Hai Ruubs We zitten in ongeveer hetzelfde schuitje: vrijdag de punctie gehad 14 eicellen 10 goed 9 bevrucht (ICSI) en maar 2 die doordeelden Wij hopen/bidden/duimen dat ze tot woensdag goed doorgaan. Eerst zou alles ingevroren worden ivm mijn bijna overstimulatie maar nu bereiden we ons toch voor op een verse TP Niet te doen he die spanning! Ik ben panisch bij ieder telefoontje dat dat het belletje is met de info dat ze toch ook gestopt zijn
Hoi NCM, shittt dan ben je eerst blij dat je zoveel eicellen hebt en dan het nieuws dat er maar 2 delen, pffff das kak zeg!! Onwijs spannend hè! Ja herkenbaar, elk telefoontje roept paniek op. Ik heb vanochtend de stoute schoenen aangetrokken en zelf naar Gent gebeld om te vragen hoe we er voor stonden. Ik kon even niet meer tegen de onzekerheid. Het was niet gebruikelijk maar toch heeft ze info opgevraagd bij het lab. Ze zijn alle drie mooi doorgedeeld, dus ben wel gerustgesteld. Kan niet wachten tot het morgen is. Is het ook jullie eerste icsi? Ik duim met jullie mee!!
Wij hadden ook 9 eicellen waarvan er 6 rijp en goed genoeg waren voor icsi. Op dag twee "maar" 3 bevruchtingen. Ook ik was bang dat deze nog af zouden vallen. Op dag vijf waren ze alle drie nog over. Eentje is er teruggeplaatst waarvan nu zwanger. Paar dagen later kregen we een sms dat de andere twee helaas niet ingevroren waren. Je hebt maar 1 goede nodig. Heel veel succes!
Aaaah geweldig! Tot nu toe lijkt het er nog op dat we jullie scenario achteraan gaan! Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Lief dat je er aan denkt! Één eicel heeft het volgens het boekje gedaan en die is teruggeplaatst. Heel erg blij mee! Die andere twee liepen een dagje achter met delen, dus we horen van de week of die de diepvries in gaan. Nu mag ie lekker gaan innestelen.. Hoop het zo! Hoe gaat het met jou?
Ohh fijn dat er eentje aan boord mocht!!! Ik hoop voor je dat deze bij je blijft! Succes met de lange wachtdagen! Hier geen bijzonderheden.. Laat het maar snel de 20ste zijn! 😊
Ik heb stiekem 7 dagen na de tp getest. Ik las eerder dat enkele UZ-dames na 6 dagen al positief hebben getest. Ik geloof dat dit goed nieuws is!! Ga vanaf nu maar elke dag tot aan de bloedtest (vrijdag) testen om te kijken of ze oplopen. Dit maakt me wel erg blij!
Ruubs, Ik heb 6 dagen na tp getest en heel licht positief. Nog lichter dan die van jou. Dus het ziet er hoopvol uit, meid!!
Fijn om te horen!! Vind het erg spannend want ik had vanochtend een lichtere test dan gisteren. Morgen vroef nog maar een keer testen en dan vrijdag eindelijk uitsluitsel. Bedankt voor de bemoedigende woorden!
Helaas blanco test vanochtend, heeeeel in de verte zie ik een streepje staan. Dus toch nog van de Ovitrelle geweest of heel snel mis gegaan. Bah bah bah wat jammer zeg!! Bedankt allemaal xx
O nee toch, wat balen!!! Ik dacht ook wel dat het niet van de ovitrelle moest zijn. Wat kan je gevoel af en toe toch voor de gek gehouden worden..
Helaas negatieve uitslag van de bloedtest. Had wel een HCG waarde van 2. Dus er heeft volgens de gyn toch wel iets gespeeld. Baaaaalen! Gelukkig voor jou is het bijna 20 september! Kijk je er naar uit of zie je er een beetje tegenop? Hier nu verplicht één cyclus pauze. Hopelijk is de utrogestan snel uitgewerkt en komt mn menstruatie snel.
Vind het zo balen voor je!! Die pauzes zijn ook echt niet tof... Succes met wachten! Sterkte meis! Het is idd bijna 20 september... Kijk er naar uit maar krijg ook steeds meer buikpijn omdat ik toch een beetje weet wat me te wachten staat wat betreft hormonen en onzekerheid. Merk nu al veel met de pil, dat gaat nog wat worden... Dus ja... Beetje dubbel allemaal!