Maart mama's :D

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door TigerMom, 21 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Heb nog geen positie kleding nodig, maar als ik het ga halen dan doe ik dat bij de H&M. Of ik ga op internet even rondkijken.

    Dit is ons laatste kindje ja. 2 Is voor ons genoeg.
     
  2. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Dit is voor mij ook de laatste zwangerschap, maar ook ziek en dat belemmert je in het genieten inderdaad. Dit weekend geniet ik voor het eerst omdat ik niet zo ziek ben.
     
  3. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Het heeft ff geduurd 🙄 Maar dit is em geworden!
     
  4. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Leuke aankondiging!!!
     
  5. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36

    Aah...Dies echt super cute!! Heel leuk gedaan. En wat een lief moppie
     
  6. RAppel

    RAppel Fanatiek lid

    2 mei 2014
    1.157
    192
    63
    Oke H&M dus. Hier hebben we die winkel ook wel, maar nog nooit positiekleding tegengekomen.

    Leuke foto chocochippie. Ben benieuwd naar de reacties :)

    Bij iedereen waarbij het de laatste is, voelen jullie geen druk om te genieten?
     
  7. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Ik probeer wel echt te genieten maar omdat er al een rondloopt vergeet ik dat wel eens.

    Ik heb trouwens gisteren twee jurkjes gekocht bij de cool cat. Daar kom ik echt nooit haha. Die sluiten mooi aan maar rekken ook heel erg dus kan er helemaal in groeien mss is dat nog een idee
     
  8. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Dank jullie :D
    De reacties zijn tot nu toe erg leuk!

    Ik probeer wel te genieten, maar ik heb het zo druk op me werk en mijn dochter dat ik regelmatig vergeet dat ik zwanger ben.
     
  9. RAppel

    RAppel Fanatiek lid

    2 mei 2014
    1.157
    192
    63
    Ben blij dat ik niet de enige ben.

    Coolcat zullen ze ook wel hebben in Rotterdam? Ga denk ik heel de dag beetje winkels kijken.
     
  10. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    CoolCat hebben ze zeker in Rotterdam ;)
    Wel meerdere zelfs.
     
  11. Help85

    Help85 Fanatiek lid

    23 feb 2015
    2.005
    1
    36
    Wat een leuke aankondiging, lief moppie zeg!
     
  12. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Ik heb een soort dun gebreide jurkjes gekocht met korte mouwen en die tot over je knie komen. Ze hebben ze in blauw grijs zwart groen echt leuk en rekbaar haha
     
  13. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    RAppel: ja die druk voel ik wel maar ook hier hangt er een donker wolkje dat misselijkheid heet. Gelukkig afgelopen weekend eindelijk twee misselijk vrije dagen gehad en die dagen probeer ik echt te genieten!
     
  14. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Leuke aankondiging Chocochippie!

    Hier voel ik geen druk om te genieten. Ik ben nog maar net 12 weken, dus ik mag van mezelf pas sinds de laatste echo echt geloven dat ik zwanger ben.
     
  15. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Ja dat kan ik me voorstellen. Het is ook niet echt een druk van buitenaf meer voor mezelf. Dat ik denk kom op dit is de laatste keer geniet er nu van.
     
  16. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Ja, ik snap wat je bedoeld, alleen ik ervaar het niet zo. Misschien komt dat nog? Het zwanger zijn vond ik bij mijn zoontje geweldig, omdat het mijn eerste keer was en ik was super slank dus mijn buik zag ik echt groeien wat je ook bewust maakt van je zwangerschap. Nu ben ik alleen maar ongeduldig omdat het zo langzaam gaat haha.. En ik denk dat je pas over een paar maanden echt ziet dat ik zwanger ben :)

    Zoontje nog steeds ziek. Lastige situaties vind ik dat. De oppas zegt dat ik hem gerust kan brengen. Maar ik zelf zou het liefst mijn werk bellen en zeggen dat ik niet kom, als mn zoontje zo min is. Manlief werkt deze week in een andere woonplaats en is ZZP'er dus die kan niet zomaar een dag van zn werk blijven.

    Wat doen jullie in zo'n situatie?? Normaal ga ik gewoon werken, maar hij heeft hoge koorts, eet al dagen niet, is hees, huilt dat hij bij mama wil blijven.... Pff..
     
  17. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Ik ben ook niet slank maar mensen die mij kennen zien al wel echt dat ik zwanger ben.

    Wat betreft je zoontje lastige situatie. Maar als hij echt ziek is zou ik er ook niet op gerust zijn om hem weg te brengen als ik eerlijk ben.
     
  18. RAppel

    RAppel Fanatiek lid

    2 mei 2014
    1.157
    192
    63
    Als mijn kinderen zo ziek zijn, probeer ik thuis te blijven. Eventueel een halve dag te gaan als ik weet dat ze thuis opgevangen kunnen worden. Als ik echt niet thuis kan blijven probeer ik opvang te regelen of mijn man thuis.
    Veel beterschap!
     
  19. RAppel

    RAppel Fanatiek lid

    2 mei 2014
    1.157
    192
    63
    Zo herkenbaar. Ieder niet misselijk moment probeer ik te genieten. Ook van m'n twee meiden. Toch merk ik dat ondanks dat mijn buikje begint te groeien, ik niet echt besef dat ik zwanger ben.
    Ik voel mij gewoon ziek, niet zwanger en ik weet wel dat dat ziek voelen een gevolg is van het zwanger zijn, maar dat dringt gevoelsmatig op 1 of andere manier niet volledig door.
     
  20. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Precies dat heb ik dus ook!
     

Deel Deze Pagina