Nou mijn was wordt gewoon schoon ook als ik kleinere wasjes draai, eerlijk gezegd niet eerder gehoord dat je hem helemaal moet vullen.
Mijn schoonbroer heeft er 1 van 12 of 15 kilo van LG en is blij dat hij nu ook zijn dekbed kan uitwassen. Maar of dat ook fijn is voor kleinere wasjes? Wij zijn met 4 en sorteer ook blauwe en rose was en dan kom ik met mijn 6 kilo wel toe. Trommel hoeft niet vol, juust niet te vol want dan kan de was niet bewegen!
Klopt dat je misschien niet alles in de droger stopt. Al doe ik dat vaak wel en bij handdoeken was haal ik daar niet 4 uit om op een droogrek te hangen en de rest in de droger. De droogtrommel is inderdaad altijd groter en toch wordt er bij een droger ook gewoon over kilos gesproken en niet over liters inhoud. Toen ik 2 jaar geleden een droger kocht werd ons eerst gevraagd hoeveel kilo wasmachine ik heb, want droger moest dan 1 kilo groter zijn.
Mijn dekbed past gewoon in de wasmachine hier van 5 kg, en ik heb een groot bed. Of je hebt een reuzedekbed gevuld met lood of er klopt iets anders niet, maar een dekbed kan je gewoon in een kleinere wasmachine kwijt hoor (de meeste dekbedden mag je trouwens alleen indicenteel wassen).
Ik heb nog even een vraag voor de personen die hun droger op de wasmachine hebben staan. Hebben jullie daar een stapelset/stapelkit tussen of staan ze direct op elkaar? Wij hebben ze nu nog naast elkaar maar ze moeten straks op elkaar en ik twijfel nog een beetje, vind het nog wel dure dingen voor wat je hebt.
Wij hebben een 6kg wasmachine, kan redelijk wat in.. Al had ik liever dat ie nog wat meet capaciteit had, vooral nu de baby er is