Ik moet trouwens naar een gynaecoloog ipv een verloskundige de hele zwangerschap. Iemand hier ervaring mee?
Dan wacht ik het nog even af haha.. word nu al gek laat staan 3 weken... 8 dagen over tijd en word leip!! en nee ik ging naar de gynaecoloog om zwanger te worden en kreeg toen met 7.5 week voor controle en echo en daarna verloskundige en vanaf 35 weken ben ik weer bij de gynaecoloog geweest
Ik denk eerlijk gezegd dat mijn ei niet is gesprongen ofzo. Want denk echt wel dat ik in mijn vruchtbare dagen heb gezeten.
Neen, Wil het eventjes op zijn beloop laten, Wou vandaag nog eens testen, maar heb dit toch niet gedaan. Denk dat mijn ei niet gesprongen is, heb denk ik wel in mijn vruchtbare dagen gezeten, maar dat er dus niets gesprongen is. Dus hier zal het afwachten zijn.
Ik kijk alleen nog een keer per dag... Er gebeurt niet veel! Liezlse jij wilde liever dingen op zn beloop laten toch? Of misschien weet je al iets meer?
Trouwens Denneke, wij praten verder in een ander clubje ik zag je daar nog niet tussen staan. Wanneer ben je uitgerekend? Wil je meekletsen? Dan zal ik Roosie ff vragen
Hier nu cd45 en nog steeds niets. Dit weekend lekker weg geweest en ook niet veel mee bezig geweest. Merk dat ik nu een stuk rustiger ben. Heb niet meer getest sinds woe, toen was die neagtief, dus denk als ik nie moest testen dat het niet gaat veranderd zijn. Idd alles op zijn beloop laten, ik zie wel wat er komt. Mocht ik na 60dagen nog niet ongesteld zijn kijk ik wel weer verder.
Heb je vaker zo'n lange cyclus gehad? Misschien kun je met de huisarts bellen? Ik heb dat 2 jaar geleden ook eens gehad, toen had ik ineens een cyclus van 88 dagen... Was ook de enige keer gelukkig. Ze hadden me toen hormonen voorgeschreven maar die heb ik uiteindelijk niet meer genomen toen ik de bijsluiter had gelezen
Eeeeeum, Ik weet niet. Ben sinds juni van de pil af, en dit is mijn 2e cyclus. Eerste was 31 dagen. Hoe het voor de pil was weet ik niet meer, was 15jaar toen ik ben begonnen met de pil. Oei zo veel bijwerkingen of...?
Ik had het toen en dat was ook mijn 2e cyclus na het stoppen met de pil. Hopen natuurlijk dat je gewoon hartstikke zwanger bent!!! Ja veel bijwerkingen... Daarbij ben ik al heel gevoelig qua humeur/stemmingswisselingen en nep hormonen versterken dat ook nog eens! Merk het nu ook, ben erg prikkelbaar haha. Gelukkig heb ik een hele lieve man
Hier ook 16 dagen na nod, dus op dag 44 en ook nog niks, 5 dagen geleden voor het laatste getest. Even klaar d'r mee ook. Wacht nog even af en ga anders weer terug naar d'r dokter.. ben bang dat m'n ei anders gewoon weer niet gesprongen is en moet misschien dan weer de het proces aangaan net als afgelopen zwangerschap helaas! Succes ook LiezIze! Beetje in 't zelfde schuitje met wachten en onzekerheid nu!
Met sensitest testjes kan je misschien vaker testen die zijn goedkoop. Ik zou dan niet kunnen om zo lang te wachten