Ik heb een keer een personeelsfeest gehad. Dat was savonds na sluitingstijd in de Pandadroom. En wij sliepen eens in het Efteling hotel in november. En nadat Aquanura was afgelopen konden wij nog door het park, dat inmiddels gesloten was terug lopen om de uitgang te nemen bij het Efteling hotel.
Ik, als ex medewerker van het mooiste park van NL lees even mee haha. ohhhh die feesten.. Toen ik er werkte had Hans Klok zijn show nog en hij was toen ook op een van de feestjes met zijn assistentes, dat was een show op zich Maar als je de kans krijgt om er een seizoen te werken, doen! Wat een leuke fijne werkomgeving en super werkgever! Om over de extra's nog maar te zwijgen, gratis naar veel andere parken, altijd gratis naar de efteling, veel feesten.. Nu hebben we een abonnement en is het weer 1 keer per week feest
Mijn partner had een feest bij fata morgana en is toen het park op gelopen, na 20 min werd ie toch gevraagd wat ie daar te zoeken had. Hahah
Maar bij die villa volta; die schommelbank zit toch ergens aan vast, die zweeft toch niet los in die trommel? Je ziet nergens waar de bank 'vastzit' zeg maar. Terwijl die trommel uiteindelijk toch 360 graden lijkt te draaien, dus dan zou je toch ergens kabels of sleuven moeten zien?. Ik hoop dat duidelijk is wat ik bedoel. En ja, dat met dat water bij raveleijn ben ik ook benieuwd naar.
Ah snelle reactie. Jaah natuurlijk, wat slim. Die staan altijd gelijk met de bank. Dat ik dat zelf niet bedacht heb.......
ik heb ook een vraag. is er een gedeelte voor baby's/peuters? wij moeten verplicht naar de efteling ivm een feest van mijn vader en we zien het totaal niet zitten! arm kind de hele dag in de buggy en ook een heenreis van 1.5 uur... zie er als een berg tegenop.
Als je bedoeld een speel gedeelte, zoals bij een binnenspeeltuin. Dst hebben ze niet. Ik zou een speelkleed, picknickplaid meenemen om je kindjes es te kunnen laten liggen oid. Maar die zal zich heus wel vermaken, mag mee in vele attracties.
Zo zielig vind ik het niet hoor, kan ergere dingen verzinnen Je kan in de Carnaval festival, droomvlucht, fata morgana en de draaimolen met je kindje. Ook is er vlak achter de vogelrok bij het restaurant een kleine speeltuin.
Dit meen je serieus? Ons meisje was 3 maanden toen we voor het eerst gingen en vond het toen al geweldig. Naast de achtbanen is er letterlijk niets waar een klein kind niet in kan (okay, het schommelschip hebben wij op die leeftijd ook overgeslagen ). Wat mij betreft is de hele Efteling 'een gedeelte' voor baby's en peuters (en kleuters, en kinderen, en pubers, en volwassenen, en bejaarden). Verplicht naar de Efteling.. Wat een opoffering