Dag dames, Over 2 weken gaan wij met de boot in duinkerken over naer engeland. Ik heb al bewust voor duinkerken gekozen ipv Calais omdat ik geen zin heb ik mensen die proberen in je auto te klimmen e.d. Maar, is dit in duinkerken minder of moeten wij hier alsnog rekening houden met ongewenst gedrag? Ik bedoel dit trouwens niet vervelend of racistisch. Ik denk puur aan m'n eigen veiligheid om dit moment en heb daarom dus geen zin in gezeur. In welke vorm dan ook. Iemand hier die er recent nog langs is gekomen??
Halverwege juli geweest en mijn So zitten as we speak op de Ferry. Wel extra controle op elke auto alle deuren en dergelijke open. Wij hebben geen gekke dingen gezien en ook geen ongewenst gedrag. Let wel goed op de snelheid het laatste stuk is echt 80, ivm flitsers! Veel plezier in Engeland!
Oh en aardig wat irritatie bij de Franse grens, want er werken echt een snel zoutzakken. En gooien met gemak even een controle dicht waardoor de rijen alleen maar groter worden.
Is er bij de grens nu controle joh?? En trouwens. Moet je ook tol betalen als je dat stukje vanuit nl naar duinkerken gaat?? Dan moet je contact hebben toch? Goede tip van de flitser!! Dankje! Hopelijk een leuk weekend! Saar bedankt voor de link. Ga kijken!
Wij gaan altijd via Calais, maar daar ook nog nooit last gehad hoor. Mensen proberen in vrachtwagens te klimmen, niet in je auto. Er zijn goede controles. Nu ook veel grenscontroles,mdus neem ruim je tijd.
Er is bij de ferries/Eurotunnel altijd al controle geweest hoor. Is niet van de laatste tijd. De Fransen zijn weliswaar een beetje laks momenteel, maar het is mijn ervaring dat de grootste vertraging altijd optreedt bij de Engelse douane. Ik heb geen ervaring met Duinkerken, maar des te meer met Calais (m.n. Eurotunnel). We gaan al een jaar of 20 meerdere malen per jaar naar Engeland (en andersom naar Nederland/Frankrijk toen we nog in Engeland woonden). We verblijven ook regelmatig in hotels in Calais. Nog nooit problemen gehad.
Ja bij de boot of trein ken ik. Ik bedoelde meer tussen België en Frankrijk. We rekenen een uur om in te checken en door de douane te komen. Ruim genoeg??