Haha, sorry! Mijn man is wel dol op deze naam. Moet alleen nog afwachten of superguppie in mijn buik een meisje is
Nee, haha! Al zou het met die naam ook kunnen. Ik kan het best zeggen want ik heb de naam al eens vaker op het forum gezet. Hij heet Jonah.
Mijn zoontje heet ook Jonah (is pas 6 maanden) en lijkt ook nog net een meisje met zijn grote kijkers en hele lange haren ik ben maar gestopt met verbeteren haha. En hij heeft echt wel jongenskleren aan. Nu denk ik tja wat boeit mij het als volslagen vreemden "ze" en "haar" zeggen al vind ik Jonah toch ook écht een jongensnaam, geen unisex inderdaad!
Ezra: Het zou niet mijn keuze zijn maar ik vind het een prima naam. Vind Esra voor een meisje wel leuker. Shyra: Ik spreek hem ook direct uit als Sjieraa. Vind het geen mooie naam. Claire: Nee niet mooi. Erg harde klank. Spreek het echt uit als Klérrr. Linde: Het zou niet mijn keuze zijn, maar een prima naam. Vrouwelijk en tijdloos. Vind hem ook leuker dan Linda. Remy: Beetje kinderachtig en hou niet zo van de y in namen. Femke: Prima naam. Zou niet mijn keuze zijn maar niks mis mee. Jolie: Nee, niet zo leuk terwijl ik Julie prachtig vind. Amber: Niet mijn smaak maar niks mis mee. Niek: Leuk! Thomas: Heel mooi! Tijdloos. Tweede naam van onze zoon. Hasse: Moet ik even aan wennen. Ging er ook vanuit dat het een jongensnaam was (waarschijnlijk door Lasse). Volgens mij vind ik hem wel leuk. Nova: Beetje een hype-naam. Vind het wel een prima naam. Evi/Evy: Erg kinderachtig. Noor: Zie ik als afkorting van Nora(h)/Nore. Vind Noor zelf niet echt een naam. Sophie: Mooi! Jammer van de populariteit
Dank je, Hilly! Ik snap dat ook niet maar het komt wel voor. Ik ken ook een Jona zonder h en dat is een meisje maar de oorspronkelijke Hebreeuwse versie van Jonah is Jona zonder h en dat is toch ook echt een man. Maar we hebben onder andere voor Jonah met h gekozen omdat dit toch duidelijker een jongensnaam is. En omdat we het mooier vonden natuurlijk.
Jonah vind ik echt 100 procent een jongensnaam en absoluut geen unisex naam. Maar dat komt misschien ook omdat ik de naam vanuit de Bijbel ken.
Leuk! Wordt 1 van de namen van mijn zoontje. Hij wordt vernoemd naar mijn jongere neefje (nu 20 trouwens)
Even een paar eruit gepikt: Hasse vind ik voor een jongen, net als Lasse. Maar voor een jongen heel leuk Al denk ik ook meteen aan het woord 'harses'. Hesse vind ik dan mooier (voor een jongen). Indra vind ik super mooi, staat hier ook op het lijstje, Indira vind ik dan weer helemaal niks Linde vind ik heel erg mooi Claire vind ik verschrikkelijk, veel te bekakt en te felle/harde/zeurderige klank Remy vind ik leuk voor zowel een jongen als een meisje Ezra vind ik prachtig voor een jongen. Esra voor een meisje minder, dan vind ik Isra mooier. Jonah vind ik heel mooi voor een jongen, al kan ik me Jona bij een meisje ook wel voorstellen. Toch zie ik het als jongensnaam Dean vind ik gaat-wel, eigenlijk wat hard/lomp, maar door mijn associatie met Dean uit Gilmore Girls en Dean uit het boek On the Road (Jack Kerouac) vind ik hem wel oké. Everly vind ik in theorie wel mooi klinken maar niet zo mooi voor een volwassen vrouw, wat te kinderachtig Wat vinden jullie van: Iria Noria Junia Tobin Ravin Lukan
Ik zag Linde voorbijkomen. Ik blijf dat toch zo'n prachtige naam vinden... Als er hier ooit een dochter komt wordt de naam vrijwel zeker Linde. Ik gooi er ook nog even eentje in: Ivie. Uitgesproken hoe het er staat. Ik vind Ivy heel mooi maar te Engels. Als je hem vernederlandst naar Ivie, klinkt dat dan heel gek? Overigens vind ik Ivie niet mooier dan Linde dus het zal nooit dé naam worden . Gewoon benieuwd.
Ik vind Hasse helemaal een meisjesnaam (Hasse Simonsdochter) maar het doet mij helaas ook denken aan 'harses' en 'harsen'. Ezra voor een jongen: erg mooi! Dean: ben ik niet zo kapot van. Everly: vind ik eigenlijk wel mooi! Veel mooier dan Beverly en het doet me een beetje denken aan Evelien, maar dan zonder het paardenmeisjesgehalte. Iria: doet me denken aan 'irritatie', geen mooie naam. Noria: voelt als een geforceerde variatie op de mooie naam Nora. Junia: eigenlijk hetzelfde, maar dan met Julia. Tobin: doet me denken aan een prullenbak. Ravin: aan een ravijn. Lukan: geforceerde variatie op Lukas. Sorry maansneeuw, ik vind deze dus allemaal niet mooi! Ivie: ja, vind ik gek klinken. Linde is mooier
Dean: Niet mijn smaak maar wel een prima naam. Everly: Nee niet mooi. Ook een bepaalde associatie mee. Iria: Niet mooi. Klinkt voor mij niet lekker. Noria: Heel mooi! Die ga ik onthouden. Junia: De maand juni + a.. Nee niet leuk. Tobin: Leuk! Staat hier ook op het lijstje. Ravin: Mwah.. Even wennen maar volgens mij vind ik hem niet zo. Lukan: Te geknutseld en geen fijne klank. Ivie: Ik vind het een beetje stom staan terwijl ik Evie weer mooier vind dan Evy/Evi. Dus misschien even wennen qua schrijfwijze maar ik vind de uitspraak ook niet echt lekker.