Ha dames Ik wil graag wat tips of ervaringen van jullie. We zijn eindelijk zwanger na ivf en een lang onzeker traject. Het bleef spannend door bloedverlies met 4/5 weken en later nog eens met 9/10. Vorige week met 13.5 week paar dgn opgenomen geweest ivm heftige bloeding met oorzaak voor mij nog onbekend. Heb daar ook al n topic voor geopend. Kan komen door laagliggende placenta, er is gesproken over een hematoom, over innesteling Vd placenta. Allemaal erg vaag voor mij. Morgen heb ik controle. Bloedverlies is gestopt deze week maar begon vrijdagavond weer. En is er nu nog. Ondanks de afspraak van melden bij helderroodverlies, mocht ik thuis blijven. Omdat er toch n afspraak stond vor maandag. Ondertussen heb ik dus weer een rot weekend en voel ik me gewoon super onzeker steeds door dat bloedverlies. Het is een bepaalde gestresstheid die er constant is. Vind het zo jammer dat het nu al 15 weken zo gaat En daar soms ook zo verdrietig van want keek juist zo uit naar "zwanger" zijn. Iemand tips of ideeën?
Heel herkenbaar! Ik heb ook de hele zwangerschap door bloedverlies gehad, bij mij is de reden steeds onduidelijk gebleven. Laatste keer was met 33 weken. Had daar nog steeds stress van maar wel minder omdat ik dacht tja als het nu mis is mag ze gewoon geboren worden. Maar die stress en onzekerheid is echt killing. Ik heb geen gouden tip voor je, kan je alleen zeggen dat de tijd vanzelf voorbij gaat en er ook periodes zijn zonder bloed waarin het genieten wellicht wel lukt. En dat het dus na verloop van tijd wel "makkelijker" wordt, al blijft het niet leuk. Ik wens je een goede zwangerschap en hoop uiteraard dat het bloedverlies stopt. Sterkte en veel geluk! X
Dank je wel voor je aardige berichtje hertje. Ik merkte de vorige keer ook dat als ik weer 2-3 wkn bloedvrij ben ik me ook wel lichter ga voelen en meer vertrouwen. Wil ook niet TE negatief zijn, maar ben blij om te lezen dat ik niet alleen ben die het moeilijk vind of in jouw geval vond. Voor jou nu echt het laatste stukje, spannend hoor. Ik hoop dat het er morgen goed uit ziet en mijn kleintje niet "bedreigd" wordt door een hematoom of andere enge dingen
Ook ik zou willen dat ik je de gouden tip kon geven. Hier bloedverlies gehad van 6 weken tot 21 weken zwangerschap met af en toe een dagje niet. Bij mij bleek het een hematoom te zijn die na 21 weken gelukkig weg was. Nu kan ik eindelijk een beetje genieten. Ik hoop dat jullie kleine lekker blijft zitten en het bloeden stopt.
Het was apart te noemen... Deze arts heeft 2 echo's gemaakt zowel uit als inwendig. En ziet alleen maar een mini uitloper bij de uitgang liggen en er niet eens voor! Hematoom kon hij niet meer vinden. Maar omdat ik bloedverlies blijf houden ook inwendig onderzoek. Er is een poliep aangestipt en uitstrijkje gemaakt op chlamydia en voor bmh kanker. Dit laatste is paar mndn terug gedaan en had toen verhoogde pap en moest herhaald worden over 6 mnd. Nu dus iets eerder.... Ik weet niet zo goed wat ik er allemaal van moet denken. Heb nu buikpijn. Ik hoop dat de poliep bij mij de boosdoener was en dat het hematoom dus iets eenmaligs is geweest en wat mijn lijf heeft opgelost. Any thoughts?
Ik hoop het ook konijntje Jullie zijn allebei al een eind id zwangerschap dat geeft de burger moed haha. Ben dankbaar voor dit kindje en hoop dat ik snel van een bloedvrije periode mag genieten! Maar jij dus ook spannende eerste helft gehad? Gaat het nu wel helemaal goed?