toch uit je lichaam zijn. Mijn bloedtest is 17dgn na ovitrelle.
@Puk: Je kan altijd eens informeren natuurlijk. Na een jaar helpen ze je normaal en je hoeft natuurlijk niet persé te zeggen dat het een maandje minder is. Eens ze onderzoeken starten ben je nog wel een tijdje verder. @AshleyRachel: Dat hangt er allemaal vanaf of je eitje bevrucht is en wanneer het dan innestelt. Dat gebeurt gemiddeld tussen 5 en 10dpo, maar vanaf de innesteling begin je pas hcg aan te maken, dat is pas na 2-3 dagen zichtbaar op een urinetest, dus het zou nog kunnen natuurlijk. Voor nod is het wel best met ochtendurine te testen, omdat die normaal geconcentreerder is. Gemiddeld moet je rekenen dat je zwanger bent in een half jaar tot een jaar trouwens; je hebt nog tijd, al begrijp ik dat je liefst zo snel mogelijk zwanger bent @MarjoleinART: Als je een innesteling gevoeld hebt, ben je normaal zwanger hé Dat gebeurt enkel als je zwanger bent. @Brinsa: Helaas, maar toch ook een beetje positief nieuws. Succes volgende ronde! @Cindy: Hopelijk loopt het streepje snel weer op! Zeker wel met dezelfde testen blijven testen nu om te kijken of ze op/aflopen! Hier zit pregnyl 5000 al 12-13 dagen in mijn lichaam, terwijl dat er normaal tussen 7-10 dagen uit is Dus zou nog wel kunnen van de hormonen hoor. Testen en kijken wat het zegt, spannend! Mijn bloedtest is 14 dagen na punctie en 16 dagen na de pregnyl ook. @Water: Wil niet zeggen dat het een vals streepje is natuurlijk, hij kan nog altijd oplopen! Ben benieuwd voor morgen! @AngelSterre: Maakt toch geen verschil op blauw of paars? Blauw is negatief getest, zoals jij getest had Als je dat zo duh vindt, vind ik het eerlijk gezegd wel dom dat je dan al test. Je kan van blauw nog altijd op roze.. zon ramp is dat toch niet? Cindy volgt de lijst hier super op! @Clueless: Ik duim mee! @MadameV: Hier gaat het beter met de pijn, nu weer ontzettend misselijk en moe. Dus misschien maar goed dat ik nog thuis ben van het werk. Wat staan er al veel dames op rood zeg
Ik had deze testen gewoon ook deze week gekocht. Het is bijna 3 jaar geleden dat ik van mijn dochter positief teste. Met dezelfde testen. Voor mijn gevoel zit er geen verschil in toen en nu, misschien nog langer geleden? Ik vind eigenlijk sowieso dat ik al een erg duidelijke test had voor 10dpo. Niet turen turen ofzo. En dat was bij mijn dochter ook zo
Gelukkig dat het wat beter gaat met je dora. Balen van de misselijkheid. Succes dames, ben benieuwd of er morgen nog testers zijn!
Door hier te lezen krijg ik wel n beetje testdrang. Ik ga het toch echt afwachten tot m'n NOD op maandag. Over onderzoeken gesproken. Ik was/ben altijd heel bang dat t zaad van mijn vriend van mindere kwaliteit is omdat zijn ballen pas rond zijn 11e zijn ingedaald. Dit kan van invloed zijn. We hebben alle spullen nu in huis voor een Zaadonderzoek dus dat gaat volgende werk gebeuren. de huisarts was gelukkig heel meedenkend Al hoop ik dat dit alles onnodig is omdat ik gewoon nu zwanger ben.
Gefeliciteerd! Ik heb gister weer een test gedaan. Nog steeds negatief.....NOD pas zondag, dus er is nog een klein beetje hoop.....
Schiet mij maar lek. Ik ben sinds m'n ovulatie aan het tempen. Ook toen pas de thermometer aangeschaft dus heb nog niet echt een curve. Wel was vandaag m'n temp hoger. Dag 23 verloor ik geen bloed, maar nu op 10dpo wel. Tot nu toe 2 veegjes maar toch. Ik had ook geen menstruatie kramp of iets. Ik begrijp even helemaal niets meer van m'n lichaam. Zal mijn menstruatie toch eerder beginnen? Hoort de temp dan niet te dalen?